ACILIM’DA AYRILIK VE CAN-AZERBAYCAN - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ACILIM’DA AYRILIK VE CAN-AZERBAYCAN  (Okunma sayısı 3309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
     SERVET IŞILDAR
     servetisildar@msn.com
     22 Ekim 2009 Perşembe

ACILIM’DA AYRILIK VE CAN-AZERBAYCAN

Dün Gözler “sinir” da devlet erkânını aradı hâlbuki imralidakine! de bir gün izin! Verilebilirdi. Çünkü nede olsa geleceğin cumhurbaşkanı!, belki Türkiye`de, belki de dün çizilen “çizgiler” içerisinde. Hane hep beraberdiniz, niye uzak kaldınız ki. Gelenler hiç dağdan inmişe benzemiyordu, hallerinden oldukça memnundular, kimin hatırı için ve ne için geldiklerini hallerinden, sözlerinden belli ediyorlardı. Milli! kıyafetleri, ellerindeki Bayrak! ları nasıl bir söz altıklarını açıkça haykırıyordu. (teröristlerin ellerinde formalite veya barışa katkı olsun diye Türk Bayrağı bulundurmaya bile ihtiyaç duymadılar) 

Düşünün teröristler pişman olmuş ülke! lerine geri geliyor tabii ki kendi! bayraklarıyla gelecekler, senin Bayrağını dalgalandıracak değiller ya. Hani akan kan duracak, Anneler, hanımlar, çocuklar ağlamayacak ya.

Ülke bölünmüş, başka bayraklar vatan topraklarında dalgalanıyor kimin umurunda. İster istemez insanin aklına “İnönü” geliyor demişti ya “ben sizi aç bıraktım amma Babasız bırakmadım” diye. 30 sene içerisinde babasız da kaldık ve sonuna yakin, devrim yaratacak “Acilim” çalışmaları neticesinde, davullarla, zurnalarla vatanin bir bölümüne “adios” dedik. Dün sadece 30 sene içerisinde verdiğimiz 5 bin şehidin kemikleri sızlamadı, kurtuluş savaşında verdiğimiz tüm şehitlerin kemikleri sızladı.

Terörist başını Amerika bize yakalayıp verdiğinde illaki demiştir, bu teröristtir, Türkiye`yi kana bulamıştır amma buna iyi bakin bu terörist bir gün, kanayan yaranıza merhem! Olacak diye.

Hani atalarımız demiş ya “sakla samani gelir zamanı”  işte dün demokratik bir şekilde seçtiklerimiz sayesinde “geldi zamanı” işte bu seçtiklerimiz sayesinde “Acilim” “acı” meyvelerini vermeğe başladı bile.

Yetkililerimiz! Açıklıyor devamı gelecek diye, Türkiye’nin uniter devlet yapısını yerle bir ettiniz, gelecek olan “devamı” artik durduramazsınız. Bundan sonra teröristler değil büyük devletler bile açıkça karşınızda olacak, birlikten, bütünlükten, bölünmezlikten konusun bekalım! Keyf için denmemiş ”insanin kendi kendine yaptığını, bütün dünya bir araya gelse ona yapamaz” diye.

İşte bu “acılımlar” sayesinde “iki devlet, bir millet” de artik “iki devlet iki millet oldu“  ardık “durmak yok yola devam” kapılar acık, Ermenistan kayalıklarında petrol ve “Gaz“!? Aramaya çıkabilirsiniz.

Zor ve acı  günlerin zorda olsa bitmesi dileklerimle

YGKYD-2000-Derneği-Başkanı: Servet Işıldar-Almanya

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
saygı değer servet abim öncelikle bu güzel ve de anlamlı yazın ve de ders verici fikirlerinden dolayı seni canı gönülden kutluyorum sayın servet abim ancak bu yazıları kime yazıyorsun!kim anlıyorki bu insanların kafaları dizilerle oyun havalarıyla dolduğu için seni anlayacak kişiler bu ülkede sayısı çok az kaldı ancak sayın servet abim şunu iyi bilki bu vatan için canını malını seve seve verecek vatan sever insanlar vardır vede daima var olacaktır çünkü bizler büyük osmanlı torunlarıyız buyüz den vatan için üzülme! gerekirse silahımızı ve can kardeşlerimi alıp göreve çıkarız seni ve tüm türk vatan sever kadeşlerimi saygıyla selamlıyorum
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 610 37 61
servet abı gercekten bır baylasım yaptınız pkk suan ıcımızdeler artık şehılerde ellerı kolları sallayark gezerken şehıt anaları bunları göürnce nasıl yanıyor yüreklerı

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Yazdigim yorum silinmesi beni üzmüsdür yoksa bu site tek gülenköylüler (visirliler) icinmi? eger öyleyse lütfen visirliler  e aitdir baslik yazin,  yoksa makaleyi elesdirim  agirmi geldi! saygilarimla
    Ya ne bu kardeşim önüne gelen çocuk azarlar gibi birilerini azarlıyor. Eğer neyin nasıl yapılacağını çok iyi biliyorsanız size verelim bütün yetkileri siz yönetin siteyi. Çok ayıp çok.  Öncelikle bizimle özelden ya da msn den irtibata geçerek konuya yazdığınız cevabın neden silindiğini öğrenin ondan sonra yazın o mesajınızı. Silinen konular bizde kayıtlı biz (Yönetim) silmediğimize göre başkası da silemez dolayısıyla silinen konulara baktım sizin yazdığınız silinen konu yok. Yani bu demek oluyor siz konuyu göndermediniz bazen sistemde böyle hatalar oluyor konuyu göndermiş gibi gözüküyor ama konu gönderilmemiş.

Aklıma diğer şık geldi oda şu köşe yazarlarımızın bazıları forumda yazıyor biz bunları ana sayfadaki köşe yazarları bölümüne taşıyoruz. Servet abiden her ne kadar burada yazmayıp bize ulaştırıp biz köşe yazarları bölümüne ekleyelim dedikse de ikna edemedik Almanya’daki dernek bölümünün konusunu aktif olması için buraya yazıyorum dedi ama böyle karışıklık oluyor. Tıpkı sizin yaptığınız gibi yorumunuzu ana sayfadaki köşe yazarlar bölümüne yaptınız dolayısıyla yazdığınız silinmemiş. O da farklı konu başlığına “ACİLİM” AK PARTİ’Yİ KAPATACAK! Mİ? yorumunuzu yaptınız.
     Buyurun bakabilirsiniz     http://www.gulenkoyu.com/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=221

Servet abı sizden neden yazılarınızı bize ulaştırmanız gerektiğini umarım anlamış oludunuz zira iki yerde oluyor yazılarınız ve dolayısıyla yorumlarda bölünüyor. Takdir sizin...

Şimdi sizden ricam konuya yazdığınız yorumu düzelttin eğer düzeltmezseniz konuya yaptığınız onur kırıcı yorum silinecektir. Bu gibi durumlarda öncelikle lütfen bizimle irtibata geçerek sorunun ne olduğunu öğrenin ondan sonra yorumunuzu yapın. Çünkü bu site kimsenin değil kişi ya da kurumların değil bu site hepimizin biz böyle yaparsak millet hayli haylisini yapar... Ağır konuşduysam kusura bakmayın çok doluyum bu konuda. Hakkınızı Helal edin... Saygılarımla...

Bize ulaşabileceğiniz MSN adreslerimiz…

gulenkoyu-yonetimi@gulenkoyu.com
ismailduzenli6178@hotmail.com

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• coruhlu

• Ziyaretçi
Degerli kardesim ismail konuya aciklik gedirdigin icin tsk ederim herkesde olabilecegi icin bende merak ettim neden diye ben ayri bir form oldugunu bilseydim oraya yazardim bundan dolayida özür  asla sitenizi kötülemek amaciyla yazilmis bir yazi degil  sadece düsüncelerimi yazdim saygilarimla coruhlu

Facebook Yorumları

Twittear