Fenerbahçe'de şok gelişme - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Fenerbahçe'de şok gelişme  (Okunma sayısı 2266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Aktif Visirli
 • *
 • İleti: 978
 • Cinsiyet: Bay
 • GSM: 0561 611 1036
 • Kan Grubu: Seçmediniz
Fenerbahçe'de şok gelişme
« Topic Start: 30 Kasım 2008 - 14:21 »
 • Yayınlama
 • Fener camiası bu iddiayla çalkalanıyor. Derbi sonrası kulüpte şok bir gelişme yaşandı, yönetim kurulu şaşkına döndü!

  Dün oynanan derbi sonrası, gündeme bomba gibi düşen bir iddia Fener'i karıştırdı. Başkan Aziz Yıldırım´ın, mayıs ayındaki kongrede başkanlıktan ayrılma kararı alması, Fenerbahçe camiasında şok etkisi yarattı.

  Fanatik gazetesinin haberine göre: "Günlerdir ‘durum değerlendirmesi’ yapan, yönetim kurulu üyeleri ve camianın ileri gelenleri tarafından ikna edilmeye çalışılan Yıldırım son kararını verdi. Aziz Başkan, Mayıs ayındaki olağan genel kurulda aday olmayacak ve Fenerbahçe’deki 11 yıllık ‘Yıldırım dönemi’ son bulacak.

  ‘Niye duruyorum’

  Galatasaray'dan sonra Beşiktaş’ı da deviren ve derbilerde ikide iki yapan Fenerbahçe’de, mutluluk kısa sürdü. Uzun zamandır mayıs ayındaki kongrede aday olmayacağı konuşulan Başkan Aziz Yıldırım’ın bırakma kararı alması, camiaya bomba gibi düştü. Bir süredir yönetici arkadaşlarıyla yaşanan gelişmeleri değerlendiren Yıldırım, “Örgütlü bir saldırıyla karşı karşıyayım. Bu mücadelede yalnız kaldım ve yıldım. Bu durumda ben, bu işi yapmayı niye sürdürüyorum ki. Yetti artık” deyip, bırakma kararı aldı.

  İkna edemediler

  Bazı kişilerin Fenerbahçe üzerinden rant elde etmeye çalışmasına karşı büyük savaş veren, bu uğurda bazı gruplarla kavgaya tutuşan Yıldırım’ın, bunların üzerine bir de teknik direktör ve kadro seçimiyle ilgili eleştiriler gelince yıldığı belirlendi. Yöneticiler ve camianın ileri gelenlerinin tüm çabasına karşın, Yıldırım’ın başkanlığı bırakmakta kararlı olduğu öğrenildi. Aziz Yıldırım, daha önce de iki kez ayrılmak istemiş ancak yoğun baskılara dayanamayıp, tekrar göreve devam etmişti."


  {alt}

  • Ömer Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • İleti: 2.750
  • Cinsiyet: Bay
  • GSM: 05356886550
  Fenerbahçe'de şok gelişme
  « Yanıtla #1: 30 Kasım 2008 - 15:22 »
 • Yayınlama

 • Başkanımız Aziz Yıldırım Fanatik Gazetesi'nin manşetinde yer alan haberle ilgili olarak resmi yayın organlarımıza açıklamada bulunmuştur. Başkanımız Aziz Yıldırım'ın açıklaması aynen şöyledir:
  "Turkcell Süper Lig'de bir derbi mücadelesini daha galibiyetle sonuçlandırmış olmanın mutluluğunu tüm camia olarak yaşıyoruz. Ancak böyle bir günde dahi basınımızın benim üzerimden sansasyon yaratma çabasının devam ettiğini üzülerek görüyorum. Bugün tarihli Fanatik Gazetesi manşet haberinde benim bırakma kararı aldığımı öne sürüyor. Türkiye'de basının karşısına en az çıkan en az mülakat veren kişilerdenden biri olmama rağmen hergün gazete sayfalarında benim ağzımdan çıkmış gibi yazılmış ifadeleri görmekten artık bu yalanları yazanlar adına utanıyorum. Ben yapılan bu uydurma açıklamaları yalanlamaktan yoruldum ama medyadaki bazı kişiler gazeteciliğin etik kuralları ve ahlaki değerlerini zerre kadar göz önünde bulundurmadan hergün benim ve kulübümüz ile ilgili sayfalar dolusu yalan haberler yapmaya devam ediyorlar.
  Şimdi bir kez daha söylüyorum. Fanatik Gazetesi'nde bugün yer alan ve bırakacağım iddia edilen haber yalandır. Benim başkanlığı bırakma ya da devam etme yönünde bugünden alınmış bir kararım ya da yaptığım bir açıklamam yoktur. Şu an için genel kurulumuzun bize verdiği yetki dahilinde görev süremiz devam etmektedir ve bizler de bu süre zarfında Fenerbahçe'nin
  başarısı için çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Önümüzdeki dönem yeniden aday olup olmayacağıma dair kararı da Mayıs ayından önce günün şartlarına ve Fenerbahçe'mizin menfaatlerine uygun olarak vereceğim. Dolayısıyla bugünden başkanlık adaylığım konusu ile ilgili yapılan her türlü haber ve ortaya atılan iddialar yalandır. Ayrıca bu tarz yalan haberlerde benim artık yıldığımı ve yorulduğumu iddia edenler şunu çok net olarak bilmelidirler ki
  ben ve yönetimimiz Fenerbahçemize büyük bir şevk ile hizmet ediyoruz. Bu noktadaki arzumuz ve kararlılığımız ilk gün nasılsa bugün de aynıdır. Bu şekilde yalan haberler ile Fenerbahçe'mizi kaos ve karmaşa ortamına sürüklemeye çalışanlar varsa onların çabaları da boşa çıkacaktır. Biz kulübümüzün başarısı için nasıl mücadele ediyorsak huzursuzluk ve kaos yaratmaya çalışanlar ile de aynen mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Bu noktada da hiçbir yorgunluğumuz ya da bıkkınlığımız söz konusu değildir. En büyük desteğimiz de divan kurulumuz, değerli kongre üyelerimiz ve büyük Fenerbahçe taraftarıdır. Onlardan aldığımız güçle her türlü mücadeleden başarıyla çıkacağımıza olan inancımız da tamdır. Sonuç olarak benim ve yönetimimizin gündeminde şu an önümüzdeki seçimler yoktur. Bizim gündemimizde kulübümüzün mücadele ettiği tüm branşlarda şampiyonluklara ulaşabilmesi için yapılması gerekenler vardır. Büyük camiamızın da bu tarz haber ve yorumlara itibar etmemesi gerektiğini br kez daha önemle rica ederim.

  Saygılarımla
  Aziz Yıldırım
  Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"

  yani yalan haber
  ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear