YGKYD-2000 Dernegi yeni yönetimini secti-Resim-Video - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000 Dernegi yeni yönetimini secti-Resim-Video  (Okunma sayısı 10421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
     YGKYD-2000 Dernegi  22 Subat 2009 tarihinde 3. kongresini yapti ve yeni yönetimini secti.

Yeniden oy birligi ile Baskanliga secilen  Servet Isildar, yeni yönetim kurulu üyeleri ile göreve iki yil daha devam dedi.
       Yeni yönetim kurulu üyeleri :
              Başkan : Servet Işildar
Baskan yardimcisi : Hasan Aktürk
            Sekreter : Murat Aktürk
                  YKÜ : Arif Düzenli
                  YKÜ : Mehmet Aktürk
                  YKÜ : Salih Aktürk
                  YKÜ : Bilal Düzenli

Denetleme kurulu üyeleri : Embiya Aktürk, Aydin Düzenli, Muhammet Düzen

Bana güven duyarak yeniden baskanliga secen üyelerimize tesekkür eder huzurlu ve basarili günler dilerim. InsaALLAH dahada basarili calismalarimizla bizi izlemeye devam edin.

Selam,sevgi ve saygilarimla
     YGKYD-2000 Dernegi - Başkani Servet Işildar - Stuttgart

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x8grw6_ygkyd-2000_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x8grw6_ygkyd-2000_news</a>

Yaşasın ebed, varolsun millet
                                     Payidar ol daim ey Cumhuriyet!
                                     Sensin bilene kıymetli nimet
                                     Yaşasın vatan, alkışlar oldu!

(Sair-Merhum-Mahmut Kemal Poyraz-1929)

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
 Sayın başkan Servet abi yeni kutsal görevinde yönetim  kuruluyla birlikte başarılı bir yıl daha diler saygı ve sevgilerimi sunarım
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Servet Bey yeniden  seçilmenizi  ben de  tebrik ederim.Nice  güzel  çalışmalara  daha imza  atacağına  yürekten  inanıyorum. YÜCE RABBİM hayırlı işlerinizde  muvaffak  eylesin. AMİN

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
hayirli ugurlu olsun !!!!

• Muhammet Ali Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • www.muhammetaliyilmaz.com
herkese hayırlı olsun...
Sevgi ve saygıya değerlere, sevgi ve saygılarımla..

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
bütün yönetim kurulunu kutlar,başarılar dilerim

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
hayırlı ugurlu olsun basarılarının devamını diliyorum servet abi
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
Servet kardeşim teprik ediyorum yeni yönetimdeki arkadaşlara başarılar diliyorum ALLAH cc yardımcınız olsun.selam ve dua ile

• Başkan
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
    • Gulen Koyu Web Sitesi
    YGKYD-2000 Dernegi  yeni Seçilen  Başkanını ve Yönetimini Tebrik eder ve bundan sonrakı çalişmalarında başarılr dıllerim.

Servet ışıldar BAŞKANIM  Tekrar secıldığın için senı kutluyorum  bundan sonrada daha cok iyi işler yabacağına gönülden ınanıyorum.

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Servet ağabi tebrik ediyorum,ve  yönetimdeki arkadaşlarada bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonraki çalışmalarındada üstün başarılar diliyorum.ALLAH yar ve yardımcınız olsun.
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• 61HACI61

• Ziyaretçi
selamun aleygum  köyumun genc nesli   calismalarizi tevamli takib etim ve etecegim   hayirli olsun kenclere  hayirli calismalar tilerim  sorunlar cok iyiniytlan olan calismalar  her zaman  güzel netice verir  hebimize hayirli olsun  ben sahsima hebinizin gözlerinten öberim hayirli isler tilerim  ALLAH yanlis bise yabtirmasin insALLAH  yabmak isteyenlerite amaclarina ulastirmaz insALLAH  hosta kalin  servet kartesimiz bu isi iyi yabanlartan biri yolu acik olsun her sey iyi niyetli olsun  insALLAHhh bayyyyyyyyyyyyyy

• HACOĞLU AYŞEGÜL DÜZENLİ

• Ziyaretçi
TEBRİK EDERİM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

• Süper Moderatör
  • *
Cok degerli kardeslerim,agabeylerim,hepinize cok cok tesekkür ediyorum,Rabbim hertürlü islerinizde üstün basariyi yakalayabilmeniz icin sizlerin yardimcisi olsun.bana kutlama mesajlari gönderen siz degerli kardeslerime saglik,mutluluk,basari ve esenlikler diliyorum.ALLAH hepinizden razi olsun.

Degerli Eyup Güney Hocama,Rabbim den saglikli uzun ömürler dilerim,saygilarimi sunarim.ALLAH razi olsun sizden Hocam.

selam,sevgi ve saygilarimla

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet isildar-Stuttgart
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
      Gurbetteki sesimiz olan köy derneğimizin yeni yönetimini ve başkanı Servet Işıldar abimi tebrik ediyor, çalışmalarının giderek artış eğiliminde ve hayırlı yolda olmasını temenni ediyorum. Eski yönetimde bulunan kardeşlerimizede yaptıkları hizmetlerden dolayı saygılarımı sunuyorum. Yine yönetimdeymiş gibi yaptıkları hizmetlere devam edeceklerine inanıyorum. Küsmek yok icraatlara devam. Bu tür gönül işlerinde başkan ve ya yönetimden daha çok hizmeti geçen kardeşlerimiz vardır. Onlar hizmetlerini birileri övecek beğenecek diye yapmazlar, ALLAH rızası ve insanların huzuru için yaparlar. Gerçek kazanan onlardır. Onlar ödüllerini zaten Rablerinden alıyorlar. Her ne kadar onlar övgü beklemeselerde  Almanyadaki, köydeki ve İstanbuldaki derneğimizde ve köydeki hizmetlerde bu şekilde hizmeti geçen kardeşlerimize de tüm köylülerimiz adına şükranlarımı iletiyorum. 
       Rabbim yardımcınız olsun, güzel hizmetler nasip etsin İnşaALLAH. Kolay gelsin.A...E...O...

Not: Hasan bu iletim sanadır. Kilo vermen için güzel bir fırsat geçti eline iyi değerlendir. Servet abimin yükünü biraz hafiflet. Başarılar kardeşim.
desen 49

• Serafettin Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
 sevimli baskan  servet  isildar  seni ve yönetim kurulunu kutluyorum  basarili calismalarinin  devamini diliyor   senin  sahsinta   göyümüzün en yaslisina  saygi  en kücügüne  sonsuz      sevgilerimi   sunarim    köylülerimizden  el ele vererek birlik den güc dogar birelin nesi iki elin sesi var  misali  gülen      köyumüzü  tahada güzelliklerle hade diyor yoluna dogru hakkaniyetlerle  ilelebet gülmekden Rabbim  eksiketmesin

• O Bir Visirli
  • *
Hayırlı Uğurlu Olsun...
Bu secim basarıyı ödüllendirmiş ve yeniden Servet Bey e önder olma yetkisi vermiştir. Kendisini ve yeni yöneticilerimizi kutluyor, köyümüz adına tüm köylülerimizin de iştirakiyle güzel çalışmalarda bulunmalarını temenni ediyorum. ALLAH utandırmasın ..

• Serafettin Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Sevimli   baskan  servet  isiltar   selam iyi dileklerimle  herzaman   iyiolmanizi  demenni eter basarilar  diler dernek olarakbiraz uzun izinmi  herseyin hayirlisi    haci serafettin   akyol  Imamoglu    akyol61                                                                                       

Facebook Yorumları

Twittear