Haftanın Konuğu "ÖMER DÜZENLİ"dir - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "ÖMER DÜZENLİ"dir  (Okunma sayısı 44594 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
Ömer konuklugunun son saatlerine yanaştık gerçekden iyi bir hafta bizlere geçirtin.Sana çok teşekkür ediyorum.Hayatın boyunca hep mutlu olman dilegi ile saglıçakla.....

Sonrorularımıza geçelim kolay gelsin.

1.Bu sefer atma türkümü istiyorum kaçarı yok.....

2.Tanımadıgınız insana guvenmek icin ilk ne sorarsınız?

3.Avrupa birligimi İSLAM Birligimi sence hangisi.???

4.Sizce çocuklara terbiye nasıl verilir??

5.Sevdigin ve sevmedigin hayvanlar.??niye seviyor niye sevmiyorsun açiklarmisin??

6.Türklerden sonra sevdiğiniz diğer millet hangisi Vede neden..

7.Bayramlarda en cok neyi seversiniz?

8.Bu kenanın haberi yokmuyudu senin haftanın konugu oldugundan ne düşünüyor sana soru sormamasını neye baglıyorsun.... :D :D :D :D

Kolay gele.......

Teşekkür ediyorum Hüseyin Abi iyi dileklerin icin umarım sorduğunuz sorulara verdiğim cevapları beğendiniz

Verduğum cevaplari
                        Umarum beğendunuz
                        İtiraf etmeliyum
                        Beni cok terlettunuz  :

Tanımadığım insana bişey sormam acıkcası ama konuşmalarından kendimce bir fikiri cıkarırım genelde insanlar kendilerini belli ederler diye düşünüyorum konusmalarınla

Olursa tabiki İslam birliği lakin toplanamadı bir türlü istenilen şekilde

Cocuklara nasıl terbiye verilir Her yaşa göre farklı eğitim verilerek bence

Sevdiğim hayvanlar özellikle sabahları öten kukuk kuşlarını cok severim sevme nedenim evin catısında karton kutunun icinde yavrulamıştılar ordaki izlenimlerim cok güzel hayvanlar olduklar en sevmediğim hayvansa fare ve domuz nedeni ise yeterince piş olmaları

Türklerden sonra sevdiğim millet Müslüman olan her milleti severim

Bayramlarda en cok baklava yemeği severim  :D oy oy oy olsada yesek şimdi  :D her ne kadar eski bayramlar olmasada hep beraber büyüklerimizle toplanmamızı seviyorum

Kenanın haberi vardır illa am beni pek sevmez Kenan  :D bide üstelik en iyi admin İsmail deyince iyice gıcık oldu bana  heralde ondandır  :D

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
Sevgili Ömer,
 Sitedeki konukluğunun sonuna geldin.Çok popüler olduğun aldığın mesajlardan belli.Seni tanıdığım kadarıyla bu kadar ilgiyi hak eden kişiliğin var.Seni tebrik ederim.Çok soru soruldu sana ve hepsine de içten cevaplar verdin.Samimi ve dürüsttün.Ben seni soru sorarak yormayacağım.Sadece haftanın konuğu olman beni sevindirdiğini belirtmek istedim.Bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dikliyorum.Hep o gülen yüzle kal.Hep insanlara bu iyi niyetle bak.Hep böyle kal...Selam ve sevgilerimle...

Sayın Hocam cok teşekkür ediyorum evet cok soru soruldu soru soran herkeze bir kez daha teşekkür ediyorum elimden geldiğince cevap vermeye calıştım sizin cevapları beğenmeniz benim icin cok önemliydi soru sormasanızda hakkımdaki düşünceleri yazarak beni sevindirdiniz bende size sağlıklı sıhhatli bir ömür diliyorum görüşmek dileğiyle
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Haftanın konuğunda Ömer'i konuk olarak aldığımıza açıkcası bişmandım pek bobüler çıktı ve bizi geçti kıskandım hemde çok  ;D ... Şaka bir yana hakiketten çok keyfli bir haftanın konuğu geçti en azından benim acımdan, sorulan sorulara samimi cevap verdiği için Ömer Beye çok teşekkür ediyor bundan sonraki yaşamında mutluluklar diliyoruz...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear