DURMAK YOK KERMESE DEVAM 2011 - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DURMAK YOK KERMESE DEVAM 2011  (Okunma sayısı 28255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji

Daha önce çok güzel bir kermes düzenlemiştik.Az az topladık ama candan toplamıştık yardımlarımızı...
Amacımıza ulaşmış ve çok mutlu olmuştuk. Gözlerimizde gurur vardı.Yüreğimizde gururun hakim olduğu mutluluk,dudaklarımızda mutluluğun vermiş olduğu bir tebessümle çıkmıştık yola...

Şİmdide çok  oturduk diyoruz. Bize durmak yakışmaz bize birlik ve beraberlik yakışır. Yeni bir kermeste daha kısacık bir zaman diliminde birlikte beraber olmak için yine başlıyoruz yardımlaşmaya. Haydi bakalım iş başına özellikle hanımlar büyük yük bizlerin iş başına .....

KERMES TARİHİ 24 MAYIS - 5 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDADIR ....
                                                                                         EBRU ÇOBANOĞLU

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
DURMAK YOK KERMESE DEVAM
« Yanıtla #1: 04 Mart 2011 - 23:44 »
  • Yayınlama
  • ALLAH bol bol malzeme ve iyi satışlar nasip etsin..
    You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
    • *
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #2: 06 Mart 2011 - 15:59 »
  • Yayınlama
  • Ebrucum bu işte yine sen önayak olup görevleri paylaştır, kendi adımada ne düşüyorsa sen bana bildir.Ben buseneki yoğunluğum yüzünden ilgilenmiyor gibi görünebilirim ama sen mutlaka benimle irtibat kur,elimizden ne gelirse artık.ALLAH kolaylıklar versin bol ürünlü ve kazançlı olur İNŞAALLAH.
    DEMİR ÇELİK OLANA KADAR BİR ATEŞE GİRER BİR SUYA

• Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #3: 10 Mart 2011 - 11:10 »
  • Yayınlama
  •          Ebru kardeşim;Öncelikle ALLAH yardımcımız olsun,

Kermes olayı,bir dernek ve kuruluşa yardım amaçlı,esnaflardan ve üyelerden toplanan ürünlerin satışa hazır vaziyete getirilip,açık hava veya geniş bir alanda sergileyeyek,satışa sunulması ile, bir gelir elde etme yöntemidir.

Öncelikle tek kelime ile herkes üzerine düşen sorumluluk ve görevi kavrayıp,elinden geldiğinin üstünde çalışma yapmalıdır.Bayanlarımız kullanmadığı el işlerini,kullanmadığı ev eşyalarını,sandıkta beklettiği çeyizlerini,dolaplarda bekleyen hiç giyilmemiş eşyalarını,toparlamalı,tertipli ve düzenli hale getirip,eğer yapabilirsede ütüleyip,jiletinleyip kermese ulaştırmalı, bunlara yeni el işleri yaparak eklemeli hatta çok güzel diyaloglar içinde olduğu komşularını ve komşu esnaflarıda bu organizenin içine katmalı.

Erkek kardeşlerimizde,önce kendinden başlayarak,arkadaş çevresini,samimi esnaf arkadaşlarını,bu organizasyon içine katarak,ürünleri toplamalı ve derneğe ulaştırmalı.

Derneğimize üye,esnaf kardeşlerimizde çok sattıkları ürünler olmasada seri sonu,veya uzun süre elinde olan ürünleri bu konuda feda etmeli,yine çevresindeki esnaf arkadaşlarından da talepleri olmalı.

Haydi şimdi arkadaşlar...Bugünden tezi yok...hemen şimdi...Önce kermese kendimizi konsantre ediyoruz ve en önemlisi,bu işten sorumlu olan kardeşimiz Ebru hanımı yalnız bırakmıyoruz.Bizim desteğimizi yanında hissederse ,onunda şevki kırılmaz ve çok daha gayretli çalışmasına vesile olmuş oluruz.

Gülenköyün insanı,hiç bir zaman proğram yaptığı bir uygulamayı yarım bırakmaz.Zorluk derecesi ne olursa olsun,nice faaliyetlerin,proğramların,sıkıntıların üstesinden geldiği gibi,bu organizasyonunda üstesinden geleceğine kesinlikle eminim.

Organizasyonda tüm emeği geçen kardeşlerimizden ALLAH razı olsun.İnşaalah emeklerinin mükafatını,manevi haz ve köyüne karşı vazifesini yapmış bir duygu haricinde,ALLAHü Tealadan da en güzel ödül ile alacaklardır.Çünkü bu tür organizasyonlarda en ufak bir maddi beklenti yoktur,niyetler halisanedir ve yapılan işler insanların yararınadır.
            MUHTEŞEM BİR KERMES İÇİN EL ELEEEE.......A...E...O...

Not:İnternet ile takip yapan köylülerimiz,her uygulamadan birebir haberdar oldukları için,çevresindeki bütün köylülerimizide bu organizasyonları haberdar etme görevi veriyoruz.(Kendilerine danışmadan)Hakkınızı helal edin...Kabul edin lütfenn....
    desen 49

• Aktif Visirli
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0532 160 62 61
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #4: 10 Mart 2011 - 11:51 »
  • Yayınlama
  •       Ebru kardeşimize;öncelikle bu sorumluluğu aldığı için Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum.Ayrıca sorumluluk duygusunun tüm köylülerimize örnek olmasını istiyorum.
          Düzenleyecek olduğumuz kermesin bundan sonra yapılacak olan kermeslere örnek gösterilecek şekilde başarıyla yapacağımıza olan inancım tamdır.   Şimdiden tüm emeği geçecek olanlardan ALLAH RAZI OLSUN diyorum.....HAYDEN VİRA VİRA KERMESE...

• Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #5: 12 Mart 2011 - 13:38 »
  • Yayınlama
  • Damla damla görülen yardımların,
    Okyanusa dönüşüm projesi;

Köy derneğimizin düzenlemiş olduğu bu yardım köprüsü organizasyonunda, siz değerli hayırsever kardeşlerimizden, gelirinin öğrencilere burs, şehit ve ihtiyaç sahibi fakir ailelelere giyecek, yiyecek ve ev eşyası, yetim çocuklarına kıyafet alınarak kullanılacak olan, kermesimize her türlü katkılarınızı bekliyoruz.

Verecek olduğunuz ürünlerin arızalı ve kullanılmış olmamasına dikkat etmelisiniz. Deponuzda veya rafınızda uzun süre kalmış seri sonu ürünleri de bu hayırlı oluşumun içine katabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz ürünlerin satış fiyatlarını sizler belirleyecek ve o fiyattan düşüğüne satış yapılmayacaktır. Bu vesile ile sizlerde ürünleri o fiyattan zekatınızdan düşebileceksiniz.

Şimdiden kermesimize maddi, manevi katkıda bulunan, ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan veya yardım köprüsü olan hayırsever kardeşlerimize, tüm ihtiyaç sahibi aileler adına şükranlarımızı iletir. Saygılar sunarız…

Rabbimiz hayır yapan kardeşlerimizin hayırlarını kabul buyursun.
    Karşılığını en güzel şekilde almalarını nasip eylesin.

Trabzon-Dernekpazarı ilçesi
    İstanbul’daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetimi
    desen 49

• Aktif Visirli
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #6: 15 Mart 2011 - 18:32 »
  • Yayınlama
  •    Arkadaşlar;sizlerden istirhamım bu kermes olayına herkesin verebileceği katkıyı sonuna kadar vermesidir.Bu sessizlik işin açıkcası canımı sıkıyor.Lütfen bu sessizliği bozalım....A.E.O

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #7: 25 Mart 2011 - 22:53 »
  • Yayınlama
  • Çok teşekkür ediyorum. Bu sene kermese pek yoğunlaşılmadı gibime geliyor ama yarın kimse telefonunu yanından ayırmasın irtibata geçeceğim sıkmayın canınızı ilk kermeste de bir şey yapmadığımı ı düşündük ama damla damla bir tülbent bir bardak derken bir pazar yeri kurduk oraya inanın.Çok mutlu olduk o mutluluğu bir daha yaşayacağımıza ve anlımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum ....

Öncelikle kim ne yapıyor onu öğrenmeliyiz.Ufak ufak yardımlar nerde toparlanmalı bilgi verin ki hanımlar babalarıyla,eşleriyle ulaştırmaya başlasınlar .

SAYGILAR ....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #8: 25 Mart 2011 - 23:13 »
  • Yayınlama
  • Herşeyden önce kopukluk yaşadığımızın  farkındayım işten dolayı ve Ömer Egenin beni bırakmaması sorun oluşturdu.Şimdi bile kucağımda klavyeyle savaşarak yazıyorum mazur görün.Herkes eşine dostuna arkadaşına haber salmalı kulaktan kulağa yayılır bu tür yardımlar. Telefon numaramın herkeste oluduğunu düşünüyorum bana alo demeniz yeterli gelir evinizden alırım toparladıklarınızı .Ben bi kaç yerden söz aldım bişeyler için ama dediğim gibi irtibat sorunu yaşıyorum.Nilgün Trabzonda devam ediyor mu faliyetine bu sene?
    Trabzonu ayağa kaldıran Nilgündü.Amasyanın faliyette olduğunu biliyorum.Orası her zaman üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.Mersin katılacak mı bu faliyete bu sene sanıyorum muhtarımız vardı oralarda?

Değersiz olarak gördüğpünü<z ufak bir yardımınızın belkide bir simit sıkıntısı yaşayan bir öğrencimizi gurbette ne kadar mutlu edeceğini bir düşünsenize ?sabah kahvaltısı yaptıktan sonra öğlen yemeli miyim akşamamı kalsın açlığım diye düşünmenin ne kadar sıkıcı olduğunu ve böyle bir olasılığı bile düşünmenin benim canımı sıkması bir şeyler yapmamızı tetikliyor inanıyorum ki sizlerde düşününce bana hak verceksiniz.

Azıcık aşım kaygısız başım değil. Komşusu açken tok yatanlardan olmamak için. bana dokunmayan yılan bin yaşasın demek yanlış olur yarın ne olacağımız belli değil diyerek varken vermeliyiz emek harcamalıyız.Bu sabır gerektirir.Bu özveri ister.Ben inanıyorum bizler büyük bir aileyiz herkesin sahip olamayacağı doğal güzelliği olan , birbirine kızsada hatta nefret etsede uzatılan eli verilen selamı geri çevirmeyen Dernekpazarı Gülen Köyü halkıyız bize sessiz kalmak yakışmaz.biz bğüyüklerimizden böyle görmedik biz tarladan git patates al.fındığı topla ama hakkını al diyen büyüklerin torunları, evlatlarıyız.

O yüzden şunu demek istiyorum.Unutmayın ki BİZ BİRLİK OLDUĞUMUZ MÜDDETÇE VARIZ .
    Yanlış harfler için özür dilerim aceleyle yazdım ...

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    DURMAK YOK KERMESE DEVAM
    « Yanıtla #9: 27 Mart 2011 - 23:24 »
  • Yayınlama
  • Merhaba ;
    Ben kermes için bir çok kişiyle görüştüm içim çok rahatladı.Bayanlar hamur işi ve kurabeye tarzı birşeyler yapmak için hemen isimlerini yazmamı istediler teşekkür ediyorum ilgilerine. ama öncelikle burdan Kenan abinin ne yapacaklarını planlarını herkesle paylaşmasını istiyorum.Buraya yazmanız herkesi dahada heycanlandıracak ve daha çok çaba sarfettirecektir.

Kermes için neresi düşünülüyor? Bunu herkesin bilmek istediğine eminim. Hatta kapıda süt mısır satma fikrinin varoluşu bile çok hoşuma gitti.Sayın başkanımız ve ilgili kişilerin burada paylaşmasını rica ediyorum.....

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    Öncelikle Ebru'cuğum sana vazifende muvaffakiyetler diliyorum..

Benim Dernek Yönetimine naçizane bir önerim olacak... Ayda bir kere Menderes Caddesi üzerinde (Özellikle Cumartesi ve Pazar günleri _ çok kalabalık olduğundan getiriside çok iyi olur_) gıda kermesi düzenlenebilir. Dernek Yönetimi Belediye Başkanımızı ziyaret ettiler. Bu konuda gerekli izinleri halledebilirler. Bu kermesler daha az stresli ve daha kazançlı oluyor.

Diğer kermese malzeme bulmak birazsıkıntı olabiliyor ama gıda kermesi nispeten daha kolay ve masrafsız.

Ve kermeslerin aylık tarihleri de önceden belirlenir ve sitede yayımlanırsa, gerekli hatırlatmalar bir hafta öncesinden insanlara yapılırsa, hazırlık konusunda sıkıntı yaşanmaz.

Başında duracak kişiler de önceden belirlenir ve nöbetleşe görev verilirse, küçük çocuklu annelere de çok yüklenilmezse, ALLAH'ın izniyle çok güzel şeyler ortaya çıkar, diye düşünüyorum. 

Şimdiden kermes malzemelerinin her geçen gün artarak bereketlenmesini  ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 

Selam ve dua ile...

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    Teşekkür ediyorum Lemacığım . Başında duracak kişilerin belirlenmesi şart biran önce çalıştığım için ve bebeğim olduğu için bu sefer tüm etkinlik boyunca duramayacağım.Önerin güzel fikir diye düşünüyorum ama başında durması için gönüllüler lazım bence ....

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    Yönetim bu konuyla ilgileniyor mu acep? ???

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    Yönetim ahhh yönetim :)))

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    Sessizlik canlarını sıkıyor ama gel gelelim onların da sesi kısıldı! :)

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
      • Forma Yaptırma Sipariş
    Keşke herşey burda yazmak kadar kolay olsa... Bugün bütün günümüzü esnaf ziyaretleri ve hasta ziyaretleriyle geçirdik... Ve haliyle yorgun düştük saat 22.00'de hasta ziyaretimizi gerçekleştirdik., gündüz de esnaf ziyaretlerimiz oldu. Herkesten kermesle ilgili çalışmalar yapmasını istiyoruz. Samsundan  3 koli malzeme geldi. 65 adet CD kutusu geldi. Hepsi depoda tutuluyor. Gönül isterki her şeyi an ve an yazalım ama sizde takdir edersiniz ki işlerimizi çok aksatıyoruz. Lema hanım orda çalışma başlattınız dişye düşünüyorum, yaklaşık bi 50 koli malzeme bekliyoruz. Ona göre...

Kermesle ilgili çok güzel projeler var.. Zamanla aktaracağız.. Ebru hanım malzemeler gelmeye başlamadı ne zamana tarih veriyorsun. Biraz hızlandır...
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    Sayın Adminim, yukarıda bir önerim olmuştu, gözünüzden kaçtı galiba... Hııı?

Bu dağın başında 50 koli malzemeyi nerden bulacağım? Gidip bir uçak kaçırayım, tüm kermes ihya olur :D

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ

• Moderatör
    • *
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
    • GSM: 0533 727 22 60
           Başta EBRU kardeşimiz olmak üzere,böyle anlamlı bir çalışmayı kendilerine görev bilen Lema(GÜLŞEN) hanıma,GÜNAY hanıma,görünürde olmasa bile çalışamalarını hiç aksatmadan devam ettiren ve yakından takip ettiğimizTrabzondaki,Samsundaki,Suluovadaki,Bursadaki,İstanbuldak birçok gönül dostuna burda herkesin huzurunda çok teşekkür ediyoruz.ALLAH onlardan razı olsun..Rabbim yar ve yardımcıları olsun...
          Ebru hanım ve Gülşen  hanımın inceden inceye sitem etmeleri haklı gibi sayılabilir,hatta doğruda söylüyor olabilirler,Ebru hanımın telefonda yaptığı sitemi haklıda görüyor olabilirim,evet doğrudur,,,ne yazıkki kermes hakkında yapılan çalışmaları, en azından bilgilendirme bazında burda yazabilirdik,yönetimdeki arkadaşlar ayrı ayrı burda düşüncelerini ve yorumlarınıda yababilirdiler,bunu eksiğimiz olarak görebilirsiniz,,,,Bu eksikliğide  yönetim içerisinde Bayanlardan sorumlu olmam münasebetiyle üzerime alıyorum,arkadaşların burda hiç bir günahı yoktur.ne deseniz haklısınız... ama şunuda unutmayın, Kenan yeğenimin dediği gibi  keşke herşey burda yazmak kadar kolay olabilse,,,Şikayet etmiyoruz,sitem asla etmiyoruz, ama şu bir gerçekki hakikatten boşta hiç durmuyoruz yani ha...,Gece gündüz durmadan çalıştığımızı size samimiyetimle söyleyebilirim,gece yarılarını geçene  kadar devam eden yönetim kurulu toplantıları, bir tarafta esnaf ziyaretleri, hasta ziyaretleri,diğer tarafta başta futbol turnuvası olmak üzere yapılan etkinlikler,şimdide 23 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Of,HAyrat,Çaykara,Dernekpazarı ilçelerinin ortak düzenlediği futbol turnuvasına köy olarak katılmanın verdiği telaş vb. kısacası, inanın hiç durmuyoruz elimzden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyoruz bundan emin olabilirsiniz,
            Gelelim kermes hakkındaki yaplan  çalışmalara,,,,,,,Mal toplama işi hızla devam ediyor,çok güzel ve düşünüldüğündende daha çok malzeme toplayaçağımızı ümit ediyorum,yönetimdeki arkadaşlar canla başla çalışıyor,kendi içimizde hedef koyduk, herkes belli bir miktarda etrafından mal temin edeçek ,burdanda bu konuyla ilgili herkesi göreve çağırıyoruz,zaten bu konudada herkes görevli,herkesinde bu bilinçte olduğundan eminiz.Yer çalışmasına inşALLAH Nisanın birinçi haftasından sonra ağırlık verileçektir,bu konuta  yetkili olarak  Ömer Çobanoğlu ağabimiz ilgileneçektir,herkesin ona yardımcı olmasını istiyoruz.
            Diğer taraftan  yönetim olarak aldığımız en önemli kararlardan birisi, artık eskiden olduğu gibi kermesin yükü bir iki kişinin üzerinde olmayaçak,kermes açık olduğu süre içerisinde yönetimdeki arkadaşlarımızın  hanımları değişmeli olarak hergün  birisi kermesin başında görevli olarak bulunaçaktır..,,ayrıca görevli olmadığı zamanlarda boş olduğu süre içerisindede kermeste yerini alaçak ve o günkü görevli arkadaşa yardımcı olaçaklardır.Yönetimdeki  arkadaşlarımızın hanımları istisnasız hergün evinde  yemeklik birşeyler hazırlayıp satılmak için kermese getireçektir,ayrıca komşularınıda bu konuda bilgilendirip onlardanda yemek ve eşya desteği alaçaktır.Yönetimden her gün değişmeli  olarak bir kişi kermesten sorumlu olaçaktır.Yönetimin dışında, dışardan gönüllü bir ekipte bu görevde devamlı olaçaktır. Bu ekipi kurma ve idare tasarrufu, sağolsun beni kırmayan söylediğimde hiç tereddüt etmeyen( ALLAH ondan razı olsun) çok saygı değer M.Ziya BİBER ağabimiz görevli olaçaktır,o şimdi kendi ekibini kurmakla meşgul..(Bu da yönetimdeki arkadaşlara benden süpriz olsun)
         Diğer taraftan Şişli belediyesiyle ilgili güzel bir gelişme oldu onuda inşalah olgunlaştığı zaman burda en kısa zamanda açıklayaçağız,işin doğrusu buda bizim için güzel bir süpriz oldu şu anda görüşmeler devam ediyor.
        Evet Ebru hanım,Günay hanım,Gülşen hanım görüyosunuz ki boş durmuyoruz bizlerde bişeçukler yapmaya çalışıyoruz yani ha...inşALLAH Rabbim sizlerinde desteğiyle ve yardımlarıyla mahcup etmez.Bu vesileyle burdan herkesi bir kez daha göreve çağırıyoruz, herkes karınca kararınca  yardım etsin,Yavuz kardeşimizin dediği gibi tüm komşuları bu etkinlikten haber etip,evde kullanılamayan  sandık altlarında kalan ne kadar eşya varsa hepsine talibiz,  Rabbimiz hayır yapan kardeşlerimizin hayırlarını kabul buyursun.
    Karşılığını en güzel şekilde almalarını nasip eylesin.AMİN...Şimdilik bizden bu kadar..

Selam ve duanın yanında Hürmet ve muhabbetlerimle.....
    BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
           HANIMLAR;
           Yönetim çalışıyormu diye bir endişeniz olmasın.Haftanın en az iki gününü dernek çalışmalarıyla geçiriyoruz.Bu vesileyle Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Ben bu sessizlik derken yönetimin sessizliğinden değil de KÖYLÜLERİMİN SESSİZLİĞİni hatta duyarsızlığını söylemek istemiştim.Bu sessizlik hala devam ediyor...........VE BU SESSİZLİK BENİ KORKUTMAYA DEVEM EDİYOR...

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    Sayın Başkanım bu sessizlikten korkmayın evel ALLAH bizim halkımız bu işin üstesinden geleçektir. Kermes için gerekli olan malzemeleri ben burada toparlıyorum inşALLAH Nisan 15 e kadar elinize ulaştırırız. ALLAH yar ve yardımcınız olsun...
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear