FETİH 2012 (GÜLENDER'DEN ŞEHİRDIŞI ZİYARETLER) - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: FETİH 2012 (GÜLENDER'DEN ŞEHİRDIŞI ZİYARETLER)  (Okunma sayısı 9816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Değerli köylülerimiz, 18 Mart 2012 Pazar günü saat 12-16 arası yapacağımız program için şehir dışında yaşayan köylülerimizi ziyaret etme ve programa davet etme gezisi düzenledik. Yönetim kurulumuzun tam kadro olarak katıldığı gezimde bizleri içten, samimi, sıcak kanlı karşılayan köylülerimizi huzurlarınızda yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Gezimizi sizlere fotoğraflarla yaşatmak ve yansıtmak istiyorum...

İlk olarak Yenikapı feribotuyla Yalovaya 1 saatlik sallantılı bir yolculuktan sonra ulaştık.

Ve yönetim kurulu olarak aldığımız karar neticesinde kimseye yük olmamak adına kahvaltımızı kendi aramızda yapıyoruz...

Yola devam ediyoruz.. Yolculuk şartşarımızıda sizlerle paylaşıyoruz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Vee Orhangazi'ye varıyoruz... 3 Mart Cumartesi saat 10.30

Bizleri Muhtarevinde ağırlayan Topselvi Mah.Muhtarı değerli köylümüz sıcak kanlı insan Halil Genç abimiz karşılıyor ve muhabbet başlıyor...

ardından bir başka köyümüzün iftihar ettiği her ne isteğimiz olursa yerine getiren bizlere maddi manevi her türlü desteği sağlayan Fehmi Yiğit abimiz geliyor ardından köyümüzün değerlerinden Gülen Köyünde bir dönem ilk okul öğretmenliği yapmış Nurettin Öztürk hocamıza gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı ayrıca İshak Aktürk'e teşekkür ederiz...

Ardından İtfaiye müdürümüz İsmail Hakkı Akyol'a kısa bir merhaba dedik..

Yönetim olarak duasını aldık ve Bursa'ya doğru yola çıktık....

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Vee Bursa... 3 Mart Cumartesi Saat 15.30

Bursa Ulu camii'nde Ahmet Aktürk hocamız, Milli Boksör Mustafa Genç Ahmet hocamızın oğlu Fatih Aktürk ve Adem Çobanoğlu ile buluşma gerçekleşiyor.. Ve çaylarımızı ve Saleplermizi yudumlamak için nezih bir mekana geçiyoruz...

Muhabbet koyulaştıkça koyulaşıyor...

Yolculuğumuza hız kesmeden devam ediyoruz... Bursa ziyaretimizi bitirdik vedalaştık 18 Martta buluşmak üzere sözleştik. Bolbol dua aldıktan sonra İnegöle doğru yola çıktık...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Veee İnegöl.. 3 Mart Cumartesi Saat 18.30

Başta Hocaoğlu Mustafa Düzenli'ye İnegöldeki köylülerimize haber verip bir araya topladığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz...

Toplantımızın sonuna doğru bizlerin orda olduğunu duyupta gelen köylülerimize bizlere verdikleri destekten dolayı bir kez daha yönetim kurulu adına teşekkür ediyoruz.... Nasıl bir yolculuk yaptık bende anlayamadım durmuyoruz durmadan yola devam ediyoıruz.. Eskişehir'den samsuna doğru yolaçıkıyoruz...

Eskişehirde Tapu Kadastro Müdürlüğü yapan Hasan Algül abimiz bizi yol üstünde durduruyor ve kısa bir muhabbetten sonra yaklaşık gece saat 12 sularında Samsuna doğru yola devam ediyoruz...

-8 decede buzda dans ederek samsuna varıyoruz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Veee Samsun..  4 Mart Pazar saat 10.00

Bizleri kahvaltı sofrasıyla karşılayan değerli köylülerimiz... Hilmi Düzenli-Hasan DÜzenli-Akif oğlu Hasan Düzenli-Cemal Aktürk-Adem Düzenli-Mustafa Akyüz-Hüseyin Düzenli-Cemal Düzenli-Emre Düzenli ve Yüksel Düzenliye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz....

Kahvaltı sefası bittikten sonra Samsundaki gurur kaynaklarımızdan Hasan Düzenli abimizin sahibi olduğu Gülen Vadi Konutları satış ofisine geçiyoruz ve burda muhabbetimiz iyice koyulaşıyor...

Değerli işadamlarımızdan Ömer Sarıkaş'ta toplantımıza katılıyor...

Toplu bir fotoğrafla bu anı ölümsüzleştiriyoruz... Helallik isteyip İstanbulda buluşmak üzere deyip durmak yok yola devam diyoruz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş

Vee Suluova...4 Mart Pazar saat 16.30

İlk olarak Dursun Sarıkaş abimizin Muhasebe bürosunda hasret gideriyoruz..

vee bizleri mahçup eden bir sofrayla karşılaşıyoruz..

Yemekten sonra Başkanımız ve köylülerimizle görüşmelerimizi yapıyoruz ve tam Trabzonspor maçı başladığında yani 4 Mart Pazar saat 19.00 da yola çıkıyoruz...

Teşekkürü borç biliyoruz...

• ahmet kaya
  • Aktif Visirli
  • *
  • ben
yapmiş olduğunuz bu ziyaretler gerçekten gurur verici bu dayanişma ve kaynaşmayı köylülerle bielikte sağladığinız için başkan ve yönetimde olan bütün arkadaşlara ayrıayrı teşekkür adiyorum bu gibi faaliyetleride köyümüzdeki derneyimizden bekliyoruz başarılarınızın devam etmesi dileklerimle ALLAHa emanet olun

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Bence bu Fetihten ziyade 2 günde Devr-i Alem olmuş :)  Ohh! Siz yiyin köfteleri fotoğraflar bize kalsın ;)
Bu hızınızı ve başarınızı tebrik ediyorum...
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• “Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Ne geldiyse ELHAMDÜLİLLAH..
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize her yer VİSİR..
Köylülerimizi, akrabalarımızı  dernek etkinliğimize davet amaçlı yaptığımız ziyaretler de, gittiğimiz her yer de bize gösterilen yakın alakadan dolayı herkese teşekkür ederim. Ayrıca verilen destek ve dilenen iyi niyetli güzel temenniler, bizlerin köyümüze ve köylümüze olan sevgsini artırmış olup hizmet yönünde  de bizleri kamçılamıştır.
34_61

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Yurt gezilerimiz elbette bitmiyor. Dernek yöneticilerimizden Sevgili erkan yazıcı Bugün 7 Mart 2012 Çarşamba günü Ankarada yaşayan kylülerimiz Yahya Düzenli, Musa Düzenli, Zafer Düzenli ve makamında ziyaret ettikleri Üsteğmen Murat Düzenli idi. Kendileri gördükleri ilgiden memnun ayrılarak vedalaştılar ve 18 Martta yapacağımız programa davet edildiler...,

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Gülender Yurt gezilerine devam ediyor. Bu seferki durağımız İskenderun Dörtyolda yaşayan
Hasan Düzenli
Ahmet Düzenli
Saban Düzenli
Osman Düzenli
Yakup Düzenli
Ve esleri Hasan duzenlinin evinde...
.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Yurt gezilerimiz bitmedi ve şimdiki durağımız Mersindeki köylülerimiz. Değerli yöneticimiz Erkan Yazıcı bu seferde Mersindeki köylülerimizi ziyaret ederek onlarn da bu çorbada katkı yapmaları sağlamaktı ve gördüğü ilgiden haylice menun bir şekilde köylülerimizin yanınadan ayrldı... Herkese bir kez daha teşekkürü borç biliriz...

Yunus Duzenli-Adem Duzenli-Lokman Bektas-Yusuf Bektas-Nurettin Bektas

Facebook Yorumları

Twittear