MAKYAJ MUCİZESİ - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MAKYAJ MUCİZESİ  (Okunma sayısı 6056 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fatih Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
MAKYAJ MUCİZESİ
« Topic Start: 25 Mayıs 2007 - 21:34 »
  • Yayınlama

• Şu Dünyada kimi insan sade yaşar,kimi insan ise sadece yaşar....

• LazAyse

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #1: 07 Ekim 2007 - 01:12 »
  • Yayınlama
  • bushun ki büyük bir mucize  ;D

• Bize HeR Yer TRABZON
    • Aktif Visirli
    • *
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #2: 24 Kasım 2007 - 15:57 »
  • Yayınlama
  • yandaki daha güzel bu makyaj işe yaramamışşşşş ;D ;D ;D.......

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #3: 24 Kasım 2007 - 23:30 »
  • Yayınlama
  • Bence Bush'un ki yanlış olmuş. Maymun yerine şeytan ya da timsah resmi daha iyi yakışırdı..
    You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
    • *
      • GÜLEN KÖYÜ
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #4: 11 Haziran 2008 - 21:32 »
  • Yayınlama
  • Adama o kadar makyaj yapmışlar, uğraşmışlar ve birsürü zaman harcamışlar yine bir işe yaramamış. :D

• smile

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #5: 11 Haziran 2008 - 23:46 »
  • Yayınlama
  • maymuna bıle hakaret sayılır pushtun yanında durmak

• kırçiçeği

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #6: 18 Haziran 2008 - 16:39 »
  • Yayınlama
  • vALLAHi bushun yatacağı yeri merak ediyorum..
    resim çok manalı gerçekten ama biz ne kadar vazifemizi yapıyoruz?
     evet bushtan hepimiz nefret ediyoruz ama cocacoladan fedakarlık etmek bile zor geliyo herbirimize yalan mı??
    önemli olan nefret etmek değil!!BÜYÜK BİR PROTESTO ÇEKMEK önemli olan.. DEĞİL Mİ??

• zehra_ihl_90

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #7: 09 Temmuz 2008 - 23:59 »
  • Yayınlama
  • slm arkadaşlar kırçiçeği çok doğru söylüyor hepimiz bişeylerin arkasından laf etmeyi çok iyi biliyoruz ama iş icraata gelince kimse kımılını kıpırdatmıyo hep başkalarından fedakarlık bekliyoruz ilk önce kendimizi düzeltmemiz gerktiğini düşünüyorum.saygılarımla

• Halil YİĞİT
    • O Bir Visirli
    • *
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #8: 09 Eylül 2008 - 23:45 »
  • Yayınlama
  • Herseyi güzel söylüyorsunuz da öyle değil dünya hadi bush a kızdık cocacola içmeyelim yada amerikan arabasına binmeyelim bush unda cok umrundaydı zaten köyünbirinde yada ülkenin birinde amerikan arabasına binmeyen adamlar.
    yapabiliyorsanız daha iyi bir cola yapın adını siz koyun bütün dünya o o isimle bilsin daha iyi araba yada başka bir tüketim malı üretin tercih sebebi olun. TÜRKİYE'de yasayıp alman malı kumaşlı koltuklara oturup yemem bisküvinizi içmem colanızı demekle ne hayat sıdantartını yükseltebiliriz nede dünya üzerinde bir söz sahibi olabiliriz.
    üreten bir millet olmadan bizi kimse sevmiyor , bizden başka dostumuz yok demekle içine kapanık nesiller büyütmekle dünyada söz sahibi olamayız.
    Nerde o Gözü pek dediğinin arkasında duran OSMANLI milleti...

• türkiye

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #9: 10 Eylül 2008 - 00:18 »
  • Yayınlama
  • ewet arkadaslar çok güzel söylüyorsunuz, ama suan bu duruma gelmemızdekı sebep nedır sizce, elhamdürüllah hepimiz müslümanız kendımıze göre tabularımız inaçlarımız war, bunları kullanarak başa gelerek ab ye yalakalık olsun diye watanımızı karıs karış sattılar, neymiş ab ye girecekmişiz herşey farklı olacakmış, ewet oldu aslında ab ye girdık ama bizler degil baştakılerın çocukları girdi hepsı orda iş kurdu hayat sıtandartlarını yükselttı, peki bizim çocularımız ne oldu..?? bu durumda suçu yicekte içecekte aramayın suç hepimizde, türkiyede her iki kişiden biri bu duruma düşmemiz için oy kullandı, sizce suçlu kim...???

• kardelen
    • Aktif Visirli
    • *
    • fotto
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #10: 10 Eylül 2008 - 07:05 »
  • Yayınlama
  • 1. ve 2. güzel ama alttaki en cok güzel olan bence.............................maymunlara haksizlik olmus biraz ama olsun o kadar ;D

• YuNuS
    • Aktif Visirli
    • *
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #11: 10 Eylül 2008 - 09:45 »
  • Yayınlama
  • bayanlarınkınde baya zorlanmıslar ama puşt unkınde pek zorlandıklarını tahmin etmiyorum
    BoŞ verrrrr dagınık kalsın

• kırçiçeği

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #12: 10 Eylül 2008 - 11:34 »
  • Yayınlama
  • türkiye kardeş ülkeyi sattılar yalanına biz inanıyorsak eğer bu ülkenin ilerlemeye gücü kalmaz. eğer türkiyede her iki kişiden biri bu kişiye oyunu verdiyse ve onu hala kötüleyenler varsa varın düşünün siz karar verin.her iki kişiden biri mi doğru düşünüyor yoksa bilmem kaç kişiye paylanmış yarı yarıya insanlar mı??ama itirazım yok! eğer bir kişi herkes tarafından seviliyorsa bi sorun vardır. sizde sevmeyiverin!!! umrunda mı sanki???

• türkiye

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #13: 10 Eylül 2008 - 15:14 »
  • Yayınlama
  • ewet arkadasım güzel söylüyorsun, pekı bişey sormak istıyorum sizce türkiye ilerliyormu..?? iç we dış borçlardan haberınız warmı, hergün çıkan terör olaylarından, zamanında yapılan lozan andlasmasının suan delınmesınden, we yaşayan yada yaşamaya çalışan insanlarımızın cebındekını her yenı gün yenı yenı zamlarlar alan bi ülke olduk çıktık, bunlardan haberınız warmı pekı, hayatı bıraz hayatın içinde yasayarak görmek lazım, ben satıyorlar derken mecaz bı kelıme kullandım orda, demek istedıgım kendı elımızde olan heryerı özellestırdık, en basıtı limanlarımızı, tedaşı, daha bunlar gibi nice önemlı yerlerı hep yabancı ortaklı fırmalara satıldı. bunlar zaten dewletı içten çökertme polıtıkasıdır.

• kırçiçeği

• Ziyaretçi
    MAKYAJ MUCİZESİ
    « Yanıtla #14: 10 Eylül 2008 - 21:52 »
  • Yayınlama
  • türkiye kardeş haklısın belki bu firmaların özelleştirme adına yabancılara satılması kaldırılabilecek kadar basit değil. fakat bunun altındaki nedenleri failin ağzından duymayı tercih etiniz mi?? sanıyorum ki kalıplaşmış beyinlerin laflarıya karalama yapıyorsunuz. çünkü bu söylediklerinizi ilk defa duymadım. sağ ve sol bütün kişiler aynı cümleleri temcit pilavı gibi ötede beride öne sürmekte. benim zoruma giden neden sadece kendi desteklediğiniz kişileri dinlemeyip başkalarına fırsat vermiyorsunuz.neden sadece bir yolu takip edip benim gittiğim yol tek yol diyorsunuz??
    gelelim sorunuza sizce partisinin kapatılmasını bile göz önünde bulundurup başörtülü mağdurların önünü açmaya çaba sarfeden bi hükümet kendinden taviz vermiyormu?? kim bizim için kendini feda etti?? imam hatipler arka bahçemizdir diyenler mi?yoksa bizi uzun bir süre enflasyona borçlu çıkaranlar mı??yoksa birçok yolsuzluklara bizzat kendileri imza atanlar mı? sizce hangisi milleti için ilerlemek istiyor??hangisi bizim için çabalayan??

Facebook Yorumları

Twittear