Haftanın Konuğu "ABDULLAH DÜZENLİ"dir - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "ABDULLAH DÜZENLİ"dir  (Okunma sayısı 13418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Haftanın konugu olmandan dolayi senin kutluyorum. İş hayatinda basarilar dilrim
Sorulara gelince ben mesleginden sormayacagim sana APO.

1.Hayatınızda En Çok Yapmak İstediğiniz Şey Nedir?

2.Kundikonun galatasarayi tutmasinin nasıl karşiliyorsun bir Trabzonlu olarak?

3.Senmi masraba olmaya adaysın yoksa kundikomu? :D :D :D :D

4.Hayatında yaşadığın en kötü olay?

5. Sitenin en çok beğendiğin bölümü ve nedeni nedir ?

6. Sitede senini fazla göremiyoruz sebebi nedir?

7.Fobileriniz nelerdir,hobileriniz nelerdir?

BU kadar yeder akraba kolay gelsin.

Teşekkür ederim akraba...

1 - Hayatında en çok yapmak isteğim şey dünyayı gezmek
2 - Kundikonun gs li olmasini saçmalık olarak görüyorum bu bizim hala oğlu önceden ts yi tutuyordu ama şaşırmış olmalı ki gs yı tutmaya başladı doğru yolu bulur elbet bir gün.
3 - Masrabanın yerini galiba o alacak simaen de zaten benziyor,
4 - ???
5 - Sitemizin ençok beğendiğim yönü unutulmaya yüz tutmuş köylülerimizi gün yüzüne çıkarması
6 - Zamanımın az olmasından dolayı olsa gerek
7 - En büyük hobim dünyayı gezmek ,bide ts maçlarını izlemek ,fobim ise ts nin beni hasta etmesi

kendine iyi bak hayırlı ramazanlar ALLAHa emanet ol...
@@@by kunfusoğlu@@@

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Öncelikle haftanın konuğu olmandan dolayı seni tebrik ediyorum halamın oğlu; sana üç soru soruyorumm, seni ALLAHa (cc) emanet ediyorumm.
1- Görevinde yükselmeyi düşünüyormusun.
2- Görev de yükselmenin detaylarını anlatırmısın..
3- Konya' yı kısa olarak özetlermisin..
sağolasın ali bey ,görevimde yükselmeyi düşünüyorum ama bakalım hayat nereye sürükler bizi,hayırdırr sende mi polis olacan dayımın oğlu ,konya 1 milyon nüfuslu içanadolunun 2.büyük kentidir yerleşim planı olarak ve şehirleşme açısından oldukça gelişmiş bir kenttir.sanayisi daha çok makine ,mobilya ve tekstil sektörüne dayanmaktatır.yeterli bu kadar dayınımn oğmluuuuuuuuuuu............
@@@by kunfusoğlu@@@

• Administrator
  • *
Oooo kimler konuk olmuş, selamlar, saygılar...

kunfus camiasının değerli ismi:)))  komşum, akrabam ve arkadaşım; Ahmedun tükanina, çayelim evine, çameye az vakit geçurmeduk, hey gidi günler hey...

sana sorum şu:

Eski günleri hatırlayınca- ki o zamanlar köyde güzel kalabalık neşeli bir genç grubu vardı- aktivitelerinden genelde uzak dururdun (1 katılsan 3 katılmazdın), en son da 2-3 sene evvel yine konduya bi fener maçini izlemişiduk, paki da varidi, yenilmiştik, stres atmak için uzungöle çıkalım demiştik gece yarısı ama olmadi ikna edememiştik, sonra da geturup irmağa birakmişiduk seni:) (hatırlamışındır inşALLAH)

Bi çekingenluk varidi sağa, sence bu durum hayatında etkili oldu mu? şimdi da ayni misun? Bu konuda gençlere ne tavsiye edersun?:)

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Oooo kimler konuk olmuş, selamlar, saygılar...

kunfus camiasının değerli ismi:)))  komşum, akrabam ve arkadaşım; Ahmedun tükanina, çayelim evine, çameye az vakit geçurmeduk, hey gidi günler hey...

sana sorum şu:

Eski günleri hatırlayınca- ki o zamanlar köyde güzel kalabalık neşeli bir genç grubu vardı- aktivitelerinden genelde uzak dururdun (1 katılsan 3 katılmazdın), en son da 2-3 sene evvel yine konduya bi fener maçini izlemişiduk, paki da varidi, yenilmiştik, stres atmak için uzungöle çıkalım demiştik gece yarısı ama olmadi ikna edememiştik, sonra da geturup irmağa birakmişiduk seni:) (hatırlamışındır inşALLAH)

Bi çekingenluk varidi sağa, sence bu durum hayatında etkili oldu mu? şimdi da ayni misun? Bu konuda gençlere ne tavsiye edersun?:)

buyur sayın arkadaşım akraba ,komşum,nasılsın iyimisin ,ankarada havalar nasıl,söylediğin olayı hatırladım daherhangi bir çekingenliğim yok ozaman şartları öyle gerektiriyor du da ondan,yoksa gezme benum işumdur da  ts maçmarı benu çok yoruyo  ondan olsa gerek ........gençlere tavsiyen kendilerini çok iyi yetiştirmeleri okumalarını tavsiye ediyorum gerisi zaten gelir zafer kendine iyi bak kaybolma arasıra ortaya çık görüşelimmmmmmmmmmm,,,,,,,,,,,,,
@@@by kunfusoğlu@@@

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Sevgili kardeşim Abdullah. Öncelikle haftanın konuğu bölümünü onurlandırdın, teşekkür ederiz.

Sorum çok basit. Sıra dışı özellikleriniz var mı, nelerdir? Sizi diğer insanlardan ayıran özelliğiniz nedir? Sıra dışı olmayı severmisiniz?

Klasik sorum olacak ama ne tarz müzik dinlersiniz.

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Sevgili kardeşim Abdullah. Öncelikle haftanın konuğu bölümünü onurlandırdın, teşekkür ederiz.

Sorum çok basit. Sıra dışı özellikleriniz var mı, nelerdir? Sizi diğer insanlardan ayıran özelliğiniz nedir? Sıra dışı olmayı severmisiniz?

Klasik sorum olacak ama ne tarz müzik dinlersiniz.
değerli kardeşim emrullah asıl bu sözlerin beni onure etti ,,,,,sıra dışı özleliğim doğayla başbaaşa kalmayı çok severim bu gürütlü insanların tamamen çıkarlları için yüzlerine güldüğü şehir hayatını karadenizin köylerine ve yaylarına asla değişmem,,aslında insanlar kendi özlerinde kendi benliklerinde sıradışılık vardır olması da gerekli .....hiçbir insan başkası ile aynı olamaz.....sıra dışı olmayı severim ama insanlarla arayı koparmadan ,müzik olarak kulağa hoş gelen müzikleri dinlerim ama yöremizin kendine has seslerini de unutamam kendine iyi bak................ALLAHa emanet olllllllllllll  
@@@by kunfusoğlu@@@

• mesut cemil düzenli

• Ziyaretçi
SELAM HALAOĞLU HAFTANIN KONUĞU OLMANDAN DOLAYI SENİ KUTLARIM
MESLEK HAYATIN NASIL GİDİYOR?KONYA ASAYİŞ BAKIMINDAN DİĞER İLLERE NAZARAN NE DURUMDA?ŞARK HİZMETİNİ NE ZAMN YAPMAYI DÜŞÜNÜYOSUN.
GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM  ;D  ::)

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
SELAM HALAOĞLU HAFTANIN KONUĞU OLMANDAN DOLAYI SENİ KUTLARIM
MESLEK HAYATIN NASIL GİDİYOR?KONYA ASAYİŞ BAKIMINDAN DİĞER İLLERE NAZARAN NE DURUMDA?ŞARK HİZMETİNİ NE ZAMN YAPMAYI DÜŞÜNÜYOSUN.
GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM  ;D  ::)

sağol cemil teşekkür ederim ,,,,,konya asayiş bakımından diğer illerle aynı her taraf bozulmuş gidişat kötü ,,,,,,şaka 1*2 yıl sonra gidmeyi düşünüyorummmmmmmmm
@@@by kunfusoğlu@@@

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Samimi cevaplarından dolayı bu haftaki konuğumuz olan Abdullah Düzenli'ye çok teşekkürler... Mesleğinde başarılar hayatında da mutluluklar diliyoruz...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear