TÜRKİYE TARİH YAZDI! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: TÜRKİYE TARİH YAZDI!  (Okunma sayısı 6045 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
TÜRKİYE TARİH YAZDI!
« Topic Start: 21 Haziran 2008 - 00:32 »
  • Yayınlama
  • Hırvatistan'ı devirdik!

ALLAH'ıma bu anı yaşattığı için şükrediyorum! Aslanlarımız; yolunuz açık, ayağınız kuvvetli, atışlarınız isabetli olsun!

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Gültane Isildar
    • Aktif Visirli
    • *
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #1: 21 Haziran 2008 - 00:53 »
  • Yayınlama
  • Helal olsun ,bize bu gururu yasattiklari icin ALLAH hepsinden razi olsun.Su anda stuttgart yikiliyor bayragini kapan büyük bir korna sesi ile merkeze akin ediyorlar.Muhtesem bir manzara milyar dolar harcansa Türkiyeye bu reklami kimse yapamazdi.InsALLAH yola devam SAMPIYON TÜRKIYE
    Niceleri Geldi , Neler İstediler,
    Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
    Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
    O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
    Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
    Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
    " BU DA GEÇER YA HU"
    yazıyormuş....

• Ömer Düzenli
    • Moderatör
    • *
    • GSM: 05356886550
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #2: 21 Haziran 2008 - 01:24 »
  • Yayınlama
  • helal olsun cocuklar bu inancla almanyayı da yeneriz biz
    ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
    • *
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #3: 21 Haziran 2008 - 01:57 »
  • Yayınlama
  •    Bizim işimiz zaten hep tarih yazmak. Dünyada bizden daha çok tarihe adını geçiren, çağ açıp çağ kapayan başka millet varmı? Bugün bunu futbol ile farklı bir boyutta yaptık ama inşALLAH bundan böyle hemen her alanda tarih yazmaya devam edeceğiz.
    Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
       Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

• Aktif Visirli
    • *
    • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
    • GSM: 5325325321
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #4: 21 Haziran 2008 - 10:17 »
  • Yayınlama
  • tam gittik dedim ama ümidi'ten goldü. oda elhamdülillah son saniyede geldi. ilk penaltıyıda dedim bu peşmurde atamaz atamadıda çok şükür ötekine gol dedim ama rüştü abimizin kurtardığı penaltıyı da bildim. neden mi; bu adam bu işi biliyor :)

ALLAH TEALA Vatanımızı Milletimizi korusun yüceltsin ve inşALLAH İslamın sancaktarlığına tekrar Tecelli etsin. Bizim İmanımıza, tarihmize, namımıza ve şerefimize yakışır ve yakışacak şekilde bir toplum millet olmayı nasip etsin.

BU İNANCIN ZAFERİDİR. ALLAH MÜBAREK ETSİN.  

• Nurten AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #5: 21 Haziran 2008 - 16:22 »
  • Yayınlama
  • BAYKAL'DAN MİLLİLERE 2 KONTÖRLÜK KUTLAMA
    CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Futbol Şampiyonası'nda yarı finale yükselmesi nedeniyle maçın hemen ardından futbolculara ve Fatih Terim’e SMS gönderdi. Baykal mesajında şunları dedi:

“Finale bir, Avrupa Şampiyonluğuna iki maçımız kaldı. Başta futbolcularımız ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim olmak üzere bize bu mutluluğu yaşatanları kutluyorum.”

MESAJI BEDAVA KONTÖRLERDEN Mİ GÖNDERDİ?
    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Milli futbolcuları, soyunma odasına kadar girerek kutladığı muhteşem gecenin ardından Milli oyuncuları sms ile kutlayan CHP Lideri Deniz Baykal'ın gönderdiği mesajlarda harcanan kontörlerin, GSM operatörlerinin yaptığı kampanyalardan kazanılan bedava kontörlerden olup olmadığı ise merak konusu.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
    Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
    İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
    Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
      • antoloji
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #6: 21 Haziran 2008 - 17:15 »
  • Yayınlama
  • Ya muhteşemdi kendimi kaybettim resmen.Herşey bitti bu seferki mucize biraz fazla olur derken hırsımdan ağlıyordum Yüce Rabbim gösterdi kudretini .Yok ya yok bizim oynayan görünmez adamlarımız var ya bence ....

O ne goldü ya hakem tam düdüğü çalacakken ama ohh oldu o küpeliye be hırsımdan çatlardım yenilseydik . Ya anlatamıyorum içimdekileri ya şampiyonsun Türkiyem yaaa şampiyon ...

Nice büyük destanlara inaşşalh .....
    "Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• havva

• Ziyaretçi
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #7: 21 Haziran 2008 - 19:38 »
  • Yayınlama
  •  :D Fatih TERİM ne güzel söylemiş:                                                                                                                        90 dk. bitmeden yazmaya başlamayın sonra silmek zorunda kalıyorsunuz                                                                                                           Gerçektende öyle milli takımımızı yürekten kutlar başarılarının devamını dilerim.  :D

• laz_o_61

• Ziyaretçi
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #8: 21 Haziran 2008 - 20:59 »
  • Yayınlama
  • aynen öyle bu sözüne katılıyorum İNŞALLAH kupayı Türküyeye getirecek aslanlar

• havva

• Ziyaretçi
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #9: 22 Haziran 2008 - 15:20 »
  • Yayınlama
  • Yalnız biraz fazla havaya girdik umarım çarşamba günü havamız sönmez.Ama olsun kükredik ya bu da büyük bir başarı......

• kırçiçeği

• Ziyaretçi
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #10: 22 Haziran 2008 - 18:14 »
  • Yayınlama
  • o goller herkesi benim gibi ağlattı eminimki.Sevinçten havalara atladım diyecem gerçekten tavana kadar zıpladım bi ara bu sevinç başka bu sevince doymak imkansız.. bize bu sevinci yaşatan futbolcularımız keder, yenilgi görmesinİNŞALLAH

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    TÜRKİYE TARİH YAZDI!
    « Yanıtla #11: 22 Haziran 2008 - 19:01 »
  • Yayınlama
  • Ne diyeyim, ALLAH DAİM ETSİN İNŞALLAH!
    You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

Facebook Yorumları

Twittear