10 HAZİRAN 2011 YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 10 HAZİRAN 2011 YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2761 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Değerli köylülerimiz, yaklaşık 3 haftadan beri devam eden kermesimizde 12 Haziran Pazar günü mutlu sona ulaşıyoruz inşALLAH... Bu sebeple yönetim olarak yaptığımız toplantılara ara vermiştik. Ara verdik ama hemen hemen her gün kermes yerinde bir araya geliyorduk. Amacımız önümüzdeki yıl öğrencilerimize burs vermek. Hedeflediğimiz rakam ise 32.000 TL idi bu rakamada ulaştık ALLAHın izni ile... Herkesin fedakarlığı görülmeye değerdi. Sosyal bir olayın nasıl üstlenildiğini yaşamayanların önümüzdeki yıllarda yaşayarak öğrenmesini temenni ediyoruz... Yaptığımız yönetim kurulu toplantısında aldığımız kararları ve bilgilendirmeleri sizlerle maddeler halinde paylaşmak istiyoruz...

* Köyümüzün ihtiyaçlarında kullanılmak üzere başlatmış olduğumuz İnternet reklamları yayınlanmaya başlayacaktır. İlk olarak ödemeyi yapan Abdullah Say(öz-Gül Gayrimenkul) ve Şenol Aktürk (Gülen Tekstil)'e teşekkür ederek reklamları yayına sokuyoruz...

* Köyümüz Merkez Camii İmamı Mehmet Yılmaz Şeker'in bizden talep ettiği Gülen Kur'an Kursu takımı için formaları yaklaşık 15 takım olarak gönderilecektir.

* Dernekpazarı Vakfının Dernekpazarı Belediyesiyle birlikte düzenlemiş olduğu öğrencilere burs vermek amacıyla düzenlenen geceye (250) bilet satarak 6250 TL katkıda bulunduk. Gülen Köyü olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmenin kıvancını yaşıyoruz. Bilet alanlar...

- Abdullah Yazıcı       50 Ad. 1.250 TL
- Abdullah Aktürk      28 Ad. 700 TL
- Yüksel Akyol           25 Ad. 625 TL
- Yavuz Biber            25 Ad. 625 TL
- Ali Düzenli              25 Ad. 625 TL
- Ahmet Aktürk         25 Ad. 625 TL
- Erkan Yazıcı            25 Ad. 625 TL
- Kenan Yazıcı           25 Ad. 625 TL
- Abdullah Say          10 Ad. 250 TL
- Kenan Bektaş           4 Ad. 100 TL
- Embiya Akyol           2 Ad. 50 TL
- Gencay Arda            2 Ad. 50 TL
- Hüseyin Aktürk         2 Ad. 50 TL
- D.Ali Düzenli            1 Ad. 25 TL
- Hakan Gören            1 Ad. 25 TL
                   TOPLAM______6.250 TL

Herkese bu oluşumda yer aldığı için teşekkür ediyoruz...

* İş ve eleman arayan köylülerimizin CV'lerini hazırlayıp sitemizde açılacak olan sayfaya göndermesi veya derneğe fax(02126775361) laması veya Kenan Yazıcı'yla 0535 432 04 79 irtibata geçebilir.

* Sosyal Kaynaşma amacıyla Boğaz Turu yapılması için çalışma yapılacak. Görev Erkan Yazıcıya verilmiştir.

* Maradona-Muhammet Düzenli 2 Temmuz 2011 tarihinde evleneceğinden dolayı dernek önünden otobüs kaldırılacaktır. Gelmek isteyenlerin dernek yönetimiyle irtibata geçmeleri gerekmektedir. Ailece katılım olacaktır.

Şimdilik bu kadar... Bir sonraki toplantımızda görüşmek üzere...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Gerçekten güzel kararlar alınmış özellikle benim mesai saatlerimin vicdanınızı rahtsız ettiğinin farkına vardım :)))  Bu fikir güzel çok hoşuma gitti.Bu kadar koşuşturmadan sonra gerçekten bi boğaz havasına ihtiysaç var.Eğer ki gelebilirsem şayet sizlerle olmayı çok isterim o gün :)
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear