Haftanın Konuğu "ABDULLAH DÜZENLİ"dir - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "ABDULLAH DÜZENLİ"dir  (Okunma sayısı 13686 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Bu haftaki konuğumuz Dünyanın en zor en meşakkatli bir o kadar da mukaddes görevi olan Polisler. Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş şubesinde Polis olan Abdullah Düzenli'yi konuk alıyoruz... Aman diyem Polisim yanlış soru soru soranı tutuklama  ;D ;D ;D

- Herkesin merak ettiği polislikle ilgi sorular geleceğine inanarak Öncelikle Abdullah Düzenli kimdir? Uzun uzadıya kendinizi tanıtırımsınız? Bu mesleğe girmeye nasıl karar verdi?

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
öncelikle  haftanın konuğu olarak siteye hoş keldin
    sorularima gelince
1  polislik nedir
2  polis olmanin tez avandajlarından önemli olanlari söylermisin
3  evlimisin  bir polisle evlenmek ıstermisin
4  cocuklarının polis olmasını ıstermisin
5  caniniz tehlikede iken neler hissetersiniz
6  tayın işlerinde yeni yerlerde bulunmak zormü oluyor maçerayı severmisiniz
7  silah taşımak sorumluluğundan nasıl etkileniyorsunuz
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
abdullah kardeşim öncelikle haftanın konuğu olmandan dolayı seni tebrik ediyoru..Unutulmaya yüz tutmuş simalardan bir tanesi olmaya adaysın yani.iyiki haftanın konuğu oldun yoksa yüzünü görecek değildik yani...

1-Şimdi senin maceraların fazladır.Bizimle başından geçen bir anını paylaşırmısın.
2-Hayal et desem sana ilk aklına gelen 3 hayalini bizimle paylaşırmısın.
3-Memelekettten koptun meslek icabı.En çok neleri özlüyorsun  visirden.
4-Mesleğine dönmeyi düşünürmüsün? Arkeoloji zevkli bir uğraş alanıdır. Hobi olarak arkeolojiyle bir alakan var mı şu sıralar?
5-Devrik cümlelerden hoşlandığım için sorularımı devrik cümleler kurarak sordum. kusura bakma. Sitede seni daha sık görmek isteriz bunu bilesun yani...

kendine iyi bak dostum...
Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• Aktif Visirli
  • *
sayın kosmerim ,çatalkaram,kunfuslim,masrabam seni selamların en güzeliyle selamlarım.

Polis teşkilatında insanları hem düşündürecek,hem ağlatacak hemde güldürecek bir kıssa anlatırsan sevin,rim.                   SAYGILAR       BEYUK MASRABA
ŞAMPİYON ORAK SPOR

• (zennozena)yılmaz

• Ziyaretçi
önçelikle sizi kutlarım haftanın konuğu oltuğunuz için gelelim sorulara

1-polis olmayı neden vede niçin istediniz.
2-polis teskilatı nedir anladırmısın.
3-kacyıldır polis teskilatın'dasınız.
4-polis teskilatınızın zorlukları medir.
5-halkla aranız nasıl geçiyor.
6-polislerimizin calışma saat'leri kac saattır mesela söyle söyleyeyim size siz sabah 8 de iş alıyorsunuz akşam 8 de bırakıyorsunuz bu saatden sonra  evinize giderken yolda bir olay var bu olaya mudahela edme yedkiniz varmı..
simdiden size kolay gelsin...

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
öncelikle kendimi tanıtayım masrabanın şağbanın oğluyum.1980 çaykara doğumluyum .ilkokulu gülenköyünde okudum. ortaokul ve lise öğrenimimi dernekpazarı lisesinde tamamladım daha sonra atatürük üniversitesi fen-edebiyat fakültesi sanat tarihi bölümünü kazanarak 4 yıl erzurum hayatım başladı 2005 yılında lisans öğrenimimi tamamladım. 6 ay üçretli öğretmenlik yaptım. bölümümle ilgili görev alamadığımdan dolayı (malum hayat şartlarındanın zorlukları )polis olmaya karar verdim. belkide hayatımda verdiğim en zor karar oldu hiç de pişman olmadımm.3 yıldır teşkilattayım mutluyum.teştilatımız hergün daha iyiye gidiyor düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
@@@by kunfusoğlu@@@

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
Sayın aptullah kardeşim haftanın konugu olman dolayısıyla seni tebrik ediyorum senin efendi kişliligin ve saygılı oluşundan dolayı seni her zaman tebrik ediyorum benim  sorum yapmakta oldugun meslegini seviyormusun cocuklarımıza tavsiye ediyormusun? Bu sene niçin izne gelmedin? Selamlar.
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
öncelikle  haftanın konuğu olarak siteye hoş keldin
    sorularima gelince
1  polislik nedir
2  polis olmanin tez avandajlarından önemli olanlari söylermisin
3  evlimisin  bir polisle evlenmek ıstermisin
4  cocuklarının polis olmasını ıstermisin
5  caniniz tehlikede iken neler hissetersiniz
6  tayın işlerinde yeni yerlerde bulunmak zormü oluyor maçerayı severmisiniz
7  silah taşımak sorumluluğundan nasıl etkileniyorsunuz
sayın sadık abi polislik herhangi bir tarifle kısıtlanamaz. -polis olmamanın dez avantajları böyle kutsal mesleği kirletenler yüzünden seninde aynı kefeye konman,-evliyim-valla herhangi bir tehlike ile karşı karşıya kalmadım,-devlet kurumlarının hepsi öyle,-silah taşımak önce zor geliyordu ama artık seninle bütünleşiyor.
@@@by kunfusoğlu@@@

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
abdullah kardeşim öncelikle haftanın konuğu olmandan dolayı seni tebrik ediyoru..Unutulmaya yüz tutmuş simalardan bir tanesi olmaya adaysın yani.iyiki haftanın konuğu oldun yoksa yüzünü görecek değildik yani...

1-Şimdi senin maceraların fazladır.Bizimle başından geçen bir anını paylaşırmısın.
2-Hayal et desem sana ilk aklına gelen 3 hayalini bizimle paylaşırmısın.
3-Memelekettten koptun meslek icabı.En çok neleri özlüyorsun  visirden.
4-Mesleğine dönmeyi düşünürmüsün? Arkeoloji zevkli bir uğraş alanıdır. Hobi olarak arkeolojiyle bir alakan var mı şu sıralar?
5-Devrik cümlelerden hoşlandığım için sorularımı devrik cümleler kurarak sordum. kusura bakma. Sitede seni daha sık görmek isteriz bunu bilesun yani...

kendine iyi bak dostum...
recap kardeşim meslek icabi memleketten uzak kaldığımız doğru biz senin gibi trabzonda ikamet etmiyoruz.yazın geldik ama sen yoksun 2. memlekete gidmişsin galiba.. herhangi bir macera yaşamadım,daha çok büro işlerine bakıyorm...mesleğe dönmeyı ileride dünebilirim şartlar neyi gösterir bilemıyorum...inşALLAH bundan sonra daha sık göşürüz,,,ALLAHa emanet ol,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@@@by kunfusoğlu@@@

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
sayın kosmerim ,çatalkaram,kunfuslim,masrabam seni selamların en güzeliyle selamlarım.

Polis teşkilatında insanları hem düşündürecek,hem ağlatacak hemde güldürecek bir kıssa anlatırsan sevin,rim.                   SAYGILAR       BEYUK MASRABA
sayın yarı kunfus yarı arifli halaoğlu valla beni güldürecek herhangi bir güldürü konusu olacak bir macera yaşamadım ama seni görünce gülüyorum bide yazıklar olsun sana sen nasıl trabzonlusun bide  galatasarayı tutuyorsun giddikçe puan kaybediyon ALLAHa emanet olllllllllll. halamın oğlu
@@@by kunfusoğlu@@@

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
önçelikle sizi kutlarım haftanın konuğu oltuğunuz için gelelim sorulara

1-polis olmayı neden vede niçin istediniz.
2-polis teskilatı nedir anladırmısın.
3-kacyıldır polis teskilatın'dasınız.
4-polis teskilatınızın zorlukları medir.
5-halkla aranız nasıl geçiyor.
6-polislerimizin calışma saat'leri kac saattır mesela söyle söyleyeyim size siz sabah 8 de iş alıyorsunuz akşam 8 de bırakıyorsunuz bu saatden sonra  evinize giderken yolda bir olay var bu olaya mudahela edme yedkiniz varmı..
simdiden size kolay gelsin...

polis olmayı şartlardan dolayı seçtim,3 yıldır meslekteyim ,mesleğin zorlukları insanlarla uğraşmak.,benim bulunduğum yer itibariyle halkla iç içe bulunmadığım için halkla bir sorunum yak ama hiç bir meslek dört dörtlük değil mutlaka artı ve eksisi olacak,,çalışma şartları çalıştığın birim itibariyle değişiyor ben bir gün çalışıp diğer gün çalışmıyorum .    kendine iyi bak                           

@@@by kunfusoğlu@@@

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Sayın aptullah kardeşim haftanın konugu olman dolayısıyla seni tebrik ediyorum senin efendi kişliligin ve saygılı oluşundan dolayı seni her zaman tebrik ediyorum benim  sorum yapmakta oldugun meslegini seviyormusun cocuklarımıza tavsiye ediyormusun? Bu sene niçin izne gelmedin? Selamlar.
ismail abi teşekkür ederim beni böyle gördüğün için ,mesleğimi seviyorum sen yapmazsan sorumluluk sahibi olmayan biri yapsa daha mı iyi olacaktı ,mesleği arkadaşlara tavsiye ediyorum çünkü bunu düzeltecek olan bizleriz meslek eski dönemden kalan pisliklerin izlerini silmeye çalışıyor ve de temizliyor zaten farklılıklarda dışardan gözüküyor herkes elini taşın altına koysun ki bütünn meslek grupları eskiye sünger çeksin, izine geldim hatta seninle ayak üstü görüştük atölyenin yanına çalışıyordun yorgunluktan olacak unuttun kendine iyi bak ... hayırlı iftarlar............
@@@by kunfusoğlu@@@

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
araba kullanmayı severmisin
kamyonculuk yapmayı düşündünmü
ne tür bir araban olmasını ıstersin
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
araba kullanmayı severmisin
kamyonculuk yapmayı düşündünmü
ne tür bir araban olmasını ıstersin

araba kullanmayı severim ,kamyonculukk yapmayı hiç düşünmedim,spor arabaalardan hoşlanırım
@@@by kunfusoğlu@@@

• Aktif Visirli
  • *
slm apo . iki daha ver ona!!!
öncelilkle hayırlı ramazanlar . zor ama bir o kadar da zevkli olan mesleğinde başarıar dilerim . bu sene tayin varmı , işinde duygusallığa yer varmı , yoksa kanunlar herşeyden önce mi geliyor...

• Süper Moderatör
  • *
Degerli kardesim Abdullah,seni haftanin konugu olarak tebrik ediyorum ve hosgeldin diyorum mesleginde üstün basarilar diliyorum. Baban Saban ve Amcan Akif agabeyler sevdigim insanlar ALLAH saglikli uzun ömürler versin.

Polislikde neden Konya`da  Trabzon veya Istanbul degil ?

"Polizei" nin bir hikayesi varmi?

Saglikli ve mutlu yillar diliyorum.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
Haftanın konugu olmandan dolayi senin kutluyorum. İş hayatinda basarilar dilrim
Sorulara gelince ben mesleginden sormayacagim sana APO.

1.Hayatınızda En Çok Yapmak İstediğiniz Şey Nedir?

2.Kundikonun galatasarayi tutmasinin nasıl karşiliyorsun bir Trabzonlu olarak?

3.Senmi masraba olmaya adaysın yoksa kundikomu? :D :D :D :D

4.Hayatında yaşadığın en kötü olay?

5. Sitenin en çok beğendiğin bölümü ve nedeni nedir ?

6. Sitede senini fazla göremiyoruz sebebi nedir?

7.Fobileriniz nelerdir,hobileriniz nelerdir?

BU kadar yeder akraba kolay gelsin.

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• ALİŞAN DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
Öncelikle haftanın konuğu olmandan dolayı seni tebrik ediyorum halamın oğlu; sana üç soru soruyorumm, seni ALLAHa (cc) emanet ediyorumm.
1- Görevinde yükselmeyi düşünüyormusun.
2- Görev de yükselmenin detaylarını anlatırmısın..
3- Konya' yı kısa olarak özetlermisin..
Aquaculture engineer

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
slm apo . iki daha ver ona!!!
öncelilkle hayırlı ramazanlar . zor ama bir o kadar da zevkli olan mesleğinde başarıar dilerim . bu sene tayin varmı , işinde duygusallığa yer varmı , yoksa kanunlar herşeyden önce mi geliyor...
sağol komutanım sana da hayırlı ramazanlar ,bu sene tayın olabilir de olmayabilirde bakalım hayırlısı,bizim meslekte kanunlar herşeyden önce gelir ama duygusallığa yer yok da diyemeyiz dengeyi iyi sağlamak gerekir,,,,,,,,,,,,,,,,,,kendine iyi bak...........
@@@by kunfusoğlu@@@

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Degerli kardesim Abdullah,seni haftanin konugu olarak tebrik ediyorum ve hosgeldin diyorum mesleginde üstün basarilar diliyorum. Baban Saban ve Amcan Akif agabeyler sevdigim insanlar ALLAH saglikli uzun ömürler versin.

Polislikde neden Konya`da  Trabzon veya Istanbul degil ?

"Polizei" nin bir hikayesi varmi?

Saglikli ve mutlu yillar diliyorum.

Değierli sözleriniz için teşekkür ederim size görevirizde başarılar diliyorum...ilk atama olduğundan dolayı konya nasip olursa karadenize doğru gidecez burdaki  görev dolduktan sonra karadeniz düşünüyorum. polizei 'nin hikayesi izlediğim bir alman filminden kalan bir anıdan kalma ,sizlerede sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum kendinize iyi bakınnnnnn......

@@@by kunfusoğlu@@@

Facebook Yorumları

Twittear