13 EYLÜL'DEKİ İFTAR DAVETİNDEN GÖRÜNTÜLER - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 13 EYLÜL'DEKİ İFTAR DAVETİNDEN GÖRÜNTÜLER  (Okunma sayısı 2370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
        İstanbuldaki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlşaşma ve Kültür Derneğimizin düzenlemiş olduğu iftar davetimize katılan bütün hemşehrilerimizi teşekkür ediyoruz.Haftaya 20 Eylül Cumartesi günü yine yeniden iftar verilmektedir.Gelmek isteyenlere kapımız her daim açıktır.

Şimdi sizleri bu güzel kaynaşma, tanışma, muhabbet ve birliktelik fotoğraflarıyla baş başa bırakıyorum...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• AKTÜRK ÖMER

• Ziyaretçi
bütun herkese slm , selmlar teprik ediyorum bir gulenkoylu olarak sizleri böyle bir arada gormegle dernekcilik cok güzel bir kurulus, bunun degernini yeterki bilelim,hep birlikte derneklerimize sayip cikalim

SEVGI VE SAYGILARIMA ALLAHA EMANET OLUN:

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
Gerçekten çok güzel bir tablo bütün arkadaşları gördük çok memnun olduk.birlik ve beraberliğin,kaynaşmanın bu mübarek ramazan ayında iftar vesilesiyle gerçekleşmesi ayrı bir tat ayrı bir güzellik.bu gerekçeyle ben derneğimiz yönetim kurulunu ve site yöneticimiz kenan yazıcıyı tüm gülen köylüler adına tebrik ediyorum hayırlı ramazanlar diliyorum..

Facebook Yorumları

Twittear