YGKYD-2000 yönetimi Hamburg,Kiel yollarinda(Resimler) - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000 yönetimi Hamburg,Kiel yollarinda(Resimler)  (Okunma sayısı 6633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
YGKYD-2000 Dernegi yönetiminin,Dernek Üyelerini bilgilendirme toplantilari devam ediyor.3.Toplanti 22Haziran2008 Pazar günü, Hamburg ve Kiel deki, Dernege üye köylülerimizle gerceklesdirildi. Bu sehirlerdeki bütün üyelerle bir araya gelebilme firsatini yakaladigimiz Üye köylülerimizle yaptigimiz görüsmeler cok olumlu gecti.pek sikayet veya önerilerin olmadigi toplantilarimizda Dernege Mülk konusu ön Plandaydi. mülk konusuna hic bir üyenenin karsi cikmadigi,ellerinden gelen destegi vereceklerini bildiren üyelerimiz,herseyin iyi planlanmasini ve bu yolda ileride sikintilarin yasanmamasi icin alinacak önlemlerin iyi belirlenmesini,herhanki bir olumsuz durumun yasanmamasini önemle vurguladilar. Degerli Gülen e.V. üyeleri bu toplantilarimiz Berlin ve Hannover`deki üyelerimizle yapilacak toplantilarla devam edecek.her üyemizin önerilerini,isteklerini not ediyoruz. toplantilar sonunda sadece bu konunun görüsülecegi bir yönetim kurulu toplantisi ile,bu önemli mülk konusuna netlik kazandiracagiz ve calismalara baslayacagiz. Bizi izlemege devam ediniz,göreceksiniz butün üyelerin destek verecegi bu önemli sorunu en kisa zamanda hayata gecirecegiz ve Dernegimize kalici bir güzellik saglamis olacagiz. insaALLAH

22Haziran2008 itibariyle,Hamburg ve Kiel deki YGKYD-2000-üyeleri,Fatih Aktürk-Naci Aktürk-Yavuz Aktürk-Metin Akyol+Abdullah Düzenli-Ahmet Genc-Ahmet Korkmaz(Dursun oglu)-Selamet Korkmaz-Mehmet Korkmaz

Selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani Servet Isildar- Stuttgart-Almanya

Hamburg`da Fatih Aktürk`ün evinin balkonundayiz,Ahmet Cemal Aktürk-Naci Aktürk-Baskan-Metin Akyol-Yusuf Aktürk-Erol Aktürk-Ömer Aktürk

HAMBURG,Naci Aktürk-Baskan-Metin Akyol-Yusuf Aktürk-Fatih Aktürk-Erol Aktürk-Ömer Aktürk-Ahmet Cemal Aktürk

Hamburg`da Fatih Aktürk`ün evindeyiz,Yusuf Aktürk-Metin Akyol-Ömer Aktürk-Yavuz Aktürk-Baskan-Ahmet Cemal Aktürk-Naci Aktürk-Fatih Aktürk-Erol Aktürk

Hamburg,Yusuf Aktürk-Metin Akyol-Baskan-Naci Aktürk-Erol Aktürk-Ömer Aktürk-Yavuz Aktürk-Ahmet Cemal Aktürk

Kiel`de,Muzaffer Düzenli Agabeyin Bahcesindeyiz,

Kiel`de,Ahmet Genc`in bahcesindeyiz,Celal Genc-Abdullah Düzenli-Baskan-Yusuf Aktürk-Muzaffer Düzenli-Süleyman Aktürk-Ahmet Genc-Ömer Aktürk-Sinan Genc

Kiel`de,Muzaffer Düzenli Agabey,Bahcesindeki ekmek firinini bizlere kiymali pide yapmak üzere atesledi.

Kiel, Baskan: Servet Isildar-Süleyman Aktürk

Kiel`de,Erol Aktürk-Ömer Aktürk-Ahmet Genc-Abdullah Düzenli-Baskan: Servet Isildar-Ahmet Cemal Aktürk-önde yerde duran Erol Aktürk`ün oglu, Oguzhan Aktürk

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
      Abim beee...faaliyetleriniz çok güzel,memnun oluyoruz görünce.Artık alın şu derneğin mekanını,çoktan hakettiniz bunu.ALLAH yardımcınız olsun.
      Yalnız, resimleri göndermişsin fakat,çok uzun zamandır görmediğimiz kardeşlerimiz mevcut orda.Abi bir zahmet resimlerin altına isimlerini yazıver de kim olduklarını anlayalım.A...E...O...
desen 49

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Çalışmalar anladığım kadarıyla son sürat devam ediyor benim resimlerde dikkatimi ceken Almanya ne kadar yeşillikler içindeymiş valla çok hoşuma gitti.
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• naci aktuerk

• Ziyaretçi
aneeeeeeeeeeeeeee ben burdaymisim.ya bu resimleri nekadar aradim bilirmsiiniz.demekki buraya sakladin resimleri heee servet abicim:))

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
sevgili servet abi bu resimlerde cocukluk arkadasım murat yok abi o neden siteye girmiyo amcası olarak bilgin vardır mutlaka onla köyde cok güzel günlerimiz oldu eger görürseniz benden selam söyleyin abi cok cok ve siteye bekledigimizi iletirseniz memnun olurum
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

Facebook Yorumları

Twittear