17 MART YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 17 MART YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2854 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Administrator
 • *
 • İleti: 2.566
 • Cinsiyet: Bay
 • "Edeb Ya Hu"
  • Forma Yaptırma Sipariş
 • Kan Grubu: Seçmediniz
    Yönetim kurulumuz tam kadro toplantıya iştirak etmiştir. Her geçen gün bizlerdeki heyecan daha da artmaktadır. İzlenimlerimiz bu doğrultudadır. Hep böyle sürmesi dileklerimle diyerek toplantımızın saat gece 12.30'a kadar sürdüğünü ifade etmeden geçemeyeceğim. Bu toplantımızın ana gündem maddesi çok önem verdiğimiz hedefimizn çok yüksek olduğu KERMES tir. Bu heyecanımızı siz değerli köylülerimizin de gördüğünün ve hissetiğinin farkındayız. Buna ek olarak toplantımızda almış olduğumuz kararları, yaptığımız icraatları maddeler halinde sıralayalım...
 
     - Samsundan 4 koli kermese mal yollandı. Cemal Aktürk'ün organizasyonluğunda...Kendisine yönetim kurulu adına teşekkür ediyoruz.

     - Önceki kermesimizden kalan malları depodan çıkarıp kontrolleri yapılacaktır.

     - Kermesteki hedefimiz 32 bin TL olacaktır. Bu parayla bir yıllık öğrenci bursumuzun finansmanı yapılacaktır. Bu hedef doğrultusunda tüm yönetim kurulu ve köylülerimizden özverili olmalarını rica ediyoruz.

     - Konuşulduğu gibi her ayın ortasında perşembeyi cumaya bağlayan gecede sohbetler düzenlenecekti, bu ayki sohbeti Mustafa Öztop hacanın katılımıyla gerçekleştirdik. Katılım günden güne artıyor tabi buda bizi mutlu ediyor. Demek ki bir şeyleri başarabiliyoruz. Sizlerin sayesinde...

     - Futbol Turnuvasına isim sponsoru olması için bir dosya hazırlayıp Bursa'da yaşayan köylümüz Gençsa İnşaat'ın sahibi Ahmet Genç'e yolladı. Olumlu haberlerini bekliyoruz.
 
     - Futbol Turnuvasında bütün takımlara Süper lig kalitesinde formalar hazırlanıyor. Siparişleri verildi en geç 25 Mart Cuma günü elimizde olacaklar ve takım kaptanlarına dağıtılacaktır.
 
     - İleriki tarihte yapılmak üzere yönetim kurulu olarak Bursa gezisi düzenleyeceğiz. Orada yaşayan köylülerimiz ziyaret edilecektir!!!

     - Hasta ve Esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. 15 günde bir salı günleri yapacağımız hasta ve esnaf ziyaretleri 29 Mart 2011 salı günü yapılacaktır. Muhammet Çobanoğlu, Mesut Naci Öztürk, Eşref Yiğit, Gökhan Akyol ziyaret edilerek ardından hasta olan Ömer Yazıcı evinde ziyaret edilecektir.


Bitti... saat 00.30 .... gözlerde uyku yerine canlılık vardı....Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

 • O Bir Visirli
 • *
 • İleti: 1
 • Cinsiyet: Bay
27 MARTT PAZAR GÜNÜ YGS SINAVI VAR... ... SAAT : 10:00 BAŞLIYOR SINAV....

TURNUVANIN İLK HAFTASI ERTELENSİN.....TURNUVANIN İLK HAFTASI ERTELENSİN........
 
HALI SAHA YAKINLARINDA OKUL VAR MI BİLMİYORUM AMA EĞER VARSA , .....................

İSTANBUL VALİLİĞİ, 27 MART'TA YAPILACAK YGS SINAVI İÇİN ALINACAK GÜRÜLTÜ ÖNLEMLERİ KONUSUNDA GENELGE YAYINLADI!


İstanbul Valiliği, 27 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesinde yayınladığı bir genelgeyle, sınavın yapılacağı saatlerde her türlü ses kirliliğini yasakladı.
     Buna göre araçların klakson çalması, her türlü resmi ve özel törenler vesilesiyle dışarı yayın yapılması, düğün, asker uğurlama gibi konvoyların oluşturulması ile bina hafriyat ve yıkımları, seyyar satıcı gürültülerinin yapılması yasaklandı.
      İstanbul Valiliği'nin 'önemli' ibaresi ile imzaladığı emniyetten belediyelere kadar tüm ilgili birimlere kadar gönderdiği yazıda sınavların yapıldığı okullar ve kamu binaları bahçelerine ve çevrelerine sınav günü hiçbir aracın park edilmemesi istendi. Emniyet ve Jandarma'nın sınav günü tüm okullar ve çevrelerinde gerekli tedbirlerin de alınmasının istendiği yazıda, belediyelerin de sınav merkezlerine gidecek güzergahları levhalarla belirlemesi ve toplu taşıma seferlerinin aksaksız sürdürülmesine işaret edildi.
      Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı koordinasyonunda ilgili meslek odaları tarafından yemek ve konaklama hizmetlerinde gerekli kolaylaştırıcı tedbirlerin alınması ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yurt, konaklama ve sağlık tedbirlerinin önceden planlanmasına dikkat çekildi.   
      Valiliğin açıklamasında "İstanbul ilinde 27 Mart tarihinde yapılacak olan Ygs'nin sakin, güvenli bir ortamda yapılması ve gençlerimizin hedefledikleri sonuçları almalarına esas olmak üzere, her kademedeki personelin ve vatandaşlarımızın sevgili öğrencilerimize sakin bir sınav ortamı yaratılması bakımından hassasiyet göstermelerini, gerekli tedbirlerin önceden alınmasını önemle rica ederim." ifadelerine yer verildi.


 


Facebook Yorumları

         
Twittear