YGKYD-2000 Derneği 19.yk Toplantısı ve 22 Şubat 2009 Seçimleri [Resim-Video] - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000 Derneği 19.yk Toplantısı ve 22 Şubat 2009 Seçimleri [Resim-Video]  (Okunma sayısı 5830 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
       YGKYD-2000 Dernegi kurulusundan bu güne 19. yönetim kurulu toplantisini gerceklesdirmek üzere,stuttgart`da Baskan Servet Isildar`in evinde bir araya geldi.

Köyümüz,köylümüz,  ve Genclerimiz icin önemli bazi kararlar aldigimiz yk toplantisinin öncelikli konusu 22 subat 2009 da yapilacak olan 3. kongre ve baskanlik secimleri oldu.

Üyelerimizin Avrupa`nin degisik yerlerinde olduklarindan dolayi ve bütün üyelerimize secim atmosferini,heyecanini  yasattirabilmek ve secimlere rahat,eksiksiz hazirlanabilmek icin kararlastirdigimiz 24 ocak 2009 tarihine kadar baskan adaylarinin belli olmasi süresi de dolmus ve bu tarihe kadar hicbir üyemizin baskan adayligi icin kendini ordaya koymadigi görüldügünden,Dernegimiz 22 subat secimlerine simdiki baskan Servet Isildar ile tek aday olarak secimlere girecekdir.

Secimlere 2008 Aidatlarini ödemis olan üyelerimiz katilabilecekdir.2008 Aidatlarini ödemis üyelerimize oy pusulasi posta ile gönderilecektir.

Secimlere tek aday ile girileceginden,oy kullanmaya pek gerek görülmese bile,üyelerimize secim heyecanini yasatmak,dernege de hareket getirebilecegi düsüncemizden baskana destek ve güven tazeleme amacli oylama yapilacaktir.

YGKYD-2000 Derneginin 3. Kongresi,22 subat 2009 tarihinde,Nagold Milligörüs cemiyetindeki Genclik kollari binasinda(Iselshauserstr-33 - 72202 Nagold) saat 14.00 de yapilacaktir.Avrupa`nin her yerindeki bütün üyelerimiz 3. kongreye davetlidir.
Bütün üyelerimizle 22 subat 2009 tarihinde Nagold`da bulusmak üzere,Köyünüzün dernegine üye olmamis köylülerimizi de,üye olarak aramizda görmek,dernegi calistirmak yönündeki sevkimizi,azmimizi bir o kadar daha artiracagindan,Üye olabilecek durumdaki bütün köylülerimizi aramiza "Samimi üye" olarak bekliyoruz.

22 subat`da bulusmak üzere,hepinize saglik dolu mutlu günler ve hayirlisindan bol kazanclar yüce ALLAH`tan niyaz ediyorum.

Selam,sevgi ve saygilarimla

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x85egc_19-ykt25012009-stuttgart-031_people" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x85egc_19-ykt25012009-stuttgart-031_people</a>

ve yk üyeleri toplanti icin yerlerini aldi. so-sa,ykü Ahmet Cemal Aktürk-Sabahattin Yigit-Yusuf Aktürk-Baskan:Servet Isildar-Adnan Aktürk-Süleyman Aktürk-Ömer Aktürk

YGKYD-2000 yönetim kurulu adina,Baskan-Servet Isildar-Stuttgart-Deg.

Baskan:Servet Isildar-Adnan Aktürk-sekreterimiz:Süleyman Aktürk-Baskan yard.Sabahattin Yigit-Ahmet Cemal Aktürk-önde oturanlar:Yusuf Aktürk-Ömer Aktürk

YGKYD-2000 Dernegi-Baskan Yardimcimiz:Sabahattin Yigit

Yönetim Kurulu Üyemiz:Ömer Aktürk Annesiyle görüsüyor

YGKYD-2000-Dernegi-Baskan:Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Almanyadaki dernek başkanına ,yönetimine ve üyelerine selam ederim.çalışmalarınızı internet ortamında takip ediyorum ve gercekden hanki şartlarda çalışdığınızı anlıyorum.dernekçilik fedakarlık isdeyen bir iş,bunun bilinçinde olarak  yaptıklarınıztan ve yeni yönetim olarak yapaçaklarınızdan dolayı  sizlerle gurur duyuyorum.yaptıklarınız yapaçaklarınızın teminatı olarak yeni dönemde de sizlere başarılar dileğiyle ALLAH yar ve yardımcınız olsu . kalın sağlıcakla.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
       Gardaşum 7 kişilik bir yönetimde 5 tane Aktürk olurmi yahu..! Bu işte şike var gibi geliyi bağaaa...Gözum uzerunuzedu haaa yanliş bişe yapmayunnn... ;) :) :D
       Şaka bi yana başta Servet abim olmak üzere tüm yönetimdeki kardeşlerimize selam ve hürmetlerimi iletir, bundan önceki dönemde yapmış oldukları başarılı çalışmalara yenilerinide ekleyerek, çok daha güzel faaliyetler yapacaklarına inancım sonsuzdur. Yusuf abimin de toplantı sonunda çalışmaların startını tekbir getirerek vermeside çok anlamlı oldu. ALLAH yardımcınız olsun. Kulaklarınızı olumsuz eleştirilere kapatarak heyecanı kaybetmeden çalışmalara devam...
desen 49

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
Başta sayın başkan Servet abimi ve değerli yönetim kuruluna yaptıkları bu kutsal görevden dolayı kendilerine teşekkür eder yeni görevlerinde de başarılar dilerim. ALLAH nasip ederse önümüzdeki görev döneminde  köyümüz için halkımız için hep beraber  çalışmayı yüce ALLAH nasip eder inşALLAH. Hepinizi saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum ALLAHA emanet olun.
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Süper Moderatör
  • *
Kiymetli kardeslerim,önce (saka bir yana) sunu belirtmek isterim,bir yardimlasma dernegi olan YGKYD-2000 in kapilari,köyümüzün bütün soyadlarimiza esit mesafede aciktir.yardimlasmayi seven insanlarimizin isimleride yogunluguna göre dogal olarak yönetimlerde görülür. bir diger önemli husus ise,yönetim kurulumuz Stuttgart bölgesi üyelerinden olustugundan,diger bölgelerdeki üyelerimiz yönetim kurulunda yer alamiyor. ileride bu konuyada bir cözüm bulmaya calisacagiz InsaALLAH.köyümün bütün insanlarini esit derecede seviyorum ve hepsini Köylerinin dernegine,yogun katilimla "samimi üye" olarak bekliyorum.
Siz kardeslerime(Hüseyin Aktürk,Yavuz Biber,Ismail Hakki Biber,Ahmet Aktürk ve Metin Biber) ilginizden dolayi cok tesekkür eder,saglik dolu huzurlu günler ve islerinizde üstün basarilar dilerim.

selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi Baskani: Servet Isildar-Stuttgart
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
selamun aleküm servet abim hepinize başarılar diliyorum.herkese selam ve saygılarımı sunu yorum
RABBİME emanet olun.
EZEL61

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Başta saygıdeğer başkanım sayın Servet Işıldar olmak üzere ,tüm yönetim kurulu üyesi kardeşlerime(Enbiya,Ahmet Cemal,yusuf,ömer,Sülyman Aktürk,Sebahattin Yiğit) göstermiş oldukları üstün başarı ve özverilerinden dolayı hepisine ayrı ayrı şukranlarımı sunuyorum. ALLAH yar ve yardımcınız olsun.
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

Facebook Yorumları

Twittear