1 MART 2011 7.YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 1 MART 2011 7.YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 3356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     1 Mart 2011 Salı akşamı yönetim kurulu Başkan Abdullah Aktürk, Bşk. Yr. Ahmet Aktürk, Yönetim Sözcüsü Yavuz Biber, Dernek Sormulumuz Hasan Akyol ve İletişim sorumlusu Kenan Yazıcı'nın katılımıyla gerçekleşti. Saymanımız Ali Düzenli hastalığı nedeni ile Koordinatörümüz İhsan Erkan Yazıcı ise Ankara'da olması nedeni ile toplantıya katılamadılar.
     Toplantımız her zaman olduğu gibi yoğun gündem olmasından dolayı gece 12.30'a kadar sürdü.

- Toplantımızın ilk gündem maddesi ise Mart ayının sonuna kadar bütün köylülerimize ulaşarak aidatların düzene sokulması oldu.
     - Gelenekselleşen aylık toplantımızın 5 Mart 2011 Cumartesi günü saat 19.00'da başlamasına karar verilmiştir. Bu sebeple cep telefonlarına mesaj uygulaması aynı şekilde devam etmektedir. Kimin telefonuna mesaj gitmiyorsa Kenan Yazıcı'ya bildirilmesi rica olunur.
     - Dernek lokalimiz de bulunan bir tur firmasına kiralanan odanın, yönetime geldiğimizden beri yaptığımız yoğun ısrarlardan sonra Gülen Köyü deneğinin hizmetine sunulacağının da müjdesini verebiliriz. Bundan sonra inşALLAH yönetim kurulu toplantılarını yönetim odasında gerçekleştirecek.
     - Bayanlarla ilgili yapılacak olan faaliyetlerin havaların düzelmesiyle birlikte devamının geleceği beyan edilmiştir.

- Kermes 23 NİSAN - 1 MAYIS tarihleri arasından olacağından çokta fazla bir zamanımızın kalmadığını belirterek çalışmaların çok hızlı bir şekilde devam etmesi gerekiyor. İllerimizden bize bu konuda yardım edecek olanları buraya yazıyorum.
      * Samsun'dan Cemal Aktürk
      * Amasya/Suluova'dan Murat Çobanoğlu
      * Trabzon'dan İsmail Düzenli 
bizlere kermese yardım toplama konusunda yardımcı olacaklardır.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Derneğimizin kullanımına verilmek üzere Sony marka Digital fotoğraf makinesi hediye eden sevgili ALİ AYAZOĞLU abimize huzurlarınızda Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyoruz...

Hediye edilen fotoğraf makinesi
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Hani bize... hani bize  ;D  Yoksa bizi sevmiymisiniz?  ;)

Tebrikler arkadaşlar çalışmalar son sürat devam ediyor. Bu arada bize verilen görevi de layiki ile yapmaya çalışacağım. ALLAH'a emanet olunuz...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear