YGKYD-2000-Dernegi-"Picknick günü"nde bulusalim,kaynasalim,tanisalim-4Temmuz 09 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000-Dernegi-"Picknick günü"nde bulusalim,kaynasalim,tanisalim-4Temmuz 09  (Okunma sayısı 2255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Cok degerli Gülen Köylü kardeslerimiz,agabeylerimiz,yengelerimiz,4 Temmuz-2009(4-Juli-2009) günü,Ebhausen-Ebershardt`da YGKYD-2000-Derneginin katkilariyla "Gülen Köylüler piknik günü" düzenlenecekdir.

Bu piknik gününe dünyanin neresinde olursa olsun tüm Gülen Köylüleri davet ediyoruz.
Piknik gününde,futbol turnuvasi düzenlenecek,horon Alaylari kurulacak,Döner,karpuz ve "Gülenköy Cayi" yaninda neseli sohbetler ve birazda stres atmak icin tüm gülen köylüleri bu güne bekliyoruz.

yiyecek hususunda her sey düsünülmüstür yanliz yengelerimiz eger imkan bulup yapabilirse, Gülenköy Baklavasi veya Böregi getirebilirler.

Piknik gününün yapilacagi yer, insanlarimizin her türlü ihtiyaclarina cevap verecek sekilde yapilmistir ve erkek,bayan bölümleri mevcüttür.
ayrica cocuklar icin hoplama,ziplama balonu(hüpfburg) temin edilecektir.

Avrupa`nin her kösesine yayilmis olan,tüm gülen köylü kücüklerimizi,büyüklerimizi, kardeslerimizi,agabeylerimizi,yengelerimizi,bacilarimizi cani gönülden "piknik günü"ne davet ediyoruz ve bekliyoruz.
4 Temmuz 2009 günü bulusana tek Yüce ALLAH`tan ne istiyorsaniz,sizler icin onu diliyoruz yani dualariniza "Amiin" diyoruz.

Hoscakalin

Tarih:04 Temmuz 2009-04 Juli 2009 / Saat:11 den itibaren / yer:72224 Ebhausen-Ebershardt`daki  Sportplatz ve picknick yerinde.

Genis Bilgi Almak İcin
,yk üyelerimizden
Bask. yard.-Hasan Aktürk-0178-2014192
                   Arif Düzenli-0151-53123297
                  Salih Aktürk-0174-4566063
                  Bilal Düzenli-0176-64318710
              Mehmet Aktürk-0173-7139750
      Baskan:Servet Isildar-0172-9596386(E-plus)

YGKYD-2000-Dernegi yönetim kurulu,tüm köylülerimize mutluluklar diler

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear