GÜLENDER'DEN DERNEKPAZARI BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER'DEN DERNEKPAZARI BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET  (Okunma sayısı 2056 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • İleti: 3.137
  • Cinsiyet: Bay
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Hasan Akyol’un düğünü için GÜLENDER İstanbuldaki Gülen Köylülüleri Derneği yönetimi (Başkan Ahmet Aktürk, Yavuz Biber, İhsan Erkan Yazıcı, Ali Düzenli, Abdullah Aktürk) İstanbul’dan kalkıp Trabzon’da bir araya gelerek Dernekpazarı Belediye başkanı Dr Mehmet Aşık’ı mekanında ziyaret ettiler.

Öncelikle Belediye başkanını tebrik ederek görevinde başarılar temennisinde bulundular. Karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunularak GÜLENDER yönetimi projelerini belediye başkanına anlattılar. Bu projelerden bazıları şu şekilde “Her köyün kendine ait toplu mezarlık alanının olması ve bu anlamda belediyenin bu konuda köylülere yardımcı olmaları, yine köylerde son zamanlarda yapılaşmanın yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte görüntü kirliliğinin ortaya çıkması bunu azaltmak için bina dış cephelerinin doğaya uydurularak kaplatılması.” Gibi projelerini sundu GÜLENDER yönetimi.

Başkan Mehmet Aşık “Ziyaretten çok memnun kaldığını, sunulan projelerin çok güzel ve yapılması gereken projeler olduğunu fakat bu projelerin tamamı bütçeye dayanıyor Dernekpazarı Belediyesi olarak maalesef bütçemiz kısıtlı, halkın bu projelerin altından kalkması da zor dolayısıyla bu işler Trabzon Büyükşehir Belediyesiyle görüşülerek en yakın zamanda faaliyete geçirilmesi lazım.” Dedi.

Karşılık görüş alışverişinde memnun şekilde ayrılırken “GÜLENDER Dernek yönetimi olarak üzerimize düşen bir görev olduğunda yapılması gereken ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu…” Belirterek belediyeden ayrıldılar.Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...


 


Facebook Yorumları

         
Twittear