DERNEĞİMİZİN KASIM YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEĞİMİZİN KASIM YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2855 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
28 Ekim Cuma akşamı Yönetim kurlu toplantımızdan çıkan kararları sizlere sunuyoruz. Ve bu alınan kararları sizden ricamız hem takip etmeniz hem de iyiye güzel ulaştırmak için eleştirmeniz. Saygılarımızla Gülender Yönetim Kurulu

- 29 Ekim 2011 D.K.V toplantısına GÜLENDER yönetimi adına Ahmet Aktürk katılacaktır. Yapılan toplantıdan çıkan kararları sizlere bu konu altından duyuracağız... Takipçisi olun...

- GÜLENDER derneğine yapılan tüm öğrenci başvuruları eksiksiz olarak kabul edilmiştir. Öğrenciye verdiğimiz değer her işin başında gelir. İlk ödemelerin ne zaman yapılacağı yine duyurulacaktır.

- Kütüphane yapımı, derneğimizde yer tesbiti ve dizaynı için Hasan Akyol ve Yavuz Biber çalışma yapacak. Yönetime sunacak oy birliği ile çalışma bitirilecek.

- Derneğimizde ayda bir sinema günleri yapılacak. Bu sinema gününde gençlerimizin isteği üzerine filmler gösterilecek. İlk sinema günü 11 Kasım 2011 Cuma günü saat 21.00'da olacaktır.

- Köy camisine 2.000 TL nakit yardım yapılacak. Avlunun üstü kapanması için...

- KURBAN DERİLERİNİ ÖĞRENCİLERE YARDIM AMACIYLA DERNEĞİMİZCE TOPLAMA KARARI ALDIK. TÜM KÖYLÜLERİMİZİN BU KONUDAKİ HASSASİYETLERİNİ BEKLİYOR VE EŞ DOST KOMŞU HERKESTEN KURBAN DERİLERİNİ TOPLAYIP BİZE İLETMENİZİ RİCA EDİYORUZ...

İRTİBAT İÇİN : HASAN AKYOL:0536 625 84 13

İKİ AYLIK PROGRAMIMIZ İSE ŞU ŞEKİLDE

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Böyle başarılı çalışmalar için ne denir ki;

TEBRİKLER,TEBRİKLER,TEBRİKLER durmak yok yola devam denir  .....
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear