9 MART YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 9 MART YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2304 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Administrator
  • *
  • İleti: 2.566
  • Cinsiyet: Bay
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
      Gülen köyüne gönül vermiş insanların gece saat 01.00'a kadar süren toplantısını yeni yönetim odasında yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yönetimi devraldığımız günden bu yana lokalimizde farklı bir kişinin kullandığı odayı ısrarlarımız sonucu derneğimizin kullanımına katmış bulunuyoruz. Bundan sonra yönetimin çalışmalarını daha rahat yapabileceği, evraklarını güvenli bir şekilde saklayabileceği bir odası var. Bu konudan bahsettikten sonra gelelim toplantımızdan çıkan kararlara...

     - Kermese çok iyi bir şekilde hazırlanıp, kaliteli ürünler satışa sunarak gelirimizi oldukça yükseltmek istiyoruz. Hedefimizin 30.000 TL olduğunu da burdan rahatlıkla söyleyebilrim. Kermesin yerini ise 27 nisanda başlayacağı için 15 nisan'da itibaren araştırmaya ve en güzel yeri bulmaya başlayacağız. Bu konuda Ömer ÇOBANOĞLU abimiz yönetime yardımcı olacağının sözünü verdi.

     - 17 Mart 2011 Perşembe akşamı saat 20.00'da başlayacak olan her ayın ortasında düzenleyeceğimiz sohbet toplantısı bu hafta dini içerikli olacaktır. Tüm köylülerimizin katılımını bekliyoruz.

     - Futbol turnuvasında oynayacak olanlar 70 TL (7 maç ve forma dahil) ödeyecekler. Bu konuda takım kaptanları takımlarından sorumludur.

     - Trabzonspor-Kasımpaşa maçına gidiş organizasyonu 30 kişiyi bulmazsa iptal edilecektir. Eğer yeter sayısına ulaşırsak söz verdiğimiz gibi 18 yaş altı kardeşlerimizden ücret alınmayacak ve gelecek olanlardan 30 TL bilet 20 TL gidiş geliş yemek vs ücreti toplam 50 TL alınacaktır.

     - 15 günde bir salı günleri gündüz saatlerinde ziyaretler (esnaf, hasta vs..) yapılacaktır. Bu haftaki ziyaretlerimizi Esnaf olan Abdulah Say, Sevim Çobanoğlu, Şenol Aktürk ve Dursun Çobanoğlu'na yapacağız.

     Bu haftalıkta toplantımızı sağ salim gerçekleştirdik. Daha bir çok konunun konuşulduğunu söyleyebilirim. Zamanla aldığımız kararlarla bunları sizlere elbette duyuracağız. Sizlerinde katkılarını mutlaka bekliyoruz. Herkes bu derneğin sorumluluğunu üzerine almalı ve herkes fikir sahibi olmalıdır diyor eleştiri, şikayet ve önerilerinizi bekliyoruz.

                                                                    Dernek YönetimiBiz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...


 


Facebook Yorumları

         
Twittear