TEBRIKLER NORWEC - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: TEBRIKLER NORWEC  (Okunma sayısı 4377 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *
TEBRIKLER NORWEC
« Topic Start: 17 Mayıs 2009 - 16:58 »
  • Yayınlama
  • Dün gece birkere daha  Eurovision  heyecanini yasadik.En cok Norvecin sarkisini begendigimiz halde biz ailece Türkiyemizi desteklemek amaci ile oylarimizi Hadise ye gönderdik.
    Kazananin Norvec olmasina üzülmedik; sevindikte.Muhtesem bir sarki; müzik ,keman hepsi orantili,sunus mükemmel.Alexander Rybak Peri sevdigine bu kadar güzel aski ilan edebilirdi bence.
    Tebrikler Norvec, tebrikler Alexander Rybak hak ettin birinciligi aldin

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x9bkuj_alexander-rybok-fairytale_music" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x9bkuj_alexander-rybok-fairytale_music</a>

Niceleri Geldi , Neler İstediler,
    Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
    Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
    O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
    Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
    Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
    " BU DA GEÇER YA HU"
    yazıyormuş....

• Ömer Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 05356886550
    TEBRIKLER NORWEC
    « Yanıtla #1: 17 Mayıs 2009 - 18:32 »
  • Yayınlama
  • Hic Adaletli olduğunu söyleyemiycem Yarışmanın herkes komşusuna verdi oyunu tamam Norvec hakkı ile birinci oldu ama özellikle Fransa ve Yunanaistan hic hakkı olmayan sonuçlar aldılar bizde ücüncü olmalıydık benim görüşüm
    ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Kaan

• Ziyaretçi
    TEBRIKLER NORWEC
    « Yanıtla #2: 17 Mayıs 2009 - 21:02 »
  • Yayınlama
  • Evet bu sene ki yarışmada şarkıya performansa ve sahne duruşuna hiç önem verilmeden oylama yapıldı bu sene puanlamada şarkıdan çok yarışmaya katılan ülkelerin coğrafi konumuna önem veriliyordu.Ama yine de Norveç birinciliği haketmişti.Adamlar birinciliği kesinlediler açık ara fark taktılar herkese ama herkes yinede ona puan verdi birazda bize verseydiler ya .Ayrıca Lithuania hakettiği puanı alamadı ilk 10 'a girmesini bekliyordum...Herneyse önümüzdeki sene hakettiğimiz yere geleciğimize inanıyorum...

• Kemal Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    TEBRIKLER NORWEC
    « Yanıtla #3: 17 Mayıs 2009 - 22:26 »
  • Yayınlama
  • ben dün aksam tekrar anladimki muzik denen olaydan hic anlamiyorum 100 tane oyum olsa birini norvece vermezdim.
    Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
    Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• hercai
    • Aktif Visirli
    • *
    TEBRIKLER NORWEC
    « Yanıtla #4: 30 Mayıs 2009 - 12:33 »
  • Yayınlama

• hak edilmiş bir birincilik bence. ritim, sahne şovu mükemmel. bizimkilerin kazanmamasına sevindim..
    Birçok giden
    Memnun ki yerinden
    Çok seneler geçti,
    Dönen yok seferinden...

• Mustafa Bektaş
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 0534 610 37 61
    TEBRIKLER NORWEC
    « Yanıtla #5: 30 Mayıs 2009 - 23:07 »
  • Yayınlama
  • türkiyenin hakkını hedıler

• Kaan

• Ziyaretçi
    TEBRIKLER NORWEC
    « Yanıtla #6: 02 Haziran 2009 - 20:34 »
  • Yayınlama
  • ewet kardeş yaa hele balkan ülkeleri Türkiye ve Osmanlı olmasaydı onların ne kendilerine ait bir bayrakları olacaktı nede bağımsız olabileceklerdi ama şu yaptıklarına bakın rezillik...

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    TEBRIKLER NORWEC
    « Yanıtla #7: 04 Haziran 2009 - 19:55 »
  • Yayınlama
  • Hadise'nin o akşam sesi bile çıkmadı, niye 1. olsun ki? Üzüldüm ama bence Norveç hak etmişti 1. olmayı..

Şarkı, yorum, sahne şovu, kılık-kıyafet, ses  MÜKEMMELDİ...
    You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

Facebook Yorumları

Twittear