Haftanın Konuğu "MERVE DÜLGER"dir - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "MERVE DÜLGER"dir  (Okunma sayısı 13536 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
    Bu haftaki konuğumuz sitemize yeni bir bakış açısıyla yaklaşan, yorumlarıyla büyük küçük herkesin takdirini kazanan, Bursa’lardan Cevahiroğullarından Ahmet Dülger'in kızı Merve Dülger.

- Klasik sorumuzla başlayalım Merve Dülger kimdir? Kendinizi tanıtırmısınız?

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
merve hanım evela seni konuk olarak görmemiz  bizlere nasip olduğu için sana teşekkür ederiz

baban ahmete ve amçan mehmede cok selam ederim
sorulara gelince
1  merve köyleri severmi
2  bursayı köyle kıyaslarmısın
3  okul eğitiminiz ne durumdadır
4  köylülerimizle temas halinde olduğunuz kimseler varmı
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
öncelikle benii haftanınn konuğuu seçtiğinizz içinnn teşekkür ederim..bursadaa oturuyorum.16 yaşındayım.okuyorum lisee 2'yee gidiyorum. .cevahiroğlu ahmet dülgerr in kızıyım...buu siteyee emeğii geçenn herkesee teşekkürr ediyorummm çokk güzell biiirr sitee olmuşş benceee (arkadaşlarımmm imreniioolarr buu konudaa):D tekrarr teşekkürr ediyorummm sorularınızıı bekliorumm:D

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
merve hanım evela seni konuk olarak görmemiz  bizlere nasip olduğu için sana teşekkür ederiz

baban ahmete ve amçan mehmede cok selam ederim
sorulara gelince
1  merve köyleri severmi
2  bursayı köyle kıyaslarmısın
3  okul eğitiminiz ne durumdadır
4  köylülerimizle temas halinde olduğunuz kimseler varmı
a.s babamında slmmmıı varrr sadıkk amcaa
1.Köylerii seviyorummmm
2.kıyaslamammm çünküüü bizimmm Trabzonnu hiççbirrr şehire değişmemm havası manzarasıı süperr helee köye girerkennn miss gibii kokuuusu geliyoo yaa insanınn burnunaa o kukoyuuu hiçbirr havayaaa değişmemmmm:D
3.okuyorum
4.LAZ_kızı

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 610 37 61
1. Bu yaşa kadar dünyadan neler öğrendınız?
2. Yaşamın zorlukları nelerdır?
3. Bizim köyü nasıl tanıdırsın?
4. Köyde mı doğdunuz?
5. Ne okumak istiyorsunuz?

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Slm kızım kardeşim demiyorum daha çok küçüksün iki gün önce özel mesaj yollamıştım sana tesadüfe bak bugün haftanın konuğu olmuşsun öncelik le okul hayatında başarılar dilerim köyümüzün en çok hoşuna giden özelliğini sorabilirmiyim? ve hoşuna gitmeyen kafanda soru işareti olan söylemek isteyip söyleyemediğin sorabilirmiyim ayrıca babana selam ALLAHa emanet ol kızım
SULUOVA KARADENİZLİLER YAR. VE DAYA. DER. YÖN. KURULU ÜYESİ
MURAT ÇOBANOĞLU
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
1. Bu yaşa kadar dünyadan neler öğrendınız?
2. Yaşamın zorlukları nelerdır?
3. Bizim köyü nasıl tanıdırsın?
4. Köyde mı doğdunuz?
5. Ne okumak istiyorsunuz?

1.ayaklarımınn üzerindee kalmayı.pess etmemeyi.hepp içimde bii umutt beslemeyii
2.yaşamakk:D bencee herşeyyy kolayy kimii şeylerr hariççç amaa isterseee insannn o zorluklarıdaa aşarrr
3.bizimm köyüüü yeşilliğiylee,havasıylaaa,manzarasıyla tanıtırdımm (gelippp görmelerinidee önerirdim)
4.hayırr bursadaa doğdumm
5.moda-tasarımm bölümüüünüü okucamm

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
Slm kızım kardeşim demiyorum daha çok küçüksün iki gün önce özel mesaj yollamıştım sana tesadüfe bak bugün haftanın konuğu olmuşsun öncelik le okul hayatında başarılar dilerim köyümüzün en çok hoşuna giden özelliğini sorabilirmiyim? ve hoşuna gitmeyen kafanda soru işareti olan söylemek isteyip söyleyemediğin sorabilirmiyim ayrıca babana selam ALLAHa emanet ol kızım
SULUOVA KARADENİZLİLER YAR. VE DAYA. DER. YÖN. KURULU ÜYESİ
MURAT ÇOBANOĞLU

saolunnn.köyümüzünn hoşumaa giden yönüü manzarasııı vee kokusuu .hoşuma gitmeyenn yanıı isee yollarııı :D çokk bayırr vedee patikaa yollarr olduğuuu içinnn çıkarkenn birass yoruluyoruuzz :D ama yinedee herr yönüylee güzell

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Hani derler ya işi ehline soracakasın, Türkiye'de son günlerde eğitimde büyük adımlar atıldı. Bir öğrenci olarak eğitimde yapılan bu yenilikleri yeterli buluyor musunuz? Eğitim öğrenciye bir şey verebiliyor mu? Ya da öğrenci bu eğetimden bir şeyler alabılıyor mu? Bu konudaki fikirleriniz nelerdir?
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
     Hani derler ya işi ehline soracakasın, Türkiye'de son günlerde eğitimde büyük adımlar atıldı. Bir öğrenci olarak eğitimde yapılan bu yenilikleri yeterli buluyor musunuz? Eğitim öğrenciye bir şey verebiliyor mu? Ya da öğrenci bu eğetimden bir şeyler alabılıyor mu? Bu konudaki fikirleriniz nelerdir?
Bence yeterli değil yabancı ülkelerinn eğitim sistemi bizimkisinden çok daha yüksek.eğitimm öğrenciye çok şey öğretiyor ayaklarının üzerinde kalmasını en baştaa :D istekli öğrenci daima eğitimden bir şeyler alıyodur...

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
ablasının gülü merve
haftanın konuğu seni seçtikleri için kutluyorum öncelikle
ailen hakkındaki görüşlerini öğrenebilirmiyim
insan hayatında 3 şeyi seçemez ailesini ismini ve memleketini bunlardan öncelikle memnunmusun
eğitim sence yeterince uygulanabiliniyormu türkiyede
okumanın zorlukları nelerdir öğrenci olarak
öğrencinin okuldan öğretmeninden beklentilerinize göre cevap alabiliyormusunuz
okumanın faydaları ve zararları nelerdir
çevrende etkilendiğin çok önemli bi olayı anlatırmısın
daha çok küçüksün fakat şimdi sevgi aşk sözcükleri orta okulda başladı senin düşüncelerin nelerdir
hadi bi akçaabatlı olarak akçaabatın en ünlü bişeyini sölermisin bana
ve çaykaranın en güzel gezilecek yerini sölermsiin
beni tanıdığın kadarı ile yorumla desem sana nasıl anlatırsın yüreğinden geçenleri şimdiden teşekkürler

ALLAH bahtını yaşamındaki çıkacağın tüm yollardaa her daim mutlu huzurlu başarılı bi ömür diliyorum sana herşey gönlünce olsun yaşamak istediğin ne varsa gerçekleimesi dileği ile
laz kızı:=)   
   -Saol ablam benim...ben hayatıma giren tüm iyi olan her şeyden memnunum ilkk başta ALLAH bana böyle güzel bir aile vermiş bu konuda şanslıyım.karadenizli olmaktan gurur duyuyorum
sevgisi ve güler yüzü ilk önce bir öğretmenin dersi bize sevdirmesi lazımm
bence okumanın zararı olmaz ama bize kazandırdığı faydaları çoktur okuyunca insan cahil olmuyo .tüm iyi kötüyü neyi nasıl yapcanı nasıll kullancağınıı biliyoruz..bize bir meslek kazandırıyo ve bu meslekle ayaklarımızın üzerinde durmamızı sağlıyor.
   -Aşkk dieye bir şey diyorlar ya bence aşk denen bir şey yok sadece o bir kelime bence  :D sevmek güzel bir duygudur ama bu karşılıklı olunca dediğin gibi ben daha küçüğüm abla sadece derslerime vermem lazım kendimi hem bu yaştaaherşey gelicii geçici bencee.. bu dönemdeki aşklarda inanmıorum seviyorum diyor e yakınn arkadaşınla aldatıyor herşeyin sahtesii çıkmış.
   -Akçaabatın tabikide köftesi meşhurr ablaa :D
senii anlatmaya kelimeler yetmez derim abla senii sadece msn de gördüm ve konuştuk ama seni ablam kadar sevioruum yerin ayrıdır bende. çok iyiisin ve güzell şiirlerr yazıosun ALLAH gönlüne göre versin abla   
   -Ailenleebirr ömürr mutlu yaşama dileğiyleee...
bende herşey için teşekkür ediyorum abla

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 610 37 61
merve kardesımız sorularımıza eksıksız cvp verdığın ıcın senı kutluyoruz

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Merve Hanım,

-Bir öğrenci olarak kendinizi eğitiminizle ilgili olarak yeterli görüyor musunuz?

-Bir vatandaş olarak ülkemiz gündemini takip ediyor musunuz?

-Türkçe konuşan bir birey olarak dilimizin doğru anlatılması yönünde gayretleriniz ne düzeydedir?
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Aktif Visirli
  • *

SELAMUN ALEYKUM Merve kızım seni buralarda görmek beni ve tanıyanları çok memnun ettiğine eminim ALLAH bahtını da açık etsin lütfen okuyan kardeşlerimiz bilgi birikimlerini köyümüz için harcasınlar biraz yoksun kalmasın köyümüz. 40 senedir biz oralara yokuk amma ruhumuz gönlümüz oralarda selam herkese
?GÖNÜL GÖZÜ GÖRMIYEN CAM KÖZÜNÜ NEYLESIN
? ALLAH INANANLARI ÜMMETINTEN EYLESIN AMINNN
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
saolunn

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
Merve Hanım,

-Bir öğrenci olarak kendinizi eğitiminizle ilgili olarak yeterli görüyor musunuz?

-Bir vatandaş olarak ülkemiz gündemini takip ediyor musunuz?

-Türkçe konuşan bir birey olarak dilimizin doğru anlatılması yönünde gayretleriniz ne düzeydedir?
-hayır
-bazen
-tabikideee doğruu konuşmayaa önemm veririm yanlışş anlaşılmakk istememm.amaa kimleriii türkçee yerinee yabancıı kelimelerii seçiyolarr benceee türkçee konuşulann bii toplumdaaa yabanncı kelimelerinn olmaması lazım

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
SELAMUN ALEYKUM Merve kızım seni buralarda görmek beni ve tanıyanları çok memnun ettiğine eminim ALLAH bahtını da açık etsin lütfen okuyan kardeşlerimiz bilgi birikimlerini köyümüz için harcasınlar biraz yoksun kalmasın köyümüz. 40 senedir biz oralara yokuk amma ruhumuz gönlümüz oralarda selam herkese
?GÖNÜL GÖZÜ GÖRMIYEN CAM KÖZÜNÜ NEYLESIN
?ALLAH INANANLARI ÜMMETINTEN EYLESIN AMINNN
a.s saolunn.AMİN

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Söyle bakayım e kızım sen yaşarmisun yoksa unuttun mi bizi? Şimdi ben sorayım sorumu bu mehmet kulunu nasıl bilurdun :) )))

• Merve DÜLGER

• Ziyaretçi
Söyle bakayım e kızım sen yaşarmisun yoksa unuttun mi bizi? Şimdi ben sorayım sorumu bu mehmet kulunu nasıl bilurdun :) )))
uşağummm benn yaşayrumm asıll senn yaşıomusunnn :D senii iyi bilirdumm uşağuumm  :D

• Aktif Visirli
  • *
pekiii de bakam o zaman bu kuzenine sende okula başladığından burda haberdar oldum.okul hayatın nasıl gidiyo
"GEREK YOK HER SÖZÜ LAF İLE BEYANA... BİR BAKIŞ BİN SÖZ EDER BAKIŞTAN ANLAYANA..."

Facebook Yorumları

Twittear