ANNE ! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ANNE !  (Okunma sayısı 5916 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ben sevdamı suya yazdım sır oldu...
  • Moderatör
  • *
  • Nefsimin şerrinden sana sığınırım Rab'bim...
  • GSM: 05536111909
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ANNE !
« Topic Start: 28 Kasım 2008 - 22:25 »
  • Yayınlama
  • <a href="http://www.dailymotion.com/video/x7jwwz_anne_people" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x7jwwz_anne_people</a>

VEFA YANLIZCA İSTANBUL'DA BULUNAN BİR SEMT İSMİ DEĞİL,
    AYNI ZAMANDA DA DOSTUN DOSTU UNUTMAMASIDIR.

SEDAT YILDIRIM
    O NE DERSE O ODUR.
    O NE DERSE O OLUR.
    EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
    GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
    SEDAT YILDIRIM

• buse

• Ziyaretçi
    ANNE !
    « Yanıtla #1: 26 Ocak 2009 - 21:25 »
  • Yayınlama
  • çok qüselolmuş ellerinize sağlık çok teşekkür ederim

• Aktif Visirli
    • *
    ANNE !
    « Yanıtla #2: 26 Ocak 2009 - 22:11 »
  • Yayınlama
  • sedat kardeşim; yazını öylesine derin öylesine hislerini anlamaya çalışarak okudumki anlatamam. Rabbimin verdiği herşeyde bir hayır vardır düşüncesiyle size dua etmeyi üzerime bir borç biliyorum..Yalnız hayatta bazen öyle şeyler oluyorki; içinizde yansa gözlerinizin içindeki dalışı kendinizden başka kimse anlamasa da hayat her şeye rağmen devam ediyor öyle değilmi? bu akşam benim  hayatımın en derin acılarından birini yaşadığım bir akşam .ama her şeye rağmen "elhamdülillah ala külli hal" diyor Rabbime dua ediyorum ..bazen bazı güzelliklerin çok çok uzağında kalarak yaşamak zorunda kalabiliyor insan.Nefes bile aldırmıyor bazen hüzün..işte tam o sırada ilahi yönelimlerimiz bize güç veriyor öyle değilmi.?RABBİM BUNDA DA VARDIR BİR HAYIR!...DUAM İLE SEDAT KARDEŞİM DUAM İLE...
    "DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
    YABANA ATARLAR  BENİ,
    "EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
     ELDE TUTARLAR BENİ .."
               *** MEVLANA C. RUMİ***

• Moderatör
    • *
    ANNE !
    « Yanıtla #3: 26 Ocak 2009 - 23:59 »
  • Yayınlama
  • çok qüselolmuş ellerinize sağlık çok teşekkür ederim
    Teşekkür edderim değerli kardeşim,sağol.

SEDAT YILDIRIM
    O NE DERSE O ODUR.
    O NE DERSE O OLUR.
    EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
    GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
    SEDAT YILDIRIM

• Moderatör
    • *
    ANNE !
    « Yanıtla #4: 27 Ocak 2009 - 00:08 »
  • Yayınlama
  • sedat kardeşim; yazını öylesine derin öylesine hislerini anlamaya çalışarak okudumki anlatamam. Rabbimin verdiği herşeyde bir hayır vardır düşüncesiyle size dua etmeyi üzerime bir borç biliyorum..Yalnız hayatta bazen öyle şeyler oluyorki; içinizde yansa gözlerinizin içindeki dalışı kendinizden başka kimse anlamasa da hayat her şeye rağmen devam ediyor öyle değilmi? bu akşam benim  hayatımın en derin acılarından birini yaşadığım bir akşam .ama her şeye rağmen "elhamdülillah ala külli hal" diyor Rabbime dua ediyorum ..bazen bazı güzelliklerin çok çok uzağında kalarak yaşamak zorunda kalabiliyor insan.Nefes bile aldırmıyor bazen hüzün..işte tam o sırada ilahi yönelimlerimiz bize güç veriyor öyle değilmi.?RABBİM BUNDA DA VARDIR BİR HAYIR!...DUAM İLE SEDAT KARDEŞİM DUAM İLE...
    S.A.ALLAH C.C. sizden razı olsun değerli kardeşim.Bu evlat hasreti gerçekten acı bir olay,insan zaman zaman bunu dahada acı hissediyor yaşıyor.Hayatta bundan daha acısınıda yaşadım ama Amentünün altı esasından ikisi olan hayır ve şerrin ALLAH'tan geldiğine ve kadere inanmak olduğunu bildiğim ve buna iman ettiğim için,bu badireleri atlattım hamd olsun.Evlat hasretide böyle,elbette Yaratan'nın bildiği bir hayır vardır hakkımda.Bazan duygularımın ağır bastığı anlar oluyor yaşadığım hayatın akışına göre,işte o zaman böyle şeyler yazarak,dostlarımla bu duygularımı paylaşıyor ve nebzede olsa rahatlıyorum.Ama asla isyan yok içimde.Çünkü neylerse Mevla'm güzel eyler.Size tekrar tekrar teşekkür ediyorum bu güzel yorumunuz ve güzel Dua'larınız için.En hayırlı yarınlar sizlerin olması dileğimle.Selam ve Dua'larımla.

SEDAT YILDIRIM
    O NE DERSE O ODUR.
    O NE DERSE O OLUR.
    EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
    GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
    SEDAT YILDIRIM

• Aktif Visirli
    • *
    ANNE !
    « Yanıtla #5: 27 Ocak 2009 - 08:43 »
  • Yayınlama
  • dua bizden!....dua bizden...
    "DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
    YABANA ATARLAR  BENİ,
    "EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
     ELDE TUTARLAR BENİ .."
               *** MEVLANA C. RUMİ***

• kardelen
    • Aktif Visirli
    • *
    • fotto
    ANNE !
    « Yanıtla #6: 27 Ocak 2009 - 15:23 »
  • Yayınlama
  • sedat abi suan kelimeler bogazimda kaldi ne diycemi ne yazicami bilmeiyorum. teselli etmeyi hic beceremedim hayatimda,hep üzüldüm icimden gördüklerime duyduklarima. hazirladigin bu duygu yüklü klip i izlerken. dondum kaldim öyle. cenabi hak gönlüne göre versin ins. ins. daha uzun konusurz sedat abicigim inan kelimeleri birbirine karistirdim suan. üzülme neolur. ayrica paylastigin icin cok tesekkür ederim..sevgiler saygilar dilerim...ALLAH yar ve yardimcin olsun.

• Moderatör
    • *
    ANNE !
    « Yanıtla #7: 27 Ocak 2009 - 15:58 »
  • Yayınlama
  • sedat abi suan kelimeler bogazimda kaldi ne diycemi ne yazicami bilmeiyorum. teselli etmeyi hic beceremedim hayatimda,hep üzüldüm icimden gördüklerime duyduklarima. hazirladigin bu duygu yüklü klip i izlerken. dondum kaldim öyle. cenabi hak gönlüne göre versin ins. ins. daha uzun konusurz sedat abicigim inan kelimeleri birbirine karistirdim suan. üzülme neolur. ayrica paylastigin icin cok tesekkür ederim..sevgiler saygilar dilerim...ALLAH yar ve yardimcin olsun.
    ALLAH C.C. razı olsun bacım,çok teşekkür ederim duyarlılığınız ve derdimi paylaştığınız için.Mevla cümlemizin yar ve yardımcısı olsun.Rab'bime emanet olun.Selam ve Dua ile.

SEDAT YILDIRIM
    O NE DERSE O ODUR.
    O NE DERSE O OLUR.
    EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
    GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
    SEDAT YILDIRIM

• buse

• Ziyaretçi
    ANNE !
    « Yanıtla #8: 28 Ocak 2009 - 21:46 »
  • Yayınlama
  • ALLAH öle bi yaratmışkiinsanları sevinç üzüntü keder herşey bir arada ama ALLAH ne verirse çaresinide verir lütfen ama lütfen şuna dikkatinizi çekmek istiyorum gazzelilerin annesi bazıların babası çocukları hepsi ölüyor lütfen dua edelim ve cocokola,nestle,temizlik eşyalarının birr çoğu gevurların ellerine silahları biz verioz lütfen biz müslüman olarak bu hataya düşmeyelim

• Moderatör
    • *
    ANNE !
    « Yanıtla #9: 28 Ocak 2009 - 22:43 »
  • Yayınlama
  • ALLAH öle bi yaratmışkiinsanları sevinç üzüntü keder herşey bir arada ama ALLAH ne verirse çaresinide verir lütfen ama lütfen şuna dikkatinizi çekmek istiyorum gazzelilerin annesi bazıların babası çocukları hepsi ölüyor lütfen dua edelim ve cocokola,nestle,temizlik eşyalarının birr çoğu gevurların ellerine silahları biz verioz lütfen biz müslüman olarak bu hataya düşmeyelim
    Değerli kardeşim seni çok iyi anlıyorum,bende aynen böyle düşünüyorumki zaten gerçekte bu.Ancak üzüldüğüm şeyde şu,bilinçli dediğimiz müslümanlardanda amaaan bir kola almamaklamı düzelecek bu olaylar,Kolaya gelenece kadar akşam olur deyip İsrail mallarını almaya devam ediyorlar.Oysaki bir kolanın karı ile bir mermi alınır en azından.Ve o aldığımız kola vesaire nin parası ile alınıyor o mermi,sıkılıyor bebeklere ve masum insanlara.Bunun hesabını Mevla'ya acı acı vereceğiz maalesef.

SEDAT YILDIRIM
    O NE DERSE O ODUR.
    O NE DERSE O OLUR.
    EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
    GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
    SEDAT YILDIRIM

• buse

• Ziyaretçi
    ANNE !
    « Yanıtla #10: 29 Ocak 2009 - 13:18 »
  • Yayınlama
  • eft ama biz onların malını almasak onlar silahı mermiyi nerden para bulup alacaklar biz müslümanlarda yardım ediyoruz ilaç gönderioz diyoruz ama bir yandanda gevurlara silah veriyoruz >:(

Facebook Yorumları

Twittear