BURS KAZANAN 72 ÖĞRENCİMİZE MEKTUP - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: BURS KAZANAN 72 ÖĞRENCİMİZE MEKTUP  (Okunma sayısı 2659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

İstanbul GÜLENDER Derneği olarak bu yıl yönetim kurulu çalışmamızla aldığımız kararı icraata dönüştürerek Gülen Köylü olup üniversitede okuyan ve nerede oturduğu önemli olmayan, sadece bizim için bu gençlerimize bir nebze olsun katkı sağlayabilmek adına bu projeyi başlattık. İlk yılımızda 72 öğrencimize aylık olarak 80 TL. Burs vermeye başladık. 2.taksiti 10.12.2011 Aralık ayında yapacağız. Bunu yaparken öğrencinin zengini fakiri olmaz anlayışıyla ilk yılımızda 4 yıllık okuyan her öğrencimize burs veriyoruz.

Amacımız önümüzdeki yıllar bu sayıyı çoğaltmak ve daha fazla gencimize köylülerimizin katkısıyla ulaşmak olacaktır. Hedefimiz bu çalışmamızla bir havuz oluşturmayı düşünüyoruz. Verenlerle, alanların birbirini görmeden, bilmeden bu havuz sisteminde buluşmalarını sağlamak. Köyümüzün gönüllü, cömert hayırsever iş adamlarımız ve esnaflarımızı teşvik etmek böylelikle iyiliğe güzelliğe ve ortak noktada buluşmaya davet talep ediyoruz. Bu gençler geleceğin nesilleridir. İleride meslek sahibi olan gençlerimizde nasıl ki kendisi burs almanın ne demek olduğunu bildiğinden kendiside vermeye başlayarak bu çalışmanın bir çığ gibi büyüdüğünü göreceğiz.

Bu çalışmadan dolayı Derneğimize Katkıda bulunmak isteyen hayırseverler için hesap numaramızı bildiriyoruz.

Ziraat Bankası İban No: TR52 0001 0007 0057 9335
Bu Konuda İrtibat Numaramız Ahmet Aktürk Tlf: 0533 727 22 60 nolu numaradan,

Bilgi alabilir, fikir ve görüşlerinizi beyan edebilirsiniz.

Saygılarımızla...

GÜLENDER YÖNETİM KURULU

Not: Bu mektup tüm öğrencilerimizin ikametgah adreslerine de postalanmıştır.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Moderatör
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Bende böyle güzel bir hizmette duyarlılık gösterip emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.
Bildiğiniz gibi derneğimizin önemli icraatları içerisinde yer alan BURS meselesini en önemli konular içerisinde birinci sıraya koyduk. Bunun için belli bir emek, belli bir mücadele etmek gerekiyordu, bizlerde ilk olarak buradan gelecek olan geliri sadece BURS ta kullanmak kaydıyla verimli bir kermes düzenledik ve bundan da şükürler olsun çok güzel bir birliktelik sağlayarak yüzümüzün akıyla çıkmayı başardık, Yaklaşık 15 günlük kısa bir süre zarfında tüm hayırsever insanlarımızdan topladığımız eşyaların satışından hatırı sayılır bir gelir elde ettik.

Ama BURS verilen öğrenci âdeti göz önüne alındığında bu miktarın yetersiz olduğu görülüyor, onun için siz değerli dostlarımızdan, öğrencilerimizin burslarını zamanında ve eksiksiz alabilmeleri için sizlerden gelecek olan yardımlara ihtiyacımız olduğunu ifade etmek istiyorum, sizlerinde böyle hayırlı bir işe duyarsız kalmayacak olduğunuza yürekten inanıyorum, her nerede olursak olalım bizlerin bir aile olduğumuzu unutmayalım, bu çocuklar bizim geleceğimizi, ne kadar yanlarında olursak gelecek aynamız o kadar parlak olacaktır, onun için sizlerden tekrar ricam ne olursunuz bu konuya duyarsız kalmayın LÜTFEN.

Saygılarımla...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

Facebook Yorumları

Twittear