RAMAZAN AYI VERİLEN İFTARLA GÜZELLEŞTİ - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: RAMAZAN AYI VERİLEN İFTARLA GÜZELLEŞTİ  (Okunma sayısı 4334 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Gülender yönetim kurulundan sayın başkanımız Abdullah Aktürk ve değerli saymanımız Ali Düzenli'nin vermiş oldukları iftar daveti yaz ayı olması ve hemşehrilerimizin bir çoğunun memlekette olmasına rağmen yoğun katılımla birlikte gerçekleşti.

Bayanlar ve erkeklere verilen iftar yemeği ayrı ayrı yerlerde verildi. Bayanlara Vakıfımızın en üst katında bulunan otantik mekan tahsis edildi. Erkekler için ise dernek lokalimizde organizasyonumuz gerçekleşti. İftarlar yapıldıktan sonra değerli hocamızın verdiği sohbetle gecemiz bir o kadar daha mükemmelleşti. Ardın da kılınan teravih namazıyla gece son buldu.

Emeği geçenlerden, gelenlerden gönlü bizimle birlikte olanlardan ALLAH razı olsun. Bir sonraki davette buluşmak üzere... Verilen iftar yemeğinden görüntülerle sizleri baş başa bırakıyoruz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
                 Bu İftar,daha erken bir saatte verilseydi,daha da yoğun bir katılımla yapılırdı kanaatindeyim.Yine de verenlerden ALLAH razı olsun.Biz icabet edemeden bitti.Kavurma yiyenler yandı,ben de kavurmaya yandım.Neyse önümüze bakacaz .........
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
                 Bu İftar,daha erken bir saatte verilseydi,daha da yoğun bir katılımla yapılırdı kanaatindeyim.Yine de verenlerden ALLAH razı olsun.Biz icabet edemeden bitti.Kavurma yiyenler yandı,ben de kavurmaya yandım.Neyse önümüze bakacaz .........

Kesinlikle katılıyorum... Bu kadar sıcak havalarda iftar geciktirilmez... Yazık değil mi insanlara... Bir ezan sesine hasretler :)))  Kavurmayı seneye Ramazan'da yersin nasipse...:))
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
Güzel bir iftar yemeği olmuşa benziyor.....Emeği geçen herkese tşkler...
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Ramazanın güzelliklerinden biri de toplu iftarlardır ne mutlu sizlere ki bu güzelliği yaşamışsınız. ALLAH yardımlarımlarınızı ve oruçlarınızı kabul etsin.
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Şeker Oğlu
  • Aktif Visirli
  • *
  • Mustafa Düzenli
Sizden ALLAH raziolsun arkadasler  hizmetlerinizden dolayi   devamini dileriz ALLAHdan

Facebook Yorumları

Twittear