Kendini yenileme ipuçları - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Kendini yenileme ipuçları  (Okunma sayısı 1970 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Gültane Isildar
 • Moderatör
 • *
 • İleti: 595
 • Cinsiyet: Bayan
Kendini yenileme ipuçları
« Topic Start: 09 Aralık 2008 - 11:37 »
 • Yayınlama
 • Araştırmalara göre, kendisine özen gösteren bayanların daha mutlu ve uzun yaşadıkları ortaya çıktı. Gülmeyi ihmal etmeyin. Gülerken, yüz adalelerine jimnastik yaptırarak, kırışmayı ertelemiş olursunuz.

  Giyim önemli:
  Bilindiği gibi, sportif giysiler erkek veya kadın olsun insanı genç gösteriyor… Üstelik fazla kiloları da gizliyor. Elbise giymeyi seviyorsanız, sade ve vücuda yakın, eteği fazla uzun olmayan modelleri tercih edebilirsiniz.

  Renklere dikkat:
  Açık tonlara ve pastel renklere ağırlık verin. Makyajınızı abartmamaya çalışın. Hafif bir makyaj yapın ama renk kullanın!

  Saçlar, vitrininizdir:
  Hep kısa saçın kadınları genç gösterdiğine inanılır. Kadınlar nedense biraz yaş aldı mı, saçlarını kestirir, hareketli saç modelleri seçer ve alnını da açar. Uzun ve dalgalı ya da dümdüz omuzlara kadar inen bakımlı saçlar, görünümünüze gençlik katacağı gibi, sizi çok daha alımlı gösterebilir.  Niceleri Geldi , Neler İstediler,
  Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
  Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
  O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler
                            
  Ömer Hayyam
   
  ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
  Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
  Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
  " BU DA GEÇER YA HU"
  yazıyormuş....


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear