3 MAYIS 2011 SABAH YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 3 MAYIS 2011 SABAH YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
      Hep toplantılarımız gece yarıları biterdi, şimdi ise buna önlem aldık sabah buluşup Eyüp Sultan'a giderek namazı eda ettik, güzel bir mekanda kahvaltımızı yaptık, ardından derneğimize geçerek yapacaklarımızı, yapamadıklarımızı, yapmaya çalıştıklarımızı gözden geçirerek toplantımızı sonlandırdık... Biraz gecikmeli olarak toplantıyı eklediğim için herkesten özür diliyorum... Arada bir böyle oluyor... Neyse şimdi konuştuğumuz konuları maddeler halinde sıralayalım. Siz değerli köylülerimizden bu konularda fikirlerini istiyoruz...

- 7 MAYIS Cumartesi saat 20.30'da Aylık Genel toplantı yapılacaktır. Tüm köylülerimizin katılmalarını özellikle bekliyoruz...

- Derneklerin tek çatı altında toplanması için çalışmalar yapılacak, herkesin görüş ve fikirleri alınacaktır...

- 11 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00'da hasta ziyaretlerimiz obaşlayacak..
      * Zeytinburnu'nda ikamet eden değerli büyüğümüz Hanefi Düzenli,
      * Reşitpaşa'da İkamet eden değerli büyüğümüz Aziz Biber,
      * Tuzla'da ikamet eden değerli büyüklerimizden Ahmet Aktürk'ü ziyaret edeceğiz...

- Esnaf Ziyaretlerimiz ise...
      * Kenan Bektaş
      * Ali Aktürk,
      * Nahit Çobanoğlu,
      * Aziz Say,
      * Dursun Biber....

Aslında pek çok konu konuşuldu ama net oluşumlar ortaya çıktıktan sonra siz değerli köylülerimizle paylaşılacaktır...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear