ŞAMPİYONLUĞA 5 KALA - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ŞAMPİYONLUĞA 5 KALA  (Okunma sayısı 2233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Moderatör
 • *
 • İleti: 833
 • Cinsiyet: Bay
  • AKSPOR LTD. ŞTİ.
 • GSM: 0533 727 22 60
ŞAMPİYONLUĞA 5 KALA
« Topic Start: 19 Nisan 2011 - 13:27 »
 • Yayınlama
 •      AHMET AKTÜRK
       ahmetakturk61@hotmail.com
       19 Nisan 2011 Salı

       ŞAMPİYONLUĞA 5 KALA

       Artık geri dönüş yok, yüzdük yüzdük kuyruğun sonuna geldik, bundan sonra ne söylenirse söylensin, ne yapılırsa yapılsın, ne konuşulursa konuşulsun, ne kadar ah vah edilirse edilsin, ne kadar "mışlı, muşlu, neliydi nalıydı "laflar söylenirse söylensin mazeret kabul edilmez, edilemezde, her ne olursa olsun bu finalin sonunda ipi göğüsleyen takımın Trabzonspor’dan başkası olmaması lazım.
   
       Yıların özleminin kapısı bir nevi pazar günü oynanan Bursaspor maçından sonra aralanmış oldu diyebiliriz. Birçok spekülasyonun dolandığı stresli bir maçı alnının akıyla galip getirmenin verdiği moralle haftayı üç puanla kapatan Trabzonspor’da artık şampiyonluk şarkıları yavaş yavaş söylenmeye başlandı. Geriye kalan son beş maçı artık kayıpsız kapatması lazım, geriden gelen Fenerbahçe’nin durumu, kimle oynadığı, kime kaybedebilecek olduğu, yapılacak olan her türlü ayak oyunlarına aldırış etmeden sadece ve sadece geriye kalan beş maça konsantre olmalı ve Trabzonspor’un bir nevi geleceğinin bu maçlarda olduğunu unutmaması lazım.
       
       Şampiyon olmak için artık çok fazla hesap yapmaya gerek yok, artık kim ne yaptı, ne yapacak, kim kimle oynayacak, kim nerde puan kaybedecek diye bir düşünce içerisine artık girilmemesi lazım, Sen kendi önüne bakıp geriye kalan bu beş maçı kayıpsız geçmelisin, artık senin için de rakibin kim olduğu hiç önemli olmaması lazım… Sen değil misin üç büyüklerden bu sene15 puan çıkaran, birde buna geçen senenin şampiyon takımından da 6 puan kazandığını düşünürsen şampiyonluğa senden çok hak eden başka bir takımın olduğunu düşünmemen lazım, sen bu şampiyonluğu terinin son damlasına kadar hak ettiğini bil yeter. Fazla değil sadece beş maçı kazanman halinde, Trabzonspor’a, yönetime, teknik heyete, futbolculara ve en önemlisi de Trabzonspor taraftarına, camiaya hatta Trabzon şehrine nelerin kazandıracak olduğunu çok iyi düşünmen lazım,

       Böyle bir fırsat gelmişken çok dikkat edilmeli, herkesin sağduyulu hareket etmesi gerekir, süreci olumsuz etkileyecek demeç ve konuşmalardan şiddetle kaçınılmalı, takımı etkileyecek eleştirilere artık bir son verilmeli, kimin ne hesabı varsa her şeyi ligin sonuna saklaması lazım, belli ki lig son saniyeye kadar bu şekilde devam edecek, rakiplerden birinin en ufak bir konsantrasyon bozukluğunda yarışa havlu atacağı muhakkak. Bunun Trabzonspor olmaması lazım. Şu anda yarışın bir adım önünde bulunan Trabzonspor bu avantajını ligin sonuna kadar korumak zorunda, korurken de çok dikkatli olması gerekir, asla rehavete kapılmamalı geriye kalan her maçın bir final havasında olacağını asla ve asla aklından çıkarmaması lazım.

       27 yıllık özlemi sonlandırmak için bu kadar avantajlı bir duruma gelmişken artık tüm camia kenetlenmemiz lazım, futbol geleceğimizin bu son 450 dakikaya bağlı olduğunu iyi idrak etmememiz lazım, tabiri caizse uzun yıllar şampiyonluk özlemi içerisindeki taraftara bayram yaptırmaya ramak kalmışken çok ama çok akıllı olmanın yanında dikkatlide olmak gerekir, unutulmaması gereken karşında iki sezondur şampiyonluk eşiğinden dönen yaralı bir Fenerbahçe var, her türlü ayak oyunlarının oynanabilecek olduğu bir sürece girildiği akıllardan çıkmaması lazım.

       ...Şampiyonluğa 5 kala... Aman dikkat...

        Saygı sevgi hürmet ve muhabbetlerimle...


  BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear