Haftanın Konuğu "SEDAT YILDIRIM"dır. - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "SEDAT YILDIRIM"dır.  (Okunma sayısı 11466 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Sedat abi, haftanın bu son gününde gevşemiş olan zihinlerimizi çok da sıkmadan bir iki soruyla canlandırmak istiyorum.

-İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde hafta sonu etkinliklerine ne düzeyde kendinizi dahil ediyorsunuz? Ve bu seçimde ilgi alanınıza neler girmektedir?

-Kendinize ait bir iş yeriniz olsa, çalışanlarınıza uygulayacağınız patron üslubunuz nasıl olurdu?
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Ben sevdamı suya yazdım sır oldu...
  • Aktif Visirli
  • *
  • Nefsimin şerrinden sana sığınırım Rab'bim...
  • GSM: 05536111909
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Sedat abi, haftanın bu son gününde gevşemiş olan zihinlerimizi çok da sıkmadan bir iki soruyla canlandırmak istiyorum.

-İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde hafta sonu etkinliklerine ne düzeyde kendinizi dahil ediyorsunuz? Ve bu seçimde ilgi alanınıza neler girmektedir?

-Kendinize ait bir iş yeriniz olsa, çalışanlarınıza uygulayacağınız patron üslubunuz nasıl olurdu?

Teşekkür ederim kardeşim.

1-Hafta sonlarında her zaman olduğu gibi,ya bir akrabamı ziyarete giderim,ya misafirim olur evde otururum.Haricinde internetle biraz fazla zaman geçiririm.Doğrusu fazlada bir sosyal yaşantım yokda denilebilir.Hani kılasik bir söz,evden işe,işten eve misali.
2-Ben On yıl esnaflık yaptım,yanımda çalıştırdığım elemanlarla her zaman arkadaş gibi oldum.
Bayramlarda ve yine ara zamanlarda işçilerime kendime kıyafet aldığım zamanlar onlarada tatlı süprizler yaptım.
Onları bir işçi değil,ekibin bir parçası olarak gördüm.Hepsindende memnundum,onlarda beni severlerdi,boş zamanlarımızda her zaman gırgır şamata,espiri ile geçerdi.Beni tanıyanlar var zaten aramızda,iyi bilirler.Her şeye rağman güzel günlerdi o günler.
VEFA YANLIZCA İSTANBUL'DA BULUNAN BİR SEMT İSMİ DEĞİL,
AYNI ZAMANDA DA DOSTUN DOSTU UNUTMAMASIDIR.

SEDAT YILDIRIM
O NE DERSE O ODUR.
O NE DERSE O OLUR.
EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
SEDAT YILDIRIM

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Sedat Yıldırım kardeşimiz bizi kırmayıp haftanın konuğu olup sorulan sorulara içtenlikle cevap verdiği için teşekkür ediyoruz. Hayatında mutluluklar diliyoruz...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear