2008 YILI KERMESİMİZ SONA ERMİŞTİR... - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2008 YILI KERMESİMİZ SONA ERMİŞTİR...  (Okunma sayısı 29711 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
KERMES 8 HAZİRAN TIKLA ...
« Yanıtla #40: 20 Mayıs 2008 - 16:53 »
  • Yayınlama
  • Merhaba ... Bu son toplantıda haziran ayında kermesimizin gerçekleştirilmesi için net karar alınmıştır .
    1 HAZİRAN 2008 gününe kadar hayırsever köylülerimizin hazırladıkları derneğimizde toplanacak ve dernekte ;

1 HAZİRAN PAZAR GÜNÜ SAAT:   14:00 te toplantı yapılacaktır.Bütün hanımlartımızın iştirakini bekliyoruz ...

Kermesimize yardımlarını esirgemeyen tüm köylülerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ...Son gün 1 HAZİRAN lütfen elinizdekileri o güne kadar derneğimize ulaştırın ...

SONSUZ TEŞEKKÜR VE SAYGILARLA ....
    "Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Süper Moderatör
    • *
    • GSM: 0.536.947.6490
    « Yanıtla #41: 22 Mayıs 2008 - 04:22 »
  • Yayınlama
  • SLM YIYENIM SALI GUNU GERMESLIK MALZEMELERI YOLAYACAM BENSENI ARARIM BU KAYRETLI ÇALIŞMANTAN TOLAYI KUTLUYORUM SENI KIZIM ALAHA EMANET OL SENINLAN KURUR TUYUYORUZ
    SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
    MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
    • *
    İRFAN KARTEŞ BIZ BURTAYIZ MERAK ETME EBRU KIZIMTAN HABERI ALTIM BU ARATA SEN BANA YARTIMCI OLTUN BILE BENIM ALACAĞIM MALZEMELERIN BİR KISMINI ALIB GÖTURTON TŞKLER KATEŞİM ELIMTEKILERITE GÖTÜRSEYTIN TAHATA İYİ OLACAKTI OTOBUSLAN YOLAYACAM ALIRSINIZ İNŞELLAH
    MURAT ÇOBANOĞLU

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
      Sen devam et abi.Topladıklarını göndermeyi sıkıntı etme.Ben her türlü aldırırım onları,sen merak etme.Boşver otobüsü falan,biriktir bana haber ver bitince.

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    1 haziran kermes için son gün ... Lütfen o güne kadar derneğimize yardımlarınızı ulaştırın .

TEŞEKKÜR EDİYOR SAYGILAR SUNUYORUM ....

• Erol Usta
    • O Bir Visirli
    • *
         Çalışmalaınız takdire şayan. ALLAH niyetinizi kabul eylesin. İnşaALLAH yardmcı olmaya çalışacağız. Suluovadan sevgiler saygılar.

• Erol Usta
    • O Bir Visirli
    • *
            Öncelikle söylemek istediğim karadeniz camiası olarak böyle güzel adımlar atmış olunmasından duyduğum övünçtür. kermesimiz ve bunun gibi sosyal aktiviteler karadenizin sesini ülkemiz geneline yaymakta büyük bir araç olmaktadır.karadenizimizin insanının hoşsohbetliğini misafirperverliğini güzel yüreğini diğer kültürlerin de tanıması bu tarz sosyal aktivitelerle mümkün olacaktır.

Böyle güzel aktivitelere öncü olan hemşerilerimize müteşekkkiriz.bizler amasyada suluovada bulunan karadenizliler olarak kermesin en güzel şekilde geçmesi için elimizden geleni yapmak isteriz.fiilen orada bulunamayacak olmasak bile aklımız ruhumuz sizlerle sizlerin başarısıyla birlikte olacaktır.böylegüzel aktivitilerin sürekliliği dileğiyle....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    Emeği geçen yardımlarını ulaştıran sesimizi duyan herkese sonsuz saygılar ve teşekkürler ...

Amasya'dan bu gün yola çıktı toplananlar öncelikle ;
    Murat-Naciye Çobanoğlu'na
    İrfan Tic. Mustafa Biber'e ,
    Eczacı Serpil ÖZtürk'e
    Beko Aygaz Bayii Zafer Özer'e çok teşekkür ediyoruz...

Haydi , az kaldı devam diyoruz ...

• Süper Moderatör
    • *
    SLM EBRU KIZIM KERMESLIK MALZEMELERI TOPARLATIM KOLI YABTIM BU GRCE 21..30 TA AMASYA MERTURA VERTIM SABAH ORTALAR İNŞELLAH İSTNBULTAKI MERTURUN MÜD. ARKATAŞİM O ALACAK YAZIHANESINTEN ALITIRIRSINIZ   BU KANBANYATA EMEĞİ GEÇEN HERGESE TEŞKLER YİNETE TEVAM ETTELIM HIC BİR ŞEYIN SONU YOKTUR HAYATTA OLTUĞUMUZ MUTETÇE KOLININ İCİNTE LİSTEYİ YABTIM VERENLERIN ANA SAYFATA YAYINLARSANIZ SEVİNİRIM BURAYA UYE OLMAYAN GİREMEZ ORTAN TAHA İYİ OKURLAR KIZIM KISA ZAMAN ICINTE Bİ KATKIMIZ OLTUSA NE MUTLU BİZLERE BİRAZTAHA TUYARLI OLSA KOYLULERIMIZ İNANIYORUM TAHA İYİ OLURTU TUYARSIZ OLMALARI TABIKI İŞLERİ ZORLAŞTIRIYOR YINETE SAĞ OLSUNLAR ZAMANLAN OLUR İNŞELLAH İLERİKİ YİLLARTA YARTIMÇI OLANTANTA OLMAYANTANTA ALLAH RAZİ OLSUN TÜM KOYLÜLERİME SLM ALLAH YAR VE YARTİMÇİLARİ OLSUN TEL.05369476490 VE.05438663161
    MURAT ÇOBANOĞLU

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    Duyduk duymadık DEMEYİN !……

İster DUYDUK deyin , ister DUYMADIK …

1 HAZİRAN KERMES’ imiz için son gün !… Hanımlar 1 HAZİRAN PAZAR GÜNÜ

saat :14-00 da  son kez toplanılacak ve kermes için toplananlar açılıp sonuca varılacaktır . Kermesimiz , inşALLAH 10 HAZİRAN gibi planlanmaktadır .Lütfen duyamadık ,bilmiyoruz demeyin mutlaka 1 HAZİRAN ’da lokalimizde buluşalım ….

Her zaman dediğimiz gibi oğlumun geleceği, kızımın çeyizi , KEFENİMİN PARASI demeyelim . Yarınımızı bilmeden yaşıyoruz , o halde ;

KANAYAN BİR YARAYA DA    “BİZ”    merhem sürelim …

DUYARLILIĞINIZDAN dolayı çok teşekkür ediyor sizlerinde bize yardımcı olacağınızı temenni ediyoruz …

HAYDİ HEP BİRLİKTE GURURLA BAŞARIYA DOĞRU ….

Trabzon’dan NİLGÜN AKTÜRK’e

Amasya’dan MURAT  - NACİYE ÇOBANOĞLU’na

İrfan Tic. İRFAN BİBER’e

Beko Bayii  ZAFER ÖZER’e

Eczacı SERPİL ÖZTÜRK’e

Soylu Giyim OSMAN SOYLU’ya

DÜRİYE GENÇ KARADENİZ’e

Bursa’dan AHMET AKTÜRK Hocamıza

Adını sayamadığımız köylülerimize , dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .

Biz bir köprü kurduk ve sizlerden yardım istedik bizi geri çevirmeyip yardımcı oldunuz . Güzel sonuçlar alacağımıza ve ektiğimizi biçeceğimize inanaraktan sizi inanın saygıyla selamlıyor sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz …
    Ebru Çobanoğlu Şen
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Gültane Isildar
    • Aktif Visirli
    • *
    Kiymetli kardesim Ebru ,dernek icin calisma ve gayretlerinizi gipta ile izliyorum.
    Bizler buralarda maalesef sizler kadar dernegimiz icin faaliyetli olamiyoruz .Sizlerin faaliyetlerini izleyip
    basarilarinizdan ve dernegimiz icin calismalarinizdan gurur duyuyoruz. ALLAH hepinizden razi olsun .
    Bizler icin birkac güzel resim yayinlarsaniz  memnun oluruz.Yüce ALLAHtan islerinizde kolayliklar dilerim               
                                    Saygi ve sevgilerimle
    Niceleri Geldi , Neler İstediler,
    Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
    Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
    O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
    Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
    Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
    " BU DA GEÇER YA HU"
    yazıyormuş....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    Mutlaka yayınlarız sizin için ne demek lafı olmaz.ALLAH sizden de razı olsun gönülden yanımızdasınız...

HANIMLAAAAAAAARRR ; yarın pazar ve dernekteyiz tam 14:00 da UNUTMAYINNNN  ....BAkın gelenlere pasta vereceğim. Oyalı bir tülbent ve ve ve SÜPRİZZZZ :) Siz gelin bi  :D
    Gerekirse siteye HAVUZ , HAYRAT bile  yaptıracağımmmm :)

Çok güzel şeyler toplandı toplanıyor.Ulaştırın derneğimize .Emeğimiz boşa çıkmayacak
    göreceksiniz .Bizdeki bu birlik sevgi ve saygı varken .Teşekkürler HERKESE .....

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    Herkese ilgisinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.Hepinizden ALLAH razı olsun...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Süper Moderatör
    • *
    Slm göylulerımız büyüklerımız halalarımız yengelerımız ablalarımız ve genc karteşlerımız ve kızlarımız şimti sira gelti germese toplananları tüketmeye rafta mal kalmasın bir an önçe almaya yartımcı olalım heb beraber birlık beraberlık icinte tier köylüler bizlerın birlik beraberlğını görürise bizlere yartımcı olmaya kayret gösterırler tabıkı bizlerte onlara yartımcı olmalıyız bizler aynı memleketın çoçuklarıyız IYI TANITIĞIM B,R ARKATAŞİN İSMINI GÖREMETIM SANIRIM UĞRAMATINIZ YANINA HOLOTAN SAYIN ITRIS GESKINCIYI ZIYARET ETMELIYTINIZ göylülerımızın zenkinlerinininte isimlerinite görmek ıstertık nerteler belgite isimlerini yaztırmamişte olabilir tüşünüyorum DENEK BAŞ.İSMİNİ GÖRMEK ISTERTIK HERZAMAN LİTER BAŞ TARAFTA OLUR. SİYASETETE OYLETIR neyse tüm emeği gecenlere karınca katerinçe hergese tşk.eterım alla yartımcınız olsun tabıkı yartımcı olamayanlarata aynı tuyanı var tuyamayanı ulaşamayanı tşklr saolsunlar ÖNÜMUZTEKI YILTA GERMES YABMAYI TÜŞÜNÜRİSENİZ İSTANBULTAN BİR KAC KİŞİ GÖYLÜLERIMIZIN OLTUĞU YRLERİ ZİYARET ETEREK TOPLARİSEK TAHA İYİ OLUR TABİKİ BİRAZ FETEGARLIK İSTER ::) :o
    MURAT ÇOBANOĞLU

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    « Yanıtla #54: 03 Haziran 2008 - 23:06 »
  • Yayınlama
  • Bütün köylülerimize çok teşekkür ediyorum.Emeği geçenlere herkese şükranlarımı sunuyorum. Biz çağırdık , siz kulak verdiniz. Bir okyanusun üzerine derme çatma bir tahta köprü yaptık karşılık verdiniz bizi ortada bırakmadınız ...

BEN'dim BİZ olduk . BİZ'dik BİZLER olduk .KÖY'dük KÖYLÜLER olduk.EMEK verdik EMEKLERİMİZ olduk . TOHUM ektik sayenizde TARLA bulduk SAĞOLUN ...

Duyarlılığınızdan ötürü yardımlarınızdan dolayı bir su damlası kadar küçük sandığınız yardımlarınızın okyanus olduğunu bildirmekten ONUR duyuyorum ...  

Kermes yerimiz belli oldu POSTA Cd. NO:100 GÜNGÖREN

Hanımlar 5 HAZİRAN PERŞEMBE günü derneğimizde saat :10-00'da buluşup kermes yerimize yol alacağız.Dizayn konusunda yardımcı olmak isteyenler olursa lütfen perşembe saat 10-00'da derneğimizde bulunsunlar . UNUTMAYIN 8 HAZİRAN'da kermesimiz başlamaktadır . Eğer kermes günü vardiyalı olarak görev almak isteyen akadaşlarımız varsa lütfen bizimle irtibata geçsinler ...

Bir de bir şey yollayamadım diye üzülen varsa üzülmesin bağış yapabilirsiniz... Bağış yapmak isteyen olursa hesap numaramızı vereceğim başkanımızdan alıp.O hesap numarsına 10 ytl bile olsa bağış yapabilirsiniz .UNUTMAYIN DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLACAK... Sizin küçük sandığınız yardım kimbilir kime MERHEM olacak.

İSİM VERMEDEN HEREKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ...BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN DİYELİM ...
    SAYGILAR SUNUYORUM ...
    EBRU ÇOBANOĞLU

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    « Yanıtla #55: 04 Haziran 2008 - 16:36 »
  • Yayınlama
  • HESAP NUMARAMIZ :

ŞUBE KODU :830
    CARREFOURSA BAĞCILAR AKBANK
    HESAP NO: 0019307-8

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKESE ...

• Aktif Visirli
    • *
    Bu güzel kermese emeği geçen herkese teşekkür ederim.İnşALLAH yapılan destek ve katkılarla amacına ulaşır.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
    Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
    Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
      • antoloji
    Bağış yapmak isteyenler ;

ŞUBE KODU: 830
    CARREFOURSA BAĞCILAR
    HESAP NO:0019307-8

• O Bir Visirli
    • *
      • www.eforkalip.com.tr
    « Yanıtla #58: 07 Haziran 2008 - 18:37 »
  • Yayınlama
  •     Sevgili hemşehrilerim kermesimizin hazırlıkları sona ermiştir.Hepinizi kermese katılmaya davet ediyoruz...Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz...

Yönetim kurulu adına Ali Algül

• blueshadow

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #59: 07 Haziran 2008 - 19:34 »
  • Yayınlama
  •          Bu ne zenginlik?.. ALLAH bin bereket versin...Görevlilere de ALLAH kolaylık versin...

Facebook Yorumları

Twittear