YGKYD-2000-Baskanlik Secimlerinin de yapilacagi Gülenköylüler Bulusma günü - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000-Baskanlik Secimlerinin de yapilacagi Gülenköylüler Bulusma günü  (Okunma sayısı 6219 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Dernegin calismalarinin son degerlendirmelerinin yapildigi yk. toplantisinda, önemli iki karar alindi. birincisi 24 Nisan 2011 Pazar günü(Ostersonntag), Gülenköylüler bulusma günü düzenlenecegi karari alindi. ikincisi toplantiya renk katacagi,katilimi cogaltacagi,Üyelerine mektupla degil bizzat "OY" kullanma imkani saglayacagi ve bu güzelliklerin köylülerimiz arasinda kaynasmayi daha da artiracagini,saglamlastirabilecegini düsünerek,24 Nisan 2011-Gülenköylüler Bulusma gününde "Baskanlik secimleri" nin de yapilacagi kararini alarak, önceden belirlenen secim tarihini (ykk ile) "24 Nisan 2011" olarak degistirmistir!!!

YGKYD-2000-Derneginin "24 Nisan(April) 2011" tarihinde yapilacak baskanlik secimlerine,YGKYD-2000-Dernegine düzenli aidat ödeyen her üyenin "baskan adayi" olma hakki vardir ve dogal olarak her üye bu hakkini kullanabilir.

YGKYD-2000-Dernegine "baskan adayi" sayisinin coklugu,üyeleri tarafindan sevildiginin,sahiplenildiginin göstergesidir.

YGKYD-2000-Derneginin 24 Nisan 2011 tarihinde yapilacak Baskanlik secimlerinde, tekrar "Baskan Adayi" olacagimi(Servet Isildar) tüm Dernek üyelerine bildiririm.

Önemli Not!
Degerli YGKYD-2000-(Gülen e.V.) Dernegi üyeleri,bilindigi gibi Dernegimiz üyeleri Avrupa`nin her kösesinde daginik olarak yasadigindan,secimleri saglikli bir sekilde yürütebilmemiz icin,Baskan Adayi olmak isteyen Dernek üyeleri "Aday"liklarini secim gününe  6! hafta! kala Dernek yönetim kuruluna "yazili" olarak bildirmeleri gerekiyor,yani Baskan Adayi olmak isteyen üyelerin 13 Mart 2011 tarihine kadar, Baskan Adayi olmak istediklerini,YGKYD-2000-Dernegi yönetim kuruluna "yazili" olarak bildirmeleri gerekiyor.

YGKYD-2000-Dernegine,Baskan Adaylarinin cok olacagini umuyor,Aday olacak olan tüm üye kardeslerime basarilar diliyorum.

Bütün Üyeleri ve tüm köylülerimizi güzel,zevkli,dinlendirici ve eglenceli gececegini umdugumuz "Gülenköylüler Bulusma günü" ne "davet" ediyoruz,bekliyoruz ve bütün köylülerimizden bu günde bir arada olabilmek icin gayret sarf etmelerini istiyoruz,bekliyoruz.

Yer: Alteseminarturnhalle
      Langestrasse 5
D-72202 NAGOLD(Kreis Calw)-STUTTGART BÖLGESI
Tarih:24.04.2011(24.04.2011 Ostersonntag-Pazar günü) Saat:09.00-22.00 arasi

genis bilgi icin:0711-2310780+0172-9596386+fax-0711-2310779+E-Mail:servetisildar@msn.com

Geniş Bilgi Almak İçin:
     YK üyelerimizden

Baskan:Servet Isildar           0172-9596386 (E-plus)
Bask. yard.-Hasan Aktürk     0178-2014192
Sekretär-Murat Aktürk         0176-48206264
            ykü-Arif Düzenli       0173-2423127
              ykü-Salih Aktürk       0174-4566063
              ykü-Bilal Düzenli        0176-64318710
               ykü-Osman Düzenli    0157-88680067

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart - "YGKYD-2000 - Bir Nebze Ferahlik"

YGKYD-2000-Derneginin Yönetim Kurulu 30. yk. toplantisini gerceklesdirmek üzere,Vollmaringen`de , Baskan Yardimcisi-Hasan Aktürk`ün evinde toplanti.

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
     Başkan'ım; yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. Ayrıca sizlerle nasıl ortak çalışmalar yapabiliriz? Bu konuda sizin fikirlerinizi bilmek isterim... İstanbul'da yaşayan gülen köylüleri derneği olarak istek ve arzularınız olması durumunda tüm yünetim olarak hazır ve nazır durumda olduğumuzu bilmenizi isterim... ALLAH'a emanet olun.......

• Süper Moderatör
  • *
Kiymetli kardesim Abdullah,öncelikle cani-gönülden seni kutluyor,yeni baskanlik görevinde tüm yönetim kurulu arkadaslarinla birlikde güzel calismalara imza atacagina inaniyorum.  tüm yk. üyesi arkadaslarini,kardeslerimi en icten dileklerimle kutluyor,birlik ve beraberlik icinde yüce ALLAH tan sizlere basarili ve onurlu calismalar diliyorum.

seninde belirttigin gibi beraber calisabilecegimiz,görüs alis-verisi seklinde birbirimize yardimci olabilecegimiz calismalar vardir ve bazi calismalar yapilmasi gerekir diye düsünüyorum. Bu konuda en büyük engel aradaki daglar diye düsünüyorum. "Dag daga kavusmaz,insan insana kavusur" ata sözünden yola cikarak,seni tüm yk. üyesi arkadaslarinla,kardeslerimle Almanya`da bulusmaya,kavusmaya davet ediyorum ve bu konuda yapmamiz gereken yardimlar,calismalar varsa hepsi icin hazir durumdayiz,buyurunuz bekliyoruz.

ilk etap da sizlerden isteklerimiz saglik ve huzur icinde , imkanlar cercevesinde  basarili calismalar baslatmaniz olacakdir.

Siz degerli kardeslerimle en kisa zamanda görüsmeyi umuyor,hepinize tüm YGKYD-2000-Dernegi-Üyeleri adina selam ve sevgilerimi yolluyor, is ve özel hayatinizda üstün ve basarili calismalar diliyorum.

Sizlere selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar-Stuttgart - "YGKYD-2000-Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
          Servet ağabi,bu zamana kadar yapmış olduğunuz güzel ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı yönetim kurulunla beraber herkesi tebrik ediyorum,bundan sonrada dahada güzel hizmetlere imza ataçağınızdan hiç şüphem yoktur,yapaçak olduğunuz her türlü çalışamalarınızda ALLAH yar ve yardımcınız olsun,
         Bana göre yapaçak olduğunuz en güzel çalışama, gurbet ellerde birbirinden uzakta olan ,birbirini uzun zamandır görme imkanı olmayan ,değişik şehirlerde dağınık olarak yaşayan  köylülerimizi,akrabaları güzel,etkili ve başarılı bir organizasyonla bir günlüğünede olsa, hep bir araya toplayıp hasret gidermek,kaynaşmak,dertleşmek ve bütünlüğü sağlamak olaçaktır,ayrıca en önemli meselelerden birininde yeni yetişen nesilin şimdiden biribirini tanıması ve onlarada en önemli olgunun yabancı bir memelekette  insanların dayanışama içerisinde  olmasını aşılamak olaçaktır.....saygılarımla
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
sizler birbirinizi teprik ededurun,bizler her ikinizide( dernek olarak)teprik ederiz varmi bizden üstün olan teprikcı
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Süper Moderatör
  • *
HAYDEN,   BULUSMAYA,TANISMAYA, BIRBIRIMIZE SAYGI VE SEVGI ORTAMI OLUSTURMAYA,  "BIR NEBZE FERAHLIK" VERMEYE,OLMAYA  UGRASAN HAYIR KURULUSU DERNEGIMIZE SAHIP CIKMAYA, YENI BASKAN YENI YÖNETIM KURULU ÜYELERI SECEREK TAZE BIR SOLUK ALDIRMAYA.

Cok KIymetli Dernek üyeleri , Degerli Yurtdisinda,Avrupa`da yasayan Gülen köylüler, 24 NISAN 2011 PAZAR gününü unutmayalim, gecmisdeki güzel hatiralarimizi tazeleyelim, birbirimizle paylasalim, genclerimizi birbirlerine yabancilastirmayalim.

Anneler,Babalar Agabeyler genclerimize yardimci olalim, örnek olalim, yarin,öpürgün ALLAH saglikli bir sekilde gecinden versin, evlatlarimizin mezerlarimizi ziyaret etmelerine zemin hazirlayalim , cok gec olmadan  !!

Dünyanin isi bitmez, sakin ha isim vardi gelemedim demeyelim , kendi köyümüz,kendi insanimiz icin senenin bir gününü isteyen!  herkes feda edebilir, kaldiki pazartesi de tüm Avrupa`da tatil,uzaklardan gelecek olanlar icin dönüs sikintisi da yok. 24 NISAN 2011 Pazar günü coluk , Cocuk , hepinizi ama hepinizi NAGOLD`a bekliyoruz, yinede "karar SIZIN"

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar - "YGKYD-2000-Bir Nebze Ferahlik"

Tüm yönetim kurulu üyeleri olarak , hepinize selam saygi ve sevgilerimizle
"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• Administrator
  • *
Yıllardır büyük bir azim ve keyifle , yurtdışındaki köylülerimizi bir araya getiren, aralarındaki bağın kopmaması için çalışan YGKYD-2000 Derneği'ne ve onun değerli başkanı Servet abi'ye bu yeni organizasyon için teşekkür ediyorum.

Avrupa'daki tüm köylülerimizin Nagold'daki organizasyonda yer alacağına inanıyor ve bu tür faaliyetlere katkı sağlayacağını umut ediyorum.

Facebook Yorumları

Twittear