Yaylada Servet Düzen Kemence Show - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Yaylada Servet Düzen Kemence Show  (Okunma sayısı 7398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Yaylada Servet Düzen Kemence Show iyi seyirler... çekenlerin koluna sağlık söyleyenlerin de ağzına sağlık...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x6lgga" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x6lgga</a>
GulenTV

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kenan Yazıcı (06 Aralık 2011 - 18:59)
  • MUSTAFA DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • www.mustafaduzenli.net
  • 5 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU

bir pazar sabahı yaylaya doğru yollandık  gerçekçi yolculuk olmasada  bi nebzede olsa icimize su serben değerli abi ve kardeşlerime teşekkür ediyorum.  sesinize yureğinize sağlik...

Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
Yer ve gök su vermem dediği zaman,
Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• adnanyigit

• Ziyaretçi
herkesin azına sağlık. çalandanda söyleyendende ALLAH razı olsun

• Alay Hüseyin Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0538 594 3861
ağızuna sağlık dırıska anlayan anlar

• O Bir Visirli
  • *
arabistandan silaya eline yuregine saglik servet abi aldingoturdunbizi

• kemenceci-servet
  • Aktif Visirli
  • *
  • Kemenceci-servet
cok deyerli gülen köyü gencleri hebinize slm eder islerinize basarilar dilerim bu yazin memlegede olan gencleri 8 ayin 10 nunda limon suyuna davet ediyorum otda kemence calib muhabet eteceyiz sabahakatar eyleneceyiz memleget herisligini kitereceyiz herges davedlitir görüsmek umutuyla alaha emaned olun kemenceci servet düzen

Servet Düzen

• SÜLEYMAN DÜZEN
  • Aktif Visirli
  • *
sayın ustadım bu fıkır ıcın oncelıkle sızı kutlarım.. boyle bır geceye elımızden gelen destegı verecegımıze emın olabılırsınız . bunu geleneksel hale gedırebılırsek cok guzel olur kanımca ve herkesın gorusunu  ve desteklerını beklıyoruz.

alem buysa ben yokummm

• 61HACI61

• Ziyaretçi
selamun aleykum yakisikli topragimin  cicekleri  gencliginizi  güzel  gecirin  bizte boyle yasamak nasib olmati  muhabbetiniz  taim olsun insALLAHALLAH hanenuze gönlünüze  ömrünüze  rizkunuza  hizmetlerunuze ve  ibatetlerunuze  bereket  versun insALLAH  selam eter gözlerinizten öberim  beni  50 sene genclesturtunuz  sag olun  ömrünüz uzun olsun insALLAHokuyanlarata  selam  bayyyyyyyyyyyyyyyyyyy bayyyyyyyyyyyyyyy   ben almanya berlinten   haci mustafa akyol haci mehmet alinin ogluyum  yas 60   ALLAHa emanet olun

Facebook Yorumları

Twittear