DERNEK TOPLANTISI ve KATILIM - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEK TOPLANTISI ve KATILIM  (Okunma sayısı 2322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • GSM: 5325325321
  • Kan Grubu: Seçmediniz
DERNEK TOPLANTISI ve KATILIM
« Topic Start: 02 Eylül 2007 - 17:02 »
  • Yayınlama
  • DEĞERLİ KÖYLÜLERİM, 1.BU GÜZEL GÜNLERDE HEPİMİZ BİRYERLERDEYİZ LAKİN DÜNYEVİ ZEVKLERDEN MAHRUM KALIP DERNEĞE TOPLANTIYA GELMEK BİR ADABI MUHAŞERE KANUNUDUR. 2.DAVETE İCABET SÜNNETTULLAH TIR. 3.BİZ BU DERNEĞİMİZİN DAHA GÜÇLENMESİ DAHA OTURAKLI OLMASI EKSİKLERİN GİDERİLMESİ İÇİN KURDUK. AKABİNDE BİZ BURAYA SAHİP ÇIKMADIKTAN SONRA KİMİMİZ NEYİMİZ VAR DEMEDİKTEN SONRA BÖLGEMİZDE VEYA FARKLI BÖLGELERDE GEREK BELEDİYE GEREK KAYMAKAMLIK GEREKSE DİĞER DEVLET KURUMLARINDA OLAN HEMŞEHRİLERİMİZ BİLMEDİKTEN SONRA ATACAĞIMIZ 1 ADIMI ATARKEN TEREDDÜTLE ATARIZ. NEDNE Mİ AÇIKÇASI BİLGİSİZ ve KÜLTÜRSÜZÜZ AMA BİZ DİYRUZKİ BU EKSİKLERİMİZ KAPATALIM GÜZELLİKLE EFENDİMİZ (SAV) AHLAKINA YAKIŞIR ŞEKİLDE GEREK SOSYAL GEREK AİLE GEREKSE CEMİYET HAYATINDA GEREKLİ NEĞFERLER OLMAK İÇİN KÜLTÜR HAZİNEMİZİ GELİŞTİRMEK KORUMAK İÇİN TOPRAĞIMIZIN GÜZELLİĞİNİ SAFLIĞINI AHLAKINI KORUMAK İÇİN BİRLİK OLAMAZSAK NE ZAMAN OLACAĞIZ BAŞIMIZA BİR MUSİBET Mİ GELMESİ LAZIM İSTANBUL DA DEPREM OLSA ADIMIZI ADERSİMİZİ BİLMESE KİMSE KİM GÖTÜRÜP TOPRAĞIMIZA GÖMECEK BİZİ KİM GELİP MEZARIMIZA FATİHA OKUYACAK. ALLAH AŞKINA BAZI GERÇEKLERİ GÖRELİM BASMAKALIP KAFA İLE YÜRÜMEZ BU İŞLER BİRAZ MANA ÇISINDAN BAKIN VE GENİŞ ZAMANLI GENİŞ KALIPLI DÜŞÜNÜN. SEVMEDİĞİNİZ ADAM DA OLABİLİR AMA O TOPLUMDA O ADAM LİYAKATI YADA GÖREVİ OLSA DAHİ O TOPLUM İÇİN LİYAKATİNE VE MAKAMINA SAYGI GÖSTERMEMİZ ADAPTANDIR. EĞER BU DEDİKLERİMDEN ANLAMIYORSANIZ YADA OKUYUP ES GEÇİYORSANIZ BELKİ AĞIR ELEŞTİRİ ALACAĞIM AMA OTURUM NASIL İNSAN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN HANGİ FİKRE ZİKRE HİZMET ETTİĞİNİZİ DÜŞÜNÜN 3 ün 5 in PEŞİNDEN GİDEN Mİ YOKSA TOPLUMSAL VARLIĞINI KUCAKLAYAN İNSAN MIYIZ YOKSA AMAN BE BANANE NE FUŞKÜ YERSELERİ YESUNLER DİYEREK KENDİMİZİ KANDIRMAYA DEVAM MI EDECEĞİZ. BAŞINIZI İKİ ELİNİZİN ARASINA ALIP DÜŞÜNÜN ALLAH AŞKINA EFENDİMİZ AŞKINA  DÜŞÜNÜN YA...
    İNŞALLAH SÖZDEN ANLAYAN ÇIKARDA CEVAP YAZAR. AHİRETTE PARA KİMSEYİ KURTARMAYACAK YADA ÇOLUK ÇOCUĞUNUZU ONA GÖRE AMEL VE GÜZELLİKLER SORULACAK İNSANLARDAN ve BİZLERDEN UNUTMAYIN. HA BİRDE HAYAT FUTBOL OYUNU YADA FUTBOLCULARI BİLMEKLE OLMUYOR KÜÇÜK TOPLUMLAR KÜÇÜK BEYİNLERİN UYUTULDUĞU KAVRAM DIR AMA FUTBOL VE DİĞER SPORLARIN TARTIŞILDIĞI YER İNSANLAR UNUTMAYIN BUNUDA! EK OLARAK İSE KAÇ OKEY ATTIN 101 DE KİM YENDİ ULA NE FUŞKİ OYUJN OYNAYİSUN DEMEKDE DEĞİLDİR BÜYÜK DÜŞÜNÜN GELECEĞİMİZ DERNEĞİMİZİN FAALİYETLERİ VE BÖLGESİNDE İLİNDE SÖZ SAHİPLİĞİ BELİRLER. YOK ÖYLE YOK BÖYLE NİYE OLMADI OLDU İLE BELİRLENMEZ. DAVULUN SESİ UZAKTAN HOŞ GELİR YAKINDA İSE KAFA ŞİŞİRİR BİLESİNİZ. VARLIĞIMIZ BÜTÜNLÜĞÜMÜZ İNSANIMIZI KORUMAK SEVMEK GÖZETMEK KALKINDIRMAK KÜLTÜRLENDİRMEK OKUTMAK AHLAKİ DERĞERLERİNİ GÜÇLENDİRMEKTEN GEÇER ONA GÖRE. YETİŞTİRDİĞİNİZ ÇOCUKLARINIZA BAKIN BİRDE SİZİN YETİŞTİĞİNİZ ŞARTLARA BİR BAKIN  DAHA NE DİYEYİM ANLAMAK İÇİN ÇOK ARİF OLMAYA GEREK YOK AMA YİNE DE ARİF OLAN ANLAR DİYECEĞİM. HAYATA TOPLUMA İNSANLARA HAK ve HAKKANİYET ÖLÇÜSÜ İLE BAKIN KÜSEN İNSANLARIMIZIN SEBEPLERİNİ ARAŞTIRIN İNSANLARIN AYIBINI ÖRTÜN GÜZELLİKLERİ DIŞARI ÇIKARIN Kİ MÜREFFEH EFENDİMİZZE LAYIK BİR HALK OLALIM BİR TOPLULUK OLALIM Kİ HEM SEVİLİRİZ HEMDE SÖZÜMÜZ GEÇER HER YERE ve HER YERDE UNUTMAYIN!

NOT: KENAN KIZACAKSIN BELKİ AMA BU VURDUM DUYMAZLIĞA GÜCENDİM GELMEYENLERE İSTEMEYENLERE OLDUĞU YERDEN AHKAM KESENLERE GÜCENDİM. HA BİR ŞEY DEMİŞTİN MAİL TA YYAPMAYA ÇALIŞAYIM BU ARADA SULUOVA'DAN GÜLMÜŞLER ÇALIŞMAMIZA BENDE ONLARA MUHTIRA GÖNDERDİM GİDİN KENDİNİZE GÜLÜN DİYEE (MUSTAFA AYDIN) VASITASI İLE BİLGİN OLA HABERLEŞİYORUZ.

VESSELAM...

DEVLET MİLLET EBED MÜDDET
          ERGENEKON TÜRK

• Ömer'im
    • Aktif Visirli
    • *
    « Yanıtla #1: 03 Eylül 2007 - 21:56 »
  • Yayınlama

•        O  gülenlerida taniriz biz merak etma sen.yaztıklarına benden imza.
    biz bu kadarız.BİZİM MUHTARİMİZA SÖVERLER BİZE NE Uluorta ben bu köyte herkesi sıraya diztim derler eeeeee
    bize ne.Dernek kurmuşlar eeeeeeeeeeeeeeeeebize ne Bu işlerla deliler uğraşsın. Biz akıllı İnsanlariz ançak dedi kotu yabariz.Kim kiminle bize sortularmida inkar etelim.Adamlik bu YAZİNA İMZA ATSAMDA.ben böyle bir adamim
    anlayana...... Sana sevgi ve selam.

• Dursun Ali Yazıcı
    • Aktif Visirli
    • *
    « Yanıtla #2: 10 Eylül 2007 - 09:25 »
  • Yayınlama
  • Şafak abi sana katılıyorum diyeceksin bana sen ne den gelmiyorsun haklısın ama bundan sonra gelecem toplantılara.

Suluovadan kim burdaki dernegimiz hakkında laf solemişse once suluovada ki dernegimizi faliyete gecirsinler.Köyun saygın kişilerinden cok kişi bulunuyor sulouvada ama icraat yok beni bilirsin 20 sene suluovada kaldim ama bir kere şu gençleri bir araya toplayalım tanışsınlar kimlerle akraba kimlerle hısım oldugumuzu bilsinler diyen çıkmadı. Suluovadaki çoğu genci tanimam olurda düğüne devet edilirsek gidersek orda tanıdığımız arkadslar tanıştırırsa ancak o şekilde tanışıyoruz. Neyse fazla uzatmaya gerek yok sonuna kadar arkandayım abi

Saygılarmı sunarım.
    Hafif acılar konuşabilir ama;derin acılar dilsizdir. tek dilsizliğimsin.

Facebook Yorumları

Twittear