Hayalkurmak. - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Hayalkurmak.  (Okunma sayısı 1874 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• ALİŞAN DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
Hayalkurmak.
« Topic Start: 13 Ekim 2009 - 19:06 »
  • Yayınlama
  • Hayal kurmak hayal etmek,: insanoğlu hayallerle yaşşarmiş derler herkesin bi hayali vardır,birinin leyla birinin mevla birinin araba birinin ev birinin kariyer.... evet işte böyle bi konuda değişik hayaller var şimdi sizin haylleriniz nedir? farkli hayali olan varmı? hadi hayırlı hayaller... ;) ;) ;)

Aquaculture engineer

• Mustafa Bektaş
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: 0534 610 37 61
    Hayalkurmak.
    « Yanıtla #1: 13 Ekim 2009 - 20:07 »
  • Yayınlama
  • ınsanın cok güzel hayallrı vardır hayal eterken bıle sankı gercek yasanıyor gıbı oluyor aslında her hayal gercek olsa nekadar güzel olurdu hayaller hep gercek olsa

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    Hayalkurmak.
    « Yanıtla #2: 14 Ekim 2009 - 09:54 »
  • Yayınlama
  •      Olmaz mı? Bu güne kadar hiç şans oyunları oynamadım ALLAH'ta bundan sonra nasip etmesin ama bir yerlerden ne bileyim işte büyük bir para çıksa bana o para ile köyümün yollarını kacalaha kadar asfalt dökmek en büyük hayalim... Benim gibi düşünen arkadaşlarımın olduğunu biliyorum... Gerçekleşmesi zor ama imkansız değil, olsun adı üzerinde hayal işte. Hayalleri olmayanın geleceğide olmaz zaten...

Sizler ne düşünürsünüz benim bu hayalime fazla hayalperestmiyim yoksa...
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Last Ottoman Sultan
    • Aktif Visirli
    • *
    • DÜZENLİ KUNDURA
    • GSM: 0532 734 37 05
    Hayalkurmak.
    « Yanıtla #3: 14 Ekim 2009 - 10:04 »
  • Yayınlama
  •      Olmaz mı? Bu güne kadar hiç şans oyunları oynamadım ALLAH'ta bundan sonra nasip etmesin ama bir yerlerden ne bileyim işte büyük bir para çıksa bana o para ile köyümün yollarını kacalaha kadar asfalt dökmek en büyük hayalim... Benim gibi düşünen arkadaşlarımın olduğunu biliyorum... Gerçekleşmesi zor ama imkansız değil, olsun adı üzerinde hayal işte. Hayalleri olmayanın geleceğide olmaz zaten...

Sizler ne düşünürsünüz benim bu hayalime fazla hayalperestmiyim yoksa...
    İsmail kardeş hayalın güzel ama o parayı nerden bulaçaksın onu çok merek ediyorum.Şans oyunları bu zamana kadar oynamadım dediniz siz yinede oynamayin.Senin bi bildigin var her halde sana gelecek para var dahminim.Siz yinede hayal edmeye devam edin biz yine asfaltsiz kaliriz bu gidişle..... :D :D :D :D

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
    Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
    Düşmanından uzaklaş...
    Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
    Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

Facebook Yorumları

Twittear