YÖNETİM TOPLANTISI VE ALINAN KARARLAR - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YÖNETİM TOPLANTISI VE ALINAN KARARLAR  (Okunma sayısı 2516 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
İstanbulda'ki Derneğimizde yapmış olduğumuz haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısı
06.06.2007 Çarşamba akşamı yönetimin katılımıyla gerçekleşmiştir...
Toplantıda alınan kararları şöyle sıralayabiliriz.

1.Önemli olarak 15.06.2007 Cuma Akşamı saat 19:00'da Resmi Açılış Törenimiz yapılacaktır.
Tüm Gülen Köylülerimiz ve yakınları açılış törenimize davetlidir.Davetiye ulaştıramadıklarımız bu mesajı davetiye niteliğinde görebilirler.

2.Aynı hafta içinde yani 13.06.2007 Çarşamba Akşamı saat:19:00'da  İstanbul'daki Gülen Köylüleri Aileleriyle birlikte derneğimizde yapılacak olan toplantıya davetlidir.Bu toplantının amacı hanımların kendi aralarında yapacakları toplantının oluşumlarını sağlamaktır.Hanımların ve Çocukların özellikle gelmesi gerekiyor.

3.Çanakkale Gezisi Yaz aylarındaki yoğun programlardan dolayı (düğünler,sınavlar,köy yolculukları vs...) Eylül ayına ertelenmiştir.

4.Yardıma ihtiyaçlı Kişilerin tespit edilmesi ve bu kişilere yardım edilmesi.

5.Hasta olanların dernek adına ziyaret edilmesi ...

Benim sizlerden rica burda yapılmakta olan iş gönül işidir , sevgi işidir , kimsenin bu açılan dernekten  bir çıkarı
yoktur.Hatta vakitlerini derneğe daha çok ayırarak özel hayatlarından feragat ederek bişeler yapma çabasındadırlar.
LÜTFEN sizde katılın en azından bir kere gelin.Gelmeyenler için söylüyorum.Ben yaşıtlarımla tanışmak istiyorum.Köylümü tanımak istiyorum.Yanlışımız varsa hepimiz birlikte düzeltelim ve birlikteliği sağlayalım birazda bu yapılan çabaları ALLAH için yapıldığını görün yakın ve akraba aralarındaki münasebetlerin nasıl olması gerektiği hakkında  bilgimiz olursa bu kınuda ne yapmamız gerektiğinide anlayabiliriz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• İbrahim Algül
  • Aktif Visirli
  • *
sevgili kenancıgım. köy adına yaptıgın ilanlar ve mesajlı uyarılar için sana teşşekkür edıyor umarım bu mesajlara tüm gülenköylüler kulak verır ve etkısını göstererek dernegımize ılgının artmasını saglar.yapmıs oldugun site cok hızlı bir şekilde gliştirmekte olup tüm gelısmelerını ve site yenılıklerını cok yakından takıp edıoyorum sana ve emegı gecenlere teşşekkür edıyorum...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
İbrahim abiciğim elimizden geleni yapmaya  çaılışyoruz arkadaşlarımızla beraber daha iyisi için çabalıyoruz.
İnşALLAH sizlerinde desteğiyle köylülerimizi bir araya getirip güzel muhabbetler güzel sohbetler oluşur.Eskileri bizlere anlatacak abilerimizle oturup konuşma şansı olurda köyümüzün gençleri de geçmişini bilir.Atasını tanır.
Yeni yapılacak olan faaliyetlerde de bir arada olunur.Bu sadece birlik ve beraberlikle olur.ALLAH'ın izniyle de bunu başaracağız.ilginizi eleştirilerinizi esirgemeyin...
                                                Selam ve Dua ile
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear