KAYMAKAM SELİM ERKOVAN’DAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR YEMEĞİ - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KAYMAKAM SELİM ERKOVAN’DAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR YEMEĞİ  (Okunma sayısı 2165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Fahri Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • İleti: 296
  • Cinsiyet: Bay
  • GSM: 0532 504 22 26
     KAYMAKAM SELİM ERKOVAN’DAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR YEMEĞİ

     1991 yılında ilçe olarak teşkilatlandırmasını tamamlayan Dernekpazarı Belediye ye ait binada hizmet sunmaktadır.  Aradan 25 yıl geçmesine rağmen hiçbir değişikliğe uğramadı.

     8 Mayıs 2014 de göreve başlayan Kaymakam Selim ERKOVAN köklü bir değişim için kolları sıvadı. Ana caddeden makama kadar olan bölümlerde çalışan personelle hizmet almaya gelen vatandaşların huzurlu bir  ortam bulmaları için fiziki yapıda birçok değişiklikler yapıldı.

     Bu çalışmalar için ihtiyaç duyulan kaynağı nasıl sağlarız diye muhtarlarla bir toplantı düzenledi. Yapılan değerlendirme sonunda  Kaymakamlıktan mahallelerinin sorunları için sürekli destek alan muhtarlar bu oluşum için destek sözü verdiler. Onların desteği ve Kaymakamın girişimleri sonunda hızlı bir çalışma temposuyla binanın görünümü herkesin taktir edebileceği bir şekil aldı. Kaymakamlık adına da: yeşil, çayı ve turizmi, sarı renkte balı temsil eden bir logo seçimi yapıldı.

     Tüm bu çalışmaların sonunda İlçemizdeki tüm muhtarlara Ali Usta'nın lokantasında öğlen yemeği verdi. Yemekten sonrada bu mutlu başarının anısına kaymakam tarafından verilen teşekkür belgeleriyle sonuçlandı.

 


Hoşgörülü olup, herkesi sevebildiğimiz an mutluluklar sonsuz olur...


 


Facebook Yorumları

         
Twittear