YGKYD-2000 yönetimi, Dernek Üyeleriyle Berlin`de bulusdu-Resimler ve video - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000 yönetimi, Dernek Üyeleriyle Berlin`de bulusdu-Resimler ve video  (Okunma sayısı 4336 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
{alt}

YGKYD-2000 Yönetim kurulu üyeleri,Dernek üyelerini bilgilendirme,görüs ve önerileri dinlemek üzere baslattigi toplantilarin 4.sünü Berlin`deki üyeleriyle gerceklestirdi.
Katilimin az oldugu Berlin`deki toplantida üyelerimizin istek ve önerilerini dinledik.Köyümüze büyük ve kalici yatirimlarin,Dernegimizce yapilmasini isteyen üyelerimiz,sahis yardimlarinin yapilirken,daha titiz bir calisma sonrasi bu yardimlarin yapilmasini da istediler.
Degerli üyeler,bildiginiz gibi,büyük yatirimlar büyük paralarla olur ve Dernek üyelerinin bir kisminin büyük yatirim yardimlari yerine yardima ihtiyacli insanlarimiza eginilmesi ve ögrenci okutmak(burs gibi) hizmetlerin verilmesinide isteyen üyelerimiz vardir. Biz yönetim olarak, her ikisinide gerceklestirmek pesindeyiz.Burs isi o kadar güzel ve önemli bir iski;dernek iyi calismali bu basariya imza atmali. Yanliz bu iki calisma da büyük özveriye dayaniyor.üyelerimizin devamliligi bu konuda cok önemli.büyük hizmetler yaninda burs konusuda güven isteyen bir hizmettir. Burs verdiginiz ögrencileri veya baslattiginiz büyük yatirimlari yarida birakmak bu dernege yakismaz. kücük bir problemi sebep göstererek üyelikden ayrilmalari veya sahislarla olan problemleri sebep göstererek dernege üye olmayan köylülerimizi düsünürsek,bu yardim calismalarina girmenin ne kadar riskli bir konu oldugunu anlamak hicde zor olmasa gerek.
Degerli üyeler su anda Dernegin en önemli konularindan biri olan Mülk konusu, Berlin`deki üyelerimizin bir kismi tarafindan benimsendi.Bu konu tekrar üyelerimizce degerlendirilecekdir. Baslattigimiz bu toplantilarin yararli oldugunu belirden üyelerimiz,bu toplantilarin en az senede bir kere yapilmasinin dernegin gelecegi acisindan cok önemli oldugunu vurguladilar.Degerli Berlin`deki Gülen Köylü kardeslerim,sizlere bir sitem`im var! cok köylümüzün yasadigi Berlin`den Derneginize cok az üye vermissiniz. Bu hayir Derneginin sizlerden daha cok üye ile bu Dernege katilmanizi istemek hakkidir diye düsünüyorum.en kisa zamanda Dernege düzenli aidat ödeyen üyeler olarak,köyünüzün hayir kurulusuna katilmanizi sabirsizlikla bekliyorum. Toplantiya katilan ve katilmak isteyip de katilamayan tüm köylülerime cani gönülden tesekkür ediyorum.  ALLAHü teala saglik,mutluluk ve hayirlisindan bol kazanclar ihsan eylesin. Kalin saglicakla

Not:Degerli YGKYD-2000 Dernegi üyeleri,kardeslerim,
Hannover,Bielefeld,Köln`deki Üyelerimizin Okul-yaz izini basladigindan ve üyelerimizin bir kisminin izinde oldugundan,üyeleri bilgilendirme toplantilarina ramazan ayi sonuna kadar ara veriyoruz.Ramazan bayrami sonrasi Üye ziyaretlerine baslayacagiz.Hannover,Bielefeld,Köln ziyaretlerinden sonra,Stuttgart bölgesindeki üyelerimizle tekrar bir araya gelip,Dernege "mülk" konusuna son degerlendirmeleri yapacagiz ve ilk adimi atacagiz. insaALLAH

29.06.2008 itibariyle Berlin`deki YGKYD-2000 Üyeleri: Irfan,Hanife Akyol-Mustafa Akyol(Mehmetali oglu)-Ali Biber-Fethi Akyol-Kemal Algül-Emrullah Akyol-Ömer Aktürk-Mehmet Güney-Vedat Güney

Selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000 Dernegi Baskani:Servet isildar-Stuttgart / Almanya

Soldan saga-Ömer Aktürk-Kemal Algül-Irfan Akyol-Ali Biber-Ahmet Cemal Aktürk-Mustafa Akyol-Yusuf Aktürk-Servet Isildar

Soldan saga=Ali Biber-Irfan Akyol-Yusuf Aktürk-Mustafa Akyol-Servet Isildar-Ahmet Cemal Aktürk-Ömer Aktürk-Fethi Akyol- Kemal Algül-

Soldan saga=Servet Isildar-Mustafa Akyol-Ömer Akyol-Mustafa Akyol-Kemal Algül-Irfan Akyol-Ahmet Cemal-Fethi Akyol-

Soldan saga=Servet Isildar-Mustafa Akyol-Ali Biber-Ahmet Cemal Aktürk-
Yusuf Aktürk-Ömer Aktürk

Berlin TÜRK SEHITLIK CAMII

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear