Haftanın Konuğu "HASAN YILMAZ"dir - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "HASAN YILMAZ"dir  (Okunma sayısı 12323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
    Bu haftaki konuğumuz sempatisi ve güzel ahlakı ile 7'den 70'e herkesi takdirini kazanan, Dernekpazarı'nın gülü, kırtasiyecilerin şahı, turnuvaların aranan adamı, gülen köyünün sarı papatyası  ;D kısacası yaşamın doğadakı sırrı, o bir efsane Hasan Yılmaz...

- Kısaca kendinizi tanıtır mısınız? Hasan Yılmaz kimdir?

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Osman Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • Visirli Mühendis
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 426 93 08
hasan kardeşim haftanın konuğu köşesine hoş geldin sana birkaç sorum olacak
1.Dernekpazarında esnaf olmak nasıl bir duygu
2.saçlarını hangi ber ber boyuyor
3.futbol antrenörlüğü nasıl bir duygu
 cevap süren 5 daki ka 1. soru elli diğer sorular 25 puan dır başarılar
Visirli Ziraat Mühendisi

• Aktif Visirli
  • *
     Öncelikle bu sitede beni haftanın konuğu olma şerefine layık bulan gulenkoyu.com yönetimine teşekkür ederim...

Osman abi sanada hoş bulduk dedikten sona sorularına cevap vermeye çalışayım...

cevap 1 - Kendi memleketinde esnaf olmanın zorlukları çok ama güzellikleride bir başlkadır burası adamı ne ağladır ne güldürür maddi yönden kazancım fazla olmasada manevi yönden fazla olduğuna inanıyorum buda bana yetiyor.

cevap 2 - Sarı halleri orjinaldır  bazen koyulaştırıyorum alacaklılar tanımasın diye ;D onu da kendim yapıyorum berberi benim yani

cevap 3 - Antrönerlik güzel bir şeyde futbolu özledim abi inşALLAH ayağım iyileşince döneceğim tekrar sahalara birde yeni kurulmuş olan dernekpazarıspor kulübüne de başkan yardımcısı olarak yöneticiliğe de soyunmuş bulunuyorum.

saygilarımla (sınavdan kaç aldığımı açıklarsın abi dimi)
yaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmedim.

• Aktif Visirli
  • *
     Osman abinin sorularına acil cevap vernek zorunda olduğum için kendimi tanitmadım. Beni tanımayanlar için kisa bir öz geçmişimi anlatayım.

10 04 1976 Dernekpazarı visirderesi doğumluyom baba adı Alirıza anne adı Ayşe ilk orta ve lise öğrenimimi Dernekpazarı'nda tamamladım açık öğretim kamu yönetimini uzun uğraşlardan sonra kazanmama rağmen ders çalışma tembelliğim yüzünden okumadım 96 da girdiğim spor akademisi sınavlarını kazanamadıktan sonra okul hayatına son verdim ve ticarete atıldım bir süre çobanoğlu ticarette adem çobanoğlu ile çalıştım  2003 de şuan çalıştırdığım yılmaz kırtasiyeyi açtım kendimi kısaca tanıtmaya çalıştım...

Şimdi sorularınızı bekliyorum...

Saygılarımla

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
meraba hasan abicim diyecem ama şimdilik  çünkü biz kardeş gibiyiz.
haftanın konuğu oldun sana bol şans diliyorum .
benim sorum sana şu olacak hasanım.
NE ZAMAN PİLAV YEYECEĞUUUUUKKKKKK??
NE ZAMAN HORON EDECEĞUUUUUKKKKKKK??
anlarsın ya ;)
ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

• Aktif Visirli
  • *
meraba hasan abicim diyecem ama şimdilik  çünkü biz kardeş gibiyiz.
haftanın konuğu oldun sana bol şans diliyorum .
benim sorum sana şu olacak hasanım.
NE ZAMAN PİLAV YEYECEĞUUUUUKKKKKK??
NE ZAMAN HORON EDECEĞUUUUUKKKKKKK??
anlarsın ya ;)

Teşşekür ederim baki kardeşim çok zor bir soru sordun kardeşine ama inşALLAH kısmetimi bulunca olacak pilavda horomda şu an için şafak karanlık ama söleyeyim almayi beni kızlar ;D

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
hasan kardeşim haftanın konuğu olman dolayısıyula seni tebrik ediyorum seni iş hayatında her zaman canı gönülden desteklerim normal hayatta huzur sağlık ve başarılar dilerim. Ancak gülen köyü turnuvasında seni yendiğimi hiç unutmadın selamlarımla hoştakal boştakal
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Aktif Visirli
  • *
hasan kardeşim haftanın konuğu olman dolayısıyula seni tebrik ediyorum seni iş hayatında her zaman canı gönülden desteklerim normal hayatta huzur sağlık ve başarılar dilerim. Ancak gülen köyü turnuvasında seni yendiğimi hiç unutmadın selamlarımla hoştakal boştakal

değerli ismail abim bende senin için aynı duyguları paylaşıyorum değer verdiğim ve saygı duyduğum abilerimden birisin turnuvada beni yendiğini hiç unutmaman normaldır her zaman büyük takimlara ve futbolculara karşı alınan galibiyetler unutulmaz  olur nasıl trabzonun barcelona veya liverbol u yendiği maçlar unutulmuyorsa seneye olacak turnuvada görüşmek üzere saygilarımla

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
selam hasan kardeşim..haftanın konuğu olman münasebetiyle seni tebrik ediyorum...
senin gibi esnaflara dernek pazarının ihtiyacı var
hemen sorularıma geçiyorum
1-Esnaflık adına gelecekle ilgili planları varmı?
2-Dernekpazarı spor kulübü yönetiminde seni görmek isteriz tabi. Takım ne durumda süreçten bahsedermisin ?
3-Hasan YILMAZIN bilinmeyen yönlerinden bize biraz bahsedermisisn?
4-Unutamadığın bir anını bizimle paylaşırmısın?
5-Kendini aşmış biri olarak sarışın olmanın avantajları ve dezavantajlarını bizimle paylaşmak istermisin?
kolay gelsin ...kendine mendine iyi bak dostum...
Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• Aktif Visirli
  • *
selam hasan kardeşim..haftanın konuğu olman münasebetiyle seni tebrik ediyorum...
senin gibi esnaflara dernek pazarının ihtiyacı var
hemen sorularıma geçiyorum
1-Esnaflık adına gelecekle ilgili planları varmı?
2-Dernekpazarı spor kulübü yönetiminde seni görmek isteriz tabi. Takım ne durumda süreçten bahsedermisin ?
3-Hasan YILMAZIN bilinmeyen yönlerinden bize biraz bahsedermisisn?
4-Unutamadığın bir anını bizimle paylaşırmısın?
5-Kendini aşmış biri olarak sarışın olmanın avantajları ve dezavantajlarını bizimle paylaşmak istermisin?
kolay gelsin ...kendine mendine iyi bak dostum...

Teşekkürler kardeşim  sorularına cevap vermeye çalışacağım...

1 - Öncelikle ticaret hayatım da her zman daha ileriye gitmek amacındayım özellikle dernekpazarında olmayan alanlarda ticaret yapmak istiyorum ama gerek ekonomik kriz gerekse ilçemizin nufusu bakımından şuan için elim kolum bağlı

2 - Dernekpazarıspor külübünde şuan başkan yardımcısıyım şu an ki konumumuz dernek olarak kurulumu tamamdır sadece spor il müdürlüğüne yatırılması dereken 2500tl gerekiyor onuda üye kayıtlarıyla halledeceğiz inşALLAH şubat ayında başlayacak ikinci amatör küme musabakalarına yetiştirmeye çalışıyoruz takımı tabi sizlerinde desteğini bekliyoruz

3 - Bilinmeyen bir yönüm yok sanırım belki şiiri çok sevdiğim olabilir yazmayı değil tabi okumayı

4 - Unutamadğım birçok anım var iyisiyle kötüsüyle iyisinden bir tanesi de bu yaz başı arkadaşlarla yaylaya çıkışımız gerçekten süperdi herkese tavsiye ederim

5 - Sarışın olmanın avantajı bir gören bir daha unutmuyo ve her seferinde kendimi tanıtmak zorunda kalmıyorum  dezavantajı ise ya kimseden kaçamıyorum 1km den tanıyolar beni malesef ...

Soruların için teşekkürler kendime iyi değil süper bakıyorum kardeşim...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     - Hasancığım şu sarı papatyanın hikâyesini bi anlatsana bu lakabı sana kim taktı, neden taktı, lakabından memnun musun?  ;D ;D ;D
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
     - Hasancığım şu sarı papatyanın hikâyesini bi anlatsana bu lakabı sana kim taktı, neden taktı, lakabından memnun musun?  ;D ;D ;D

Ne demek ismailciğim anlatayım
Bu sarı papatya hikayesi yine burada başladı yani gulenkoyu.com da bulunan resimlerime yorum yapan Halil Düzenli (siyah lalem) kardeşim bu ismi bana uygun gördü ismimden rahatsız değilim de telif hakkı halile ait olduğu için bir başkasının bana bu şekilde hitab etmesi son derece sakıncalıdır ismailciğim inşALLAH beni tanıtırken yazdığın sarı papatya yazısını halil okumaz yoksa seni bende kurtaramam  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
ooooooooo kimler haftanın konuğu olmuş kimler ..........hasancığım  böyle bir platformda yer bulduğun için tebrik ederim öncelikle ,,Artık seni tanımayan kalmayacak,bide sarı papatyam de nerden çıktı ilk kez duydum ben oralardan ayrıldıktan sonra neler takmışlar sana öyle bende sana  dernekpazarının  papatyası diyebilirmiyim kızmasın değil miiiiiiii,,,kendine iyi bak dernek sana emanettttttttt,,,,,,,,,,,,,,,
@@@by kunfusoğlu@@@

• Aktif Visirli
  • *
ooooooooo kimler haftanın konuğu olmuş kimler ..........hasancığım  böyle bir platformda yer bulduğun için tebrik ederim öncelikle ,,Artık seni tanımayan kalmayacak,bide sarı papatyam de nerden çıktı ilk kez duydum ben oralardan ayrıldıktan sonra neler takmışlar sana öyle bende sana  dernekpazarının  papatyası diyebilirmiyim kızmasın değil miiiiiiii,,,kendine iyi bak dernek sana emanettttttttt,,,,,,,,,,,,,,,

Teşekkür ederim kardeşim gulenkoyu.com yönetimi buralara layık gördü beni inan bende çok mutlu oldum insanların kalplerinde böyle bir yer edinebildiysem ne mutlu bana diyorum malesef abdullahcım söleyemezsin çünkü telif hakkı sadece halile aitdir üzgünüm sen sarı fırtınayla idare et
sende kendine iyi bak memleketin asayişi de sana emanet göreyim seni

• Administrator
  • *
Dereluğun gülü desek kazırmısın peki:) Bi de Sommers derledi sana eskiden yanlış hatırlamıyosam..:DD

Selam ve saygılar Hasan'cım... Fatih'le Dernekpazarında yaptığınız çalışmaları ilgiyle takip ediyorum. Umarım daha birçok güzel işe imza atarsınız.

Sana sorum şu:

Derelukden kondualtina yürüme en hızlı kaç dakikada ulaştın, ne zaman ve nasıl?

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Selam hasancigim beni görmiyeli nasilsin? sorum bu basarilar...

• Aktif Visirli
  • *
Dereluğun gülü desek kazırmısın peki:) Bi de Sommers derledi sana eskiden yanlış hatırlamıyosam..:DD

Selam ve saygılar Hasan'cım... Fatih'le Dernekpazarında yaptığınız çalışmaları ilgiyle takip ediyorum. Umarım daha birçok güzel işe imza atarsınız.

Sana sorum şu:

Derelukden kondualtina yürüme en hızlı kaç dakikada ulaştın, ne zaman ve nasıl?

Teşekkür ederim Zafer kardeşim, hiç farketmez bana neyi yakıştırıyosan onu diyebilirsin saygı ve sevgi sınırlarını aşmadan tabi benim kızdığı mı hiç gördünmü ki?

Visirderesinden Dernekpazarı'na gidş süremle ilgili herhangi bir rekor denemesi yapmadım ama senin için bi deneme yaparım arabayla mı? Yaya mı yapayım?

• HAMDİ DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 5423949005
hasan abi öncelikle haftanın konuğu olduğun iin tebrik ediyorum seni fazla lafı uzatmadan sorularıma geciyorum
1-hergün gazete dağıtıyorsun kaç km yol yapıyorsun ve neden hergün gazeteler eksik geliyor
2-ve son sorum olarak neden bukadar karizmatiksin ;D

• Aktif Visirli
  • *
hasan abi öncelikle haftanın konuğu olduğun iin tebrik ediyorum seni fazla lafı uzatmadan sorularıma geciyorum
1-hergün gazete dağıtıyorsun kaç km yol yapıyorsun ve neden hergün gazeteler eksik geliyor
2-ve son sorum olarak neden bukadar karizmatiksin ;D

Teşekkür ederim hamdi kardeşim

cevap 1 - Gazete dağıtırken dernekpazarı merkezini baştan aşağı geziyorum nerden baksan 1 km yol yürüyorum hergün...

cevap 2 - Yok kardeşim öyle karizma filan ama sen öyle görüyosam doğal halim diyelim

• Aktif Visirli
  • *
Selam hasancigim beni görmiyeli nasilsin? sorum bu basarilar...

Aleyküm selma ali abi
Seni görmeyeli iyi olmaya çalışıyorum abi e artık görüşelimde iyi olayım yoruldum çalışmaktan yazıktır bana dimi abi

Facebook Yorumları

Twittear