250 Milyar verseler dövmem nazlı yarimi..:D - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 250 Milyar verseler dövmem nazlı yarimi..:D  (Okunma sayısı 4853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...

Akla ziyan bir kaset..

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
kiz bunu nerden buldun? ;D

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
kiz bunu nerden buldun? ;D

İnternette farklı bir şey ararken karşıma çıktı.. Gerçekten çok şaşırdım. Hakikaten, akıllara zarar bir şey! O dönemde bu albümü alan olmuş mu, dinlenmiş mi ve söyleyen nasıl söylemiş, çok merak ediyorum.
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ben inanmiyorum show yapiyor olamazmi!!!!!

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
valla bende sasirdim  ;D

• Fatih Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
 ;D ;D ;D ;D    sımdıkı sanatcılarda boyle album yapsa ne olur sankı...........
Şu Dünyada kimi insan sade yaşar,kimi insan ise sadece yaşar....

• Aktif Visirli
  • *
seni 250 milyarada değişmem 450 milyarada 680 milyarada 920 milyarada ama 3 trilyon verirlerse seni nasıl döverim biliyomusun ağzını burnunu kırarım  ;D ;D
  çok ilginç bi sözzz  :)

ŞU KOCA DÜNYADABİR UFAK NOKTASIN UYAN EY İNSAN OĞLU VARLIK İLE YOKLUK ARASINDA BİR MUAMMASIN.......

• naci aktuerk

• Ziyaretçi
umarim o 3 trilyonu kimse teklif etmezde,zavali kiz hem ayrilmakdan hemde dayakdan kurtulur ;D ;D

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
ALLAH ın kırosu kadın dövülürmü  :D
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
  • *

bi dönem insanların neden birbirlerini jiletlediklerini gayet iyi anlıyorum şimdi
"GEREK YOK HER SÖZÜ LAF İLE BEYANA... BİR BAKIŞ BİN SÖZ EDER BAKIŞTAN ANLAYANA..."

Facebook Yorumları

Twittear