İNTİHAR - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İNTİHAR  (Okunma sayısı 1576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Turgay Aydın
  • Aktif Visirli
  • *
İNTİHAR
« Topic Start: 07 Ekim 2008 - 19:51 »
  • Yayınlama
  • DUYDUĞUM BİR OLAYI ANLATACAĞIM ÇOK ENTERESAM VE DÜŞÜNDÜRÜCÜ BİR OLAY GİBİ GELDİ BANA.PAYLAŞMAK İSTEDİM

İNTİHAR

Adamın biri uçurumun kenarına gider bir elinde zehir bir elinde silah boynunda ip(yular artık neyse)ipi de taşa bağlamış üstüne de benzini  dökmüş. İlk olarak zehiri içmiş kendini yakmış aşşağı atlamış son olarak kendini vurmaya kalkınca yanlışlıkla ipi kesmiş  uçurumun altında denize (dereye artık neyse )düşmüş eee tabi yanmaktan kurtulmuş  soğuktanmıdır içtiği sudan mıdır kusmuş vee ilerde bir balıkçı bunu görmüş ve almış adam hastane de veya balıkçı aldığı zaman ölmüştü ölme nedeni de vucut ısısı düşmüş?????

bu yazıyı kulaktan duyduğum için bu kadar yaza bildim umarım birşeyler çıkarırsınız

Benim yorumum:Herhalde ALLAH cc ben seni canını farklı yoldan da alabilirim demek istedi gibi geldi bana tabi bu bnim yorumum. hikayeyi duyduum gerçeklik payı ise ben çok çok küçük bi pay veriyorum hani olmaz olmaz derler ya o hesap. ALLAH a emanet olun..

• Ahmet Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    İNTİHAR
    « Yanıtla #1: 07 Ekim 2008 - 23:55 »
  • Yayınlama
  • sonuc ´da yinede intihar oluyor deyilmi????

• Turgay Aydın
    • Aktif Visirli
    • *
    İNTİHAR
    « Yanıtla #2: 08 Ekim 2008 - 00:51 »
  • Yayınlama
  • Bence evet.Olayın manevi boyutundan çok olayın şekli benim daha çok dikkatimi çekiyor. Niye manevi boyutu beni pek etkilemiyo(Veya ilgilendirmiyor) a gelince gerçek olma ve gerçekleşme ihtimaliniçok zayıf görüyorum.  

Facebook Yorumları

Twittear