GELENEKSEL 4.GÜLENDER FUTBOL TURNUVASI 1.HAFTA PANORAMASI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GELENEKSEL 4.GÜLENDER FUTBOL TURNUVASI 1.HAFTA PANORAMASI  (Okunma sayısı 20431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• zeynep_turan
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05443761999
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ŞOK ŞOK ŞOK HABER:

BÜGÜN ALINAN SON HABERE GÖRE TURANTO GAZETESİ YAZARI  GİZLİ BİR ŞEKİLDE YÜÜRÜTTÜĞÜ HABERIN SONUNDA KUYMAKSPOR KAPTANI KENAN YAZICININ BÜTÜN FUTBOLCULARI ARAYARAK HERKESİ KAR;YAĞMUR;ÇAMUR;FIRTINA ŞİMŞEK KASIRGA OLMASI PAHASINA  OLSUN DÜN AKŞAM SAATİNDE EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE TOPLAYARAK İDMAN YAPIP PATİZSPORA KARSI OYNANACAK OYUNU CANLANDIRIP ONLARI EZECEKLERİNİ SÖYLEMİŞTİR.DÜN KÜ YAĞMURU YIYEN FUTBOLCULARLA YAPILAN SOYLEŞİDE BİR KAÇININ GRİP ENFEKSİYONU YAKALANDIGINI NASIL OYNAYACAKLARINI DÜŞÜNDÜKLERİNİ SÖYLEDİLER.

TURANTO GAZETESİ YAZARI TURAN USTA

merhabalar
61-05-34

• zeynep_turan
  • Aktif Visirli
  • *
 YAPILAN IKINCI HAFTA MAÇLARI SONUNDA KOLIVASPOR MUHLAMASPORU 7-3 ILE GECERKEN PATİZSPOR BU HAFTA KUYMAKSPORA 13-4 YENILDI.DAHA SONRAKI MACTA GULIYASPOR KORGOTSPORA 3-2 MAGLUP OLURKEN MALEZSPOR CİRİHTASPORU 6-4 ILE GECTI.BU DURUMDA KOLIVASPOR AVARAJ ILE LIDERLIGINI KORURKEN AYNI PUANA SAHIP KORGOTSPOR IKINCI MALEZSPORDA 4 PUANLA UCUNCU SIRAYI PAYLASTI.

merhabalar
61-05-34

• zeynep_turan
  • Aktif Visirli
  • *
HAFTAYA ERKEN FINAL OLARAK BAKILAN TURAN USTA KAPTANLIGINDAKI KOLIVASPOR ILE DURSUN USTANIN KAPTANLIGINI YAPTIGI MALEZSPOR KARSI KARSIYA GELECEK.ALINAN SON HABERE GORE KOLIVADAN KORKAN MALEZSPOR OYUNCUSU KEMAL CAKMAK KAPTANI ILE BIR ARAYA GELEREK BIR FUTBOLCU TRANSFERI YAPACAKLARINI ACIKLADI.FAHRİ YILMAZ OLARAK OGRENDIGIMIZ FUTBOLCUNUN KEMAL CAKMAKIN TEYZESININ OGLU KOLIVASPORUN SUPERSTAR FORVETI OKAN YILMAZIN AMCASININ OGLU OLDUGU BELIRTILDI.KOLIVASPOR KAPTANI TURAN USTANIN YAPTIGI ACIKLAMADA MESSİ İNİESTA XAVIYI GETIRIN FARKETMEZ DIYEREK TOP YUVARLAK KIMIN KAZANACAGI BELLI OLMAZ DEDIGI KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK DIYEREK SAHAYA CIKIP MACIMIZI OYNAYACAGIZ.YENMEK YENILMEK ONEMLI DEGIL CENTILMENCE BIR KARSILASMA OLSUN DEDIGFI BELIRTILDI.

merhabalar
61-05-34

• zeynep_turan
  • Aktif Visirli
  • *
MAÇLAR SONUNDAKİ YORUMLAR:

OZAN ÖZTÜRK (KUYMNAKSPOR):İYİ MAÇTI GALİP GELDİK ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARA BAKACAGIZ DIYEREK BASARILAR DİLEDİ.

KENAN YAZICI (KUYMAKSPOR):RAKİP TAKIM KALECİDEN YOKSUNDU.İYİ OYNADIK GALİP GELDİK.FIRSATLARI DEĞERLENDİRDİK DİYEREK FUTBOLCULARINI VE RAKİP TAKIMI KUTLADI.

SEMİH BİBER (KUYMAKSPOR):TURNUVADA YOKTUN SORUSUNA KENAN KAPTANI KIRAMADIM.OYNARMISIN DEDI OYNADIM.BELKIDE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YOKUM DEDİ.DAHA SONRA TURNUVADAKI HERKESE BASARILAR DİLEDİ.

SELÇUK ÖZTÜRK (MUHLAMASPOR):IYI BASLAYAN BIZDIK AMA DEVAMINI KOLIVASPOR GETIRDI.YENILDIK RAKIP TAKIMI KUTLARIM BASARILAR DILERIM DEDI.

TURAN USTA (KOLIVASPOR):HAKEMDEN YANA SANSSIZ BIR GUNDU.MAC SONUNDAKI ISTATISTLIKLERDE SADECE 1 FAUL KULLANMISIZ.ILK YARI KOTU BIR BASLANGIÇ YAPTIK IKINCI YARI TOPARLANDIK VE SAHADAN GALIBIYETLE AYRILDIK.OYUN ARKADASLARIMI VE RAKIP TAKIMI KUTLUYORUM DEDİ.

MUSTAFA KARA(KOLIVASPOR):IYI OYNADIK GALIP GELDIK.ÖNÜMÜZDEKİ MALEZSPOR MACINA BAKACAGIZ DIYEREK TURNUVA KOMITESINE KAFASINA GORE MACLARA MISAFIR GETIRMEK OLMAZ DIYEREK MALEZSPOR GONDERMEDE BULUNDU.

FIKRET AYDIN(KOLIVASPOR):IYI OYNADIKLARINI VE KAZANDIKLARINI DILE GETIREN FIKRET AYDIN MALEZSPOR KIMI GETIRIRSE GETIRSIN SAHAYA CIKIP MACIMIZI OYNAYACAGIZ DEDI.

DURSUN USTA(MALEZSPOR):MACI KAZANDIK.ÖNÜMÜZDEKİMAÖA BAKACAGIZDIYEREK KIMSEYI GETIRMEDIKLERINI BIZ BU KADRO ILE SAMPIYON OLACAGIZ DEDIKLERINI BELIRTTI.

KEMAL ÇAKMAK(MALEZSPOR):BU MACI KAZANDIK VE NAGMAGLUP OLACAGIZ VE SAMPIYONLUK YOLUNDA ILERLEYECEGIZ DEDI.HAFTAYA DURSUN KAPTAN NE KADAR KONUSURSA KONUSSUN BEN TAKIMA TAKVIYE GETIRECEGIM DIYEREK KOLIVAYA BIZ DUR DIYECEGIZ DEDI.

LEVENT KARA(MALEZSPOR):IYI OYNADIK AMA COK ACIKLARDA VERDIK DIYEREK BEN TAKIMDA KIMSEYI GORMEK ISTEMIYORUM BENIM TAKIM BANA YETER DIYEREK KAPTANININ YANINDA OLDUGUNU BELLIRTTI.KEMAL CAKMAGA SENMISIN KAPTAN DIYEREK YANIT VERDI.

DURSUN BIBER(GULIYASPOR):IYI OYNAYAN BIZDIK AMA KAZANAN RAKIP OLDU.SANSSIZLIGIMIZA VERIYORUZ DIYEREK ONUMUZDEKI MACA BAKACAGIZ DEDI.
merhabalar
61-05-34

• Dursun Usta
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0507 312 68 94
turnuvanın 2 haftasıda gerıde kaldı malezspor kaptanı olarak bir konudan bahsetmek istiyorum özellikle malezspora karsı oynuyan takımlar olumune mucadele edıyor bunun sebebı nedır bılemıyorum hanı aynı mucadeleyı oncekı yada sonrakı maclara tasısalar tmm dıyecem en azından oynadıgımız ıkı takımın skorlarına bakılddıgında annarsınız nedemek ıstedıgımı neyse bu hafta cok zor bı macımız var bız bu macı fınal macı buyuk derbı goruyoruz tansıyonu cok yuksek sert ve cekışmelı gececek kesınlıkle ama ıdda edıyorum bız yenmek ıcın herseyı yapacagız cunku puan kaybetmeye tahammulumuz yok takımdakı tum arkadaslara guvenim tam bu arada levent karanın toplam 3 golu var 2 gol yazılıyo kendısıne duzeltılırse  sevınırım o gollerıde bu hafta attı sozlerımı bıtırrırken turanto gazetesı yazarı turanı bır mani yazarak bitirmek istiyorum.
turanto gazetesi yap bir haber bakalım
haftaya turan sana en az 3 gol atarım
golculere guvenirsin inan sana şaşarım
haftaya seni yener ben yoluma bakarım ;D

• Aktif Visirli
  • *
2.hafta macları oynandı gulıya takımi olarak cok  iyi mücadele etdık.bu turnuvada en mucaledecı takım benım takımım göruyorum.ama bırturlu sonuca gıtemedık.Biz herzaman terımızın son tamlasına kadar akıdırız.Ben bu hafta yapmiş oldugum degişiklikler ve taktık hatasından dolayı puan kaybetdık bu yüzden takim arkadaşlarimdan özürdilerim.Bu takim ilk ücde olacak. Arkadaşlar lisde harıcı oyuncu takvıyesı BİR ŞARTLA OLUYOR ANCAK MISAFIR OYUNCU ODA BİR HAFTA OYNAYAPILIR.BUNU BUTUN TAKIM ARKDAŞLAR BİLIYOR. BUNA DİKKAT EDELİM BENIM MACIMDA BEN KABUL ETMEEEEEEM.BİR DE YAPANCI OYUNCU KALE HARICI OYNATMAK YOKDUUUUU.Bu hafta dursun ustayı desdekleyecegım cünku bu kupayı iki dursun dan biri alsin. :D :D :D
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

• zeynep_turan
  • Aktif Visirli
  • *
IYI GÜNLER ARKADAŞLAR DUYDUM Kİ MALEZSPOR BİZDEN ÇOK KORKMUŞ. ÖZELLİKLE DE OYUCUSU KEMAL ÇAKMAK KORKTUĞU İÇİN TAKIMINA BİR MİSAFİR OYUNCU GETİRECEKMİŞ. NEDEN BİZDEN BU KADAR ÇEKİNDİKLERİNİ ANLAMIYORUM.BİZ SAHAYA CIKIP OYUNUMUZU OYNAYACAĞIZ. BURADA YENMEKTE VAR YENİLMEKTE BU YÜZDEN BU HAFTAKİ MAÇ ÇOK ÇEKİŞMELİ VE KIRAN KIRANA GEÇECEK. BU HAFTAKİ MAÇTA AYAKLARDAN KEMİK SESLERİ YÜKSELECEK.

KUYMAKSPOR OYUNCUSU RAMAZAN ÇAKMAK SEN NE KADAR KENDİNİ YÜKSEK GÖRÜYORSUN Kİ KEMALE AKIL VERİYORSUN. 9 TANE YETMEDİ Mİ SEN TAKIMINLA İLGİLEN ANLADIN MI.DİĞER OYUNCULAR SENİ İLGİLENDİRMESİN.AKLINI GELECEK HAFTA OYNAYACAĞIN TAKIMA YOR.KAFAYA OYNAMAK İSTİYORSAN MİSAFIR OYUNCUYU SEN AL OYNAT. KAPTANINDAN HABERSİZDE YORUMNLAR YAPMA.

NEYSE SADETE GELELİM HERKES KENDİ KADROSU İLE CIKSIN MİSAFİR OYUNCULAR EKSİK OLAN TAKIMDA OYNASIN

SAYGILAR TURAN USTA
merhabalar
61-05-34

• O Bir Visirli
  • *
Yavaş Yavaş geliyoruz  (: Çekemeyen kenara İlişsin (:
Her Erkek Aynıdır Lafını Kocasını Çinde pazarda kaybeden kadına aitdir .

• Aktif Visirli
  • *
Ğuliyaspor'un bir neferi olarak takım kaptanım Dursun Biber'in sonuna kadar yanındayım. Gösterdiğimiz üstün mücadele ve takım oyunuyla örnek bir turnuva takımı olduğumuzu düşünüyorum. Henüz hiçbir şey bitmedi. Bundan sonraki haftalarda hakettiğimiz sonuçları alacağımıza inanıyorum.
asla birilerinin umudunu kırma,belkide sahip oldukları tek şey odur.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Turan; beni de forvet olarak alsana ;) Heveslendum da azcuk ;) Benden eyi kalecide olur bak ;D

Sen beni takıma al ben sana kuymak yaparım ;D
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Dursun Usta
  • Aktif Visirli
  • *
arkadaşlar yarın belkide final diyebilecegımız bir maca cıkacagız yannız bugun gelişen olaylara ilk önce inanmak istemedim sonra olayı arastırdım ve malesef olayın dogru olgunu annadım olaya gelince macımıza bir gün kala koliva spor kaptanı turan ve bir futbolcusu takım arkadasımız kemal çakmaga para teklıf ettı maca cıkmaması ıcın bızım kemalde parayı mactan once alırsam karnım cok agırıyor dıyerek oynamıyacagını soyluyor bunnar bende ses kayıtları var bunnarı yarın dınnetecem herkeze bı kere kemal cakmaga bugunekaddar takıma vermıs oldugu destekten dolayı tsk ederek kadro dısı kaldıgını belırtecem bu arada yonetımede sunu dıyorum mac oncesı sıke oldu 3 0 hukmen galıp gelmelıyız kararı merakla beklıyorum

• O Bir Visirli
  • *
olaaaaa dursun biberrrrr  benı gulmekten öldürdün yahuu hanı maçtan once bakacağız turan mı muran mı kalıyor demiştin ya maç sonuuuuuu görmüş oldukk yaaa  :)

turan  o kiloyla mı benı durduracan seni bi geçerim sen arkanı donene kadar ben kalenıze gıtmış golü atmış dönüyor olurummmm:)))))))))))))))))))))

ewttt yarınn ligin en kıyak maçı olacak 12 de herkes bu maça kilitlensinnnnnnn

turannn nerdesin şiirlerini göremiyorummmmm yaz bi şiir acılı olsunnnnnnnnnnnnnn

• Dursun Usta
  • Aktif Visirli
  • *
kemaalım sıkıntı yok yarın gorursun sııırlerı sımdı dursunlardayım

• Aktif Visirli
  • *
kemal cakmak yakında görursun aynayı mı koynagımı.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

• O Bir Visirli
  • *
olaa tursunn piberrrrrrrrr bırak bu boş şiirleriiiiii sahada konuşşş :)))))))))))))))))))))))

Facebook Yorumları

Twittear