5 ŞUBAT GELENEKSEL AYLIK TOPLANTI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 5 ŞUBAT GELENEKSEL AYLIK TOPLANTI  (Okunma sayısı 3996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Geleneksel olarak düzenlenen her ayın ilk cumartesi Aylık toplantılarımıza yeni yönetimle birlikte start vermiş bulunmaktayız. Toplantımız yönetimin aylık icraatları, düzenlenecek organizasyonlar, yapılan etkinlikler, dernek merkezinin güzelleştirilmesi ile ilgili sayın başkanımızın brifingi ile devam etti. Tanışma toplantımızın başında köylülerimizin kendilerini tanıtırlarken yaşanan anlar orada olanlar için güzel bir tad oluşturdu. Güzel kaynaşmaların yaşandığı, güzel muhabbetlerin oluştuğu sevgili Ayhan Çobanoğlu'nun çiğköfte ikramıyla ardından Metin Biber'in tatlı ikramıyla güzellikler devam etti. Toplantımızdan fotoğraf kareleri ile devam ediyoruz...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xgwo51_5-yubat-aylyk-toplantymyzdan-ynsan-manzaralary_shortfilms" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xgwo51_5-yubat-aylyk-toplantymyzdan-ynsan-manzaralary_shortfilms</a>

FOTOĞRAFLARI BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • TURKEY SPORT DESIGN
  • GSM: 0532 347 73 21
Gelen ve gelmeyen tüm köylü kardeşlerımıze şahsım adına teşekkur ederım.  Fakat oradada söylendiği üzre daha  fazla köylülerimizin katılımı bizi daha fazla mutlu edecektir. Teşekkür ederim...
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    A.E.O

• Süper Moderatör
  • *
                Ey Yönetim oldu mu şimdi?...Hani derler ya..."Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, gördüklerinizi anlatın" diye...Biz yediklerinizi anlatın gördükleriniz sizde kalsın tadında görüntü aldık.Helal olsun sizlere.Yönetişimin güzel örneklerini veriyorsunuz.Başta Başkan Abdullah olmak üzere tüm yönetim kuruluna,katılım sağlayan büyüğünden küçüğüne herkese teşekkür ve tebriklerimi sunuyorum.Katılımın bu kadar yoğun almasından bir kez daha umutlanmış oldum.Köy adına yapılan her türlü etkinlik tüm köylüleri sevindiriyor.Yola devam dostlar.ALLAH yolunuzu açık etsin.ALLAH yar ve yardımcınız olsun.Genç jenerasyonda iyi ve kaliteli kumaş var, bunu ispat etti bu etkinlikle...Herkese selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Facebook Yorumları

Twittear