Haftanın Konuğu "HÜSEYİN AKTÜRK"tür. - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "HÜSEYİN AKTÜRK"tür.  (Okunma sayısı 15586 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
Orhangaziden sevgiler, selamlar. Değerli kardeşim Hüseyin haftanın konuğu programına hoş geldin sefa geldin. Açıklamalı yazılarını keyifle okudum ve memnun oldum. Bu yazı istanbullarda geçirdin umarım can sıkıcı olmamıştır. Seni yaylalarda görmek isterdim ama sağlık olsun gelecek yıl krizden eser kalmazsa eğer bol bol görüşürüz. Bu arada Orhangaziyi de unuttun. Enişteler bu konuda biraz daha esnek olur.
Neyse keyfine bak umarım en yakın zamanda görüşürüz. İstanbula selamlar arkadaşlara selamlar.
Her şey gönlünce olsun hoşçakal...

• Süper Moderatör
  • *
degerli kardesim Hüseyin,Haftanin konugu kösesinde seni görmek beni sevindirdi.hos geldin diyorum,sana islerinde üstün basarilar ve saglik dolu mutlu yillar  diliyorum.
Ortaokulu Atatürk orta okulunda okudugunu yaziyorsun. yasimiz ayni olmasina ragmen,bende ayni okuldan mezun olmama ragmen seni atatürk orta okulundan hic hatirlamiyorum-sen beni hatirliyormusun?
kendini tanitim da belirttigin,kendinde eksik gördügün 6 nokta gercekten insana lazim olan önemli bilgiler,hususlardir. yas ilerleyince ve ihtiyac duyulunca bu önemli hususlarin gerekliligini insan gercekden hissediyor. tabiiki is isten de geciyor. insaALLAH genclerimiz bu önemli hususlari es gecmez,is isten gecmeden önemlerini kavrar.

Istanbul`a sizlere selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani-Servet Isildar-Stuttgart / YGKYD-2000-Dernegi"Bir Nebze Ferahlik"
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Orhangaziden sevgiler, selamlar. Değerli kardeşim Hüseyin haftanın konuğu programına hoş geldin sefa geldin. Açıklamalı yazılarını keyifle okudum ve memnun oldum. Bu yazı istanbullarda geçirdin umarım can sıkıcı olmamıştır. Seni yaylalarda görmek isterdim ama sağlık olsun gelecek yıl krizden eser kalmazsa eğer bol bol görüşürüz. Bu arada Orhangaziyi de unuttun. Enişteler bu konuda biraz daha esnek olur.
Neyse keyfine bak umarım en yakın zamanda görüşürüz. İstanbula selamlar arkadaşlara selamlar.
Her şey gönlünce olsun hoşçakal...
  Çok değerli Fehmi abiciğim. Önce selam eder işlerinde başarılar dilerim.Yazımı okuman ve hoşuna gitmesi beni ayrıyeten çok memnun etti.
       Fehmi abi yazın ben köye gittim.  20 gün kaldım.Yaylalara gittim. 3 günde oralarda kaldım. Mustafa abiyi gördüm. Onunla görüştük. Geçtiğimiz bayramda Orhangazideydim. Seninle görüşemedik. Kurban bayramında Orhangazi'ye geleceğim. İnşALLAH o zaman görüşürüz. 

• Aktif Visirli
  • *
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
degerli kardesim Hüseyin,Haftanin konugu kösesinde seni görmek beni sevindirdi.hos geldin diyorum,sana islerinde üstün basarilar ve saglik dolu mutlu yillar  diliyorum.
Ortaokulu Atatürk orta okulunda okudugunu yaziyorsun. yasimiz ayni olmasina ragmen,bende ayni okuldan mezun olmama ragmen seni atatürk orta okulundan hic hatirlamiyorum-sen beni hatirliyormusun?
kendini tanitim da belirttigin,kendinde eksik gördügün 6 nokta gercekten insana lazim olan önemli bilgiler,hususlardir. yas ilerleyince ve ihtiyac duyulunca bu önemli hususlarin gerekliligini insan gercekden hissediyor. tabiiki is isten de geciyor. insaALLAH genclerimiz bu önemli hususlari es gecmez,is isten gecmeden önemlerini kavrar.

Istanbul`a sizlere selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani-Servet Isildar-Stuttgart / YGKYD-2000-Dernegi"Bir Nebze Ferahlik"
  Değerli kardeşim servet önce selam eder hayırlı ömürler dilerim.Beni Atatürk ortaokulunda hatırlamadığını söylüyorsun  sen şimdide ilkokulda beraber okuduğumuzu da hatırlamazzın.Eyvah ....bu iş  yaşın ilerlemiş olduğunu gösterir.
         Servetçiğim orta okulda tabiki beraber okuduk.Fakat sen başka sınıftaydın,ben başba sınıfda.Hem sonra sen arafilboyundaki sizin evde kalırdın bizde ara sıra oraya gelirdik. Sen bunların hebsini unutmuşsun. Anlaşılan gurbet seni fena çarpmış.Sağlık olsun Servetçiğim kendine iyi bak .Kal sağlıcakla.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
    Haftanın konuğunda sorulan sorulara verdiği samimi cevaplardan dolayı Hüseyin Aktürk'e çok teşekkür ediyoruz. Mutlu, sağlık ve huzur dolu yaşamlar diliyoruz...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear