İSTANBUL'DAKİ DERNEĞİMİZDE İFTARA DAVET VAR!!! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İSTANBUL'DAKİ DERNEĞİMİZDE İFTARA DAVET VAR!!!  (Okunma sayısı 4587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
İFTARA DAVET

Derneğimiz tarafından 13 Eylül Cumartesi günü iftar yemeği verilecektir. Tüm üyelerimiz ve hemşerilerimiz davetlidir. Katılımlarınızı Bekliyoruz...

Tarih : 13.09.2008 Cumartesi
Yer    : İstanbul'daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği
Adres : Akıncılar Mah.Çelüktürk Cad.Miraç Apt.No:13/A GÜNGÖREN/İSTANBUL   
Tel     : 0 212 677 53 61

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• laz_o_61

• Ziyaretçi
biz gelemiyecez ama ne yapalım herkeze afiyet olsun ALLAH orucunuzu kabul etsin:aminnn

• Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0561 611 1036
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ben inşALLAH gelirim güzel bir iftar olacak ve kaynaşmayı sağlayacak
{alt}

• Dursun Ali Yazıcı
  • Aktif Visirli
  • *
iş yerinden izin alanbilirsem bende gelmeye çalışacam. bayadır gelememiştim.

Hafif acılar konuşabilir ama;derin acılar dilsizdir. tek dilsizliğimsin.

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
sevgili köylülerim;
başkanımız ve yönetim kurulumuz kısıtlı imkanlarla bu işi sürdürmektedir.maddi anlamda fazla bir desdek malesefki yok.bunun nedeni imkansızlıklar yada önemsememek olabilir.yada ne olursa olsun.bütün bu olumsuzluklara rağmen başkanımız ve yönetim kurulumuz belkide tamamen kendi imkanlarıyla bir iftar yemeği düzenlemiş ve tüm köylülerimizi davet etmiştir.bu davete icabet etmek mejbur gibi birşeydir.maddi olarak fazla bir desteğimizin olmadığı derneğimize bari menevi olarak destek olalım.

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
evet abdullah cok haklısın ama maalesefkı maddi destekı gectık derneke manevi destekde yok bu akşamki iftar yemeginde gorecegiz kac kişinin gelecegını benım pek umudum yok ama inşALLAH yanılırım vede yanılmayı cok isterim evet sayın koylulerım dernek sizden ilgi alaka destek beklıyor gelin bu derneki kurmak icin cok caba sarfeden koylulerımız oldu bunların emeklerını boşa cıkarmayalım hep beraber birlik ve beraberlık icerisinde bu dernegimizi yurutelım dahada guzel işler yapalım herkese selamlar bu akşamki iftar yemegine tum koylulerımızı beklıyoruz selamlar
mustafa genç

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
MUSTAFA abi kimse gelmezse ara ben gelirim ;)
Şİmdi merak ettim eee gelemiyoruz yaaaa kıskanıyorummmmmmmm  :D  yemekte ne var aynısını evde bende yapcam   :)
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
kıskanma ebru sende gel yemeke aslında bu iftar yemegını bayanlarında katılacagı genıs bır organızasyonlu bir iftar yemegi yapmak lazımdı ama ramazan dolayısıyla vede okulların acılmış olması sebebıyle bayanların katılamayacagını soyledıler onun ıcın erkeklerın katılımıyla olacak bu yemek ama gelmek ısteyen olursada buyursun gelsın sonra ebru  ben sana menuyu verırım babana soyledım bir akşam buyrun gelın iftara
mustafa genç

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Ne demek tabiki geliriz.Ama şu menüyü yazsan şuracıktada neyse yazma bende davet edildim tamam akşam geliyorum  :D  (yüzsüzlüğün bu kadarı)  :D
Hep bahaneyi bulun kadınlara ohhhh! demiyosunuz ki bayanlara da gün yaparız diye.Çünkü ; evde aç kalmaktan korkuyosunuz .Bayanlar toplanırsa tencereler evde boş kalır değil mi ? ;)
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear