Haftanın Konuğu "ÖMER DÜZENLİ"dir - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "ÖMER DÜZENLİ"dir  (Okunma sayısı 41091 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
Sabahtan erken kalkar
Giderum ben işe
Bi hafta gündüz olur
Bi hafta olur gece

Cok teşekkür ederimn Sadık Abi cümlemizi sevsin Mevlam erken kalktım işe gidiyorum evet gece uyurken bile yazı yazayidum  :D neyisa siz soruları sorun ben akşama cevap vereceğum herbirine
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

- Önce bu resmi nerde cekdiniz?
- Daha sonra bu resmi eşinizin görüp görmediğini merak ediyorum?
- Şayet gördüyse nerenin acıdığını bize söylermisin?  ;D
- Görmediyse bunu nasıl başardınız bizimle baylaşırmısınız?  ;D 
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
Ömer öyle benziyorki köşeye sıkıştın.Bunların çevaplarını nasıl vereçeksin bunuda unutma kaçamak çevap yok..... :D :D :D :D Ben sorulara geçeyim..

1.İsmailin senle ne alıp veremedigi varmı bu konuyu niye gündeme gedirti bunu açıklarmısın? ;D ;D ;D

2.Sence bunun sonu nereye varaçak söylermisin...

3.Şuandan sonra korkmaya başlatınmı ....? :( :( :(

4.Okul yıllarından hatıra olarak sakladığın birşey var mı varsa nedir?

5.Bu arada atma türkümüzü unutma belki şuandan sonra biraz moralın bozuk olur ama sen bizim atma türküyü unutma kundıkola benim.... :D :D :D

6. Bugünlerde bir yolculuğa çıkacak olsan nereye gitmek isterdin?

7.En dayanamayacağın şey nedir?

8.Türkçeyi iyi kullandığını düşünürmüsün?

9.Depresyon testinden tekrar geç  ;D ;D

:( :( :(

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
9.Depresyon testinden tekrar geç  ;D ;D  :( :( :(
Helal Hüseyin, bencede Ömer Bey Depresyon testinden yeniden geç  ;D
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Slm sevgilli hüseyin ve ismail kardeşim ÖMER kaedeşim le  fazla uğraşmayın hüseyin kardeş bilirsin ben hemen hemen her ay samsun a gelirim ben de senin eskilerini araştırıcağım ismail kardeş uzak bize trabzon dan görevlli arıyorum ismail i yakın takip e alsınlar görevli bulamaz isek mobese kameraları devreye girecek sizlerin gençlik resimlerini elime geçirebilirsem ömer kardeşime en güzel hediye olacak.
Hüseyin kardeş babana çok çok selam bizim hayırsız cemal e de selam söyle
ALLAHa emanet olun işin espirisi ömer kardeşimize güzel bir şaka yaptınız.
Desene ismail kardeşimde en az senın kadar suçlu buna derler suç üstü
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
ali senin ya abin ya da kardeşindir. senden büyük mü küçük mü bilmiyorum .kuruyemişçi. ali benin ilokuldan sınıf arkadaşım. ali 2. sınıfta inegöle taşınmıştı. seni tanımıyodum. bu yıl gelemedim inegöle. gelince uğrayacam inşALLAH. geçmiş yıllarda geldim fakat seni tanımıyodum. ali de bahsetmedi. ismailden öğrendim..
kendine iyi  bak ALLAHa emanet ol...
Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
Sevgili ömer kardeşim öncelikle haftanın konuğu olman dolayısıyla seni kutluyorum her ne kadar fikir ve düşüncelerimiz uyuşmasa bile bizler her zaman birlik beraberlik içindeyiz daima sizlerin yanındayız benim sorum inegöl çok büyüdümü iş potansiyeli nasıl yani para varmı orda selam sevgilerimle.
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *

- Önce bu resmi nerde cekdiniz?
- Daha sonra bu resmi eşinizin görüp görmediğini merak ediyorum?
- Şayet gördüyse nerenin acıdığını bize söylermisin?  ;D
- Görmediyse bunu nasıl başardınız bizimle baylaşırmısınız?  ;D 

Sevgili İsmail o Resmi sen cektin nerde olduğunu benden daha iyi biliyosun Resimdeki Karadeniz Sanatcılarından Zeynep Başkan Resimi biraz karalayarak tanınmaz hala getirmak istemişsin ama yemezler

Resimi Eşim gördü bende gizli saklı bişey olamaz biyerim acımadı ula Araklıdan Evliyum ben Araklılılar bizum köyün kızları kadar sert olmayiler  :D ;D beni şıkıştırdığını sanıyosun ama başaramdın İsmail daha zor yerlerden sor olurmu  :(

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Ömer öyle benziyorki köşeye sıkıştın.Bunların çevaplarını nasıl vereçeksin bunuda unutma kaçamak çevap yok..... :D :D :D :D Ben sorulara geçeyim..

1.İsmailin senle ne alıp veremedigi varmı bu konuyu niye gündeme gedirti bunu açıklarmısın? ;D ;D ;D

2.Sence bunun sonu nereye varaçak söylermisin...

3.Şuandan sonra korkmaya başlatınmı ....? :( :( :(

4.Okul yıllarından hatıra olarak sakladığın birşey var mı varsa nedir?

5.Bu arada atma türkümüzü unutma belki şuandan sonra biraz moralın bozuk olur ama sen bizim atma türküyü unutma kundıkola benim.... :D :D :D

6. Bugünlerde bir yolculuğa çıkacak olsan nereye gitmek isterdin?

7.En dayanamayacağın şey nedir?

8.Türkçeyi iyi kullandığını düşünürmüsün?

9.Depresyon testinden tekrar geç  ;D ;D

:( :( :(
Bende kacamak cevap olmaz Abi köşeye değil Abi Evun ortasindayum  :D Resimdeki Zeynep Başkan Karadeniz Sanatcılarından kendisi o gün Yengeden korkudan cekinemediydi ondan şimdi acısını cıkaruyi  :D

Reyting almak icin Abi  :D bana bulaşanun Reytingi cok oluyo  :D ama acıkcası bir gün lazım olur diye Arşivinde sakladığını tahmin etmiyordum Resimi  :D

Tatlıya bağlarız sonunu lakin ben onun bir acığını bulana kadar  :D

Yok korkmuyorum ama elinde başka Sanatcılarla cakinmiş olduğum Resimler olabilir buna hazırlıklıyım yarında onları cıkaracak ortaya ;)

Sınıf Resimlerimden başka hatıra olarak sakladığım bişey yok

Sen iste Abi yeterki sana bir iki kıta yazayım bişeyler umarım beğenirsin

Gece olunca söner
                                    Bizum evde lambalar
                                    Kundikoyla ayrılmaz
                                    Herkez deyi kankalar  :D

Samsuna geleceğum
                                    Gezdururmisun beni
                                    İşun varisa söyle
                                    Keseyim ben gümeni

Abi herzaman Hacca gitmek isterim Mevlam nasip eyler inşALLAH cümlemize

En dayanamayacağım şey haksızlıktır Abi haksızlığa dayanamam

Türkceyi değilde yöresel dilimizi iyi kullandığımı düşünüyorum fazla memlekette kalmasamda

Depresyon olabilir Abi hem konuyu bir daha tazelemiş oluruz  :D

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Helal Hüseyin, bencede Ömer Bey Depresyon testinden yeniden geç  ;D

Benim ihtiyacım pek olmayacak lakin dikkat et senin acığını bi yakalarsam Depresyon testide kurtarmaz seni   :D

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Slm sevgilli hüseyin ve ismail kardeşim ÖMER kaedeşim le  fazla uğraşmayın hüseyin kardeş bilirsin ben hemen hemen her ay samsun a gelirim ben de senin eskilerini araştırıcağım ismail kardeş uzak bize trabzon dan görevlli arıyorum ismail i yakın takip e alsınlar görevli bulamaz isek mobese kameraları devreye girecek sizlerin gençlik resimlerini elime geçirebilirsem ömer kardeşime en güzel hediye olacak.
Hüseyin kardeş babana çok çok selam bizim hayırsız cemal e de selam söyle
ALLAHa emanet olun işin espirisi ömer kardeşimize güzel bir şaka yaptınız.
Desene ismail kardeşimde en az senın kadar suçlu buna derler suç üstü

Murat Abi ismailin acığını bulmak zor Yenğeden korkudan işten eve evden işe o gün korkudan cekinemedi orda Resim  :D

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
ali senin ya abin ya da kardeşindir. senden büyük mü küçük mü bilmiyorum .kuruyemişçi. ali benin ilokuldan sınıf arkadaşım. ali 2. sınıfta inegöle taşınmıştı. seni tanımıyodum. bu yıl gelemedim inegöle. gelince uğrayacam inşALLAH. geçmiş yıllarda geldim fakat seni tanımıyodum. ali de bahsetmedi. ismailden öğrendim..
kendine iyi  bak ALLAHa emanet ol...

Hocam Abim olur banada bişey demedi seninle ilgili şimdi konuştuk mutlaka beklerim hocam İnegöle gelince

Hocam birde Eşiniz Sitede cocuk gelişimiyle ilgili bişeyden bahsetmişti yazılarını bekliyoruz faydalı olacak düsüncesindeyim Cocuklarımız icin bilmem siz nasıl düşünürsünüz

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *

Sevgili ömer kardeşim öncelikle haftanın konuğu olman dolayısıyla seni kutluyorum her ne kadar fikir ve düşüncelerimiz uyuşmasa bile bizler her zaman birlik beraberlik içindeyiz daima sizlerin yanındayız benim sorum inegöl çok büyüdümü iş potansiyeli nasıl yani para varmı orda selam sevgilerimle.
     Sevgili İsmail Abi ben Milli Görüşcüyüm fikir ve düşüncelerimiz uyuşmuyo olabilr evet acıkcası şuandaki Parti Başkanınınızın Siyaset yapmasını beğenmiyorum Türkeş Politikasını devam ettirmesi lazım diye düşünüyorum lakin sizi daha iyi yerlerde görmek cok isterim birlik beraberliğimiz bencede cok önemli biz gencleri her zaman desteklediğinizi biliyorum ve teşekkür ediyorum

Sorunuza gelince İnegöl cok büyüdü Abi Nufusu yaklaşık 200 bini buldu şuan Türkiyenin en büyük İlcasi hatta coğu İldan büyük İş potansiyeli cok Abi calışana cok genelde Mobilya üzerinde olsada son zamanlarda her Meslekte iş bulunur oldu ama Kışın Fabrikalarda işci cıkarma oluyo maalesef kriz lafları ortalarda gezmeye başladıktan sonra

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Sevgili Ömer, senin bana yaptığın sıkıştırma sorularını şimdilik sormuyorum. Biraz nefes almana izin verdim. Sorularım zor değil, rahatlayabilirsin.

-İki tane çocuğun var.ALLAH sağlıklı, sıhhatli ve değerlerine bağlı büyümelerini nasip etsin. Çocuklarının karakterlerine en çok hangi karakterinin sirayet etmesini istersin?

- Damat Ömerin kayınbaba ve kaynanasına hürmeti ne düzeydedir?

-Her doğruyu her yerde söylemek sence doğru mudur?
(La yelzumu milluzumu sıdki kulli gavlun gavlu kulli sıdk)

Şimdiden kolay gelsin.
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
selam Amcaoğlu
Pek alışkanlığım değildir sitede soru sormak (genelde uzaktan takip ediyom) ama  sen olduğun için sana birkaç soru sorayım.
Gerçi hakkındaki herşeyi A'dan Z'ye biliyom.Bu yüzden senin hakkında soru sormayacam.  :D
Çalıştığın şirket hakkında bilgi almak istiyorum;
1)Çilek mobilyanın kaliteli mal yapığını duyuyoruz (genelde alıcıyı kandırmak için söylenir)  buranın bir çalışanı olarak senden bunu öğrenmek istiyorum.Bu söylenenlerin  doğruluk payı nedir?
2)Neden Çilek mobilyayı tercih etmeliyiz?
3)Son yıllarda Çilek mobilya Avrupanın bir çok ülkesine mal verdiğini duydum hangi ülkelere ihraç ediyonuz?
4)Bu şirketin son zamanlarda bu kadar büyümesinin sırrı ne?( kesin senden kaynaklanıyordur bu büyüme)  ;D
5)son olarak sana söylemek istediğim bırak artık şu fenerbahçeyi   ;D  ;D  ;D  ;D

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Sevgili Ömer, senin bana yaptığın sıkıştırma sorularını şimdilik sormuyorum. Biraz nefes almana izin verdim. Sorularım zor değil, rahatlayabilirsin.

-İki tane çocuğun var.ALLAH sağlıklı, sıhhatli ve değerlerine bağlı büyümelerini nasip etsin. Çocuklarının karakterlerine en çok hangi karakterinin sirayet etmesini istersin?

- Damat Ömerin kayınbaba ve kaynanasına hürmeti ne düzeydedir?

-Her doğruyu her yerde söylemek sence doğru mudur?

Şimdiden kolay gelsin.

Sağolasın Mustafa ama şikayetci değilim biraz zor oluyo ama bir hafta katlanacaz artık her türlü soruya acık olduğumu belirtmek isterim ayrıca

Evet iki tane Kızım var İslamiyeti yaşamalarını isterim en cok karakter o kadar önemli değil görüşündeyim

Kayınbaba ve Kaynanamla aram iyi genelde büyüklerime gösterdiğim hürmeti onlara da gösteririm buda yeterli oluyo zaten şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım cok şükür

Zaman zaman değişebilir mekanı ama genelde doğruları söylemek taraftarıyım mesela Peygamber Efendimiz (S.A.V.) bi sözü var bi yerde okumuştum Müslüman zina yapabilir haram yiyebilir icki icebilir bunları yaparsa günahkar olur büyük günah işler ama yalan söyleyemez demişti okuduğum yeri tam olarak hatırlamıyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *

Bu sorunu anlamadım ne demek bu Mustafa Kardeşim tercume et cevaplayayim

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
selam Amcaoğlu
Pek alışkanlığım değildir sitede soru sormak (genelde uzaktan takip ediyom) ama  sen olduğun için sana birkaç soru sorayım.
Gerçi hakkındaki herşeyi A'dan Z'ye biliyom.Bu yüzden senin hakkında soru sormayacam. Gülümseme
Çalıştığın şirket hakkında bilgi almak istiyorum;
1)Çilek mobilyanın kaliteli mal yapığını duyuyoruz (genelde alıcıyı kandırmak için söylenir)  buranın bir çalışanı olarak senden bunu öğrenmek istiyorum.Bu söylenenlerin  doğruluk payı nedir?
2)Neden Çilek mobilyayı tercih etmeliyiz?
3)Son yıllarda Çilek mobilya Avrupanın bir çok ülkesine mal verdiğini duydum hangi ülkelere ihraç ediyonuz?
4)Bu şirketin son zamanlarda bu kadar büyümesinin sırrı ne?( kesin senden kaynaklanıyordur bu büyüme) Sırıtan
5)son olarak sana söylemek istediğim bırak artık şu fenerbahçeyi  Sırıtan Sırıtan Sırıtan Sırıtan

Aleyküm Selam Emiceoğli

Teşekkür ediyorum bende işimle ilgili kimse soru sormayacak sandım  :D Emiceoğllu Cilek Mobilya evet gercekten kaliteli mal üretiyo kesinlikle kaliteden taviz vermiyo ayrıca sağlıklı mal üretiyo mesela kullanılan suntalar genelde kanser yapıyo pahalı olduğu icin iyi sunta firmalar kullanmıyor Cilek Mobilya kesinlikle bu tür maliyetlerden kacmıyor zaten Avrupa ondan tercih ediyo cıkan ürünlerin / 80 ni Yurt Dışına ihracat oluyor

Cilek Mobilya Dünyanın 98 ülkesine mal veriyo sadece Avrupa değil Asya Amerika Kıtalarına mal veriyo ve Dünyanın bütün büyük Şehirlerinde bayisi var hemen hemen

Cocuklarımız bizim icin cok önemli eğer kaliteli sağlıklı mal almak istiyorsa müşteri Cilek Mobilyayı tercih etmeli bide garantisi olan firma mesela Cilek Mobilyadan her hangi bir ürün aldınız bi yerine bişey oldu bu sizin hatanızda olsa Cilek Mobilya kırılan her türli parcayı hicbir ücret almadan yeniliyo 5 yıl boyunca buda cok önemli etken  bence

Şirketin büyümesi kaliteli mal yapmasına bağlıyorum ben ayrıca firma Patronları İnanclı İnsanlar kimsenin hakkını yemeden hayır duası alarak yollarına devam ediyolar bende bi etkenim tabi onu gözardı etmemek lazım  :D

Bunca Cilek Mobilya cevapından sonra artık alırsın sende Cilek Odası  :D

Beşinci soruna gelince sadece fenerbahceyi değil futbola olan ilgimi bitirmeye niyetliyim artık eski hevesim yok

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
                                        Devam ediyoruz.

1. Kürt açilimi hakında ne düşünüyorsun sence dogrumu yanlişmi fikrini alalim.?

2İsmailin acigini yakalarsan ne yapmayı düşünüyorsun.?Ya yakalayamasan ne olaçak..

3.Milli Görüşü suan nasıl buluyorsun bir milli görüşçü olarak?

4.Size biri haksızlık yapsa ne gibi tepki verirsiniz?

5.Aynaya baktığında ne görürsün?(Kendimi deme onu biliyoruz) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

6.Hiç baskı altında kaldığın bir durum oldumu?Olduysa nedir?

7.Tv hayatımıza ne gibi etkileri oluyor.?

8. Bu arada atma türkümüzü unutma... :D :D

Kolay gelsin....
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
                                        Devam ediyoruz.

1. Kürt açilimi hakında ne düşünüyorsun sence dogrumu yanlişmi fikrini alalim.?

2İsmailin acigini yakalarsan ne yapmayı düşünüyorsun.?Ya yakalayamasan ne olaçak..

3.Milli Görüşü suan nasıl buluyorsun bir milli görüşçü olarak?

4.Size biri haksızlık yapsa ne gibi tepki verirsiniz?

5.Aynaya baktığında ne görürsün?(Kendimi deme onu biliyoruz) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

6.Hiç baskı altında kaldığın bir durum oldumu?Olduysa nedir?

7.Tv hayatımıza ne gibi etkileri oluyor.?

8. Bu arada atma türkümüzü unutma... :D :D

Kolay gelsin....

Kürt acılımı hakkında taviz verildiğine inanıyorum ama olumlumu olumsuzmu bunu zamanlar göreceğiz

İsmailin acığını yakalayamam cünkü korkudan acık veremiyo  ???

Numan Kurtulmuşu Parti Başkanı yaparak olumlu şeyler olduğuna inanıyorum ama bu Millet Erbakanın kıymetini öldükten sonra anlayacak gibi görünüyo

Biri bana haksızlık yaparsa hakkımı almaya calışırım alamıyorsam ALLAH a havale ederim

Kendimi demek istemezdim ama Abi her bakışta kendimi görme gerceğinden kacamıyorum  :D

Baskı altında kaldığım oldu Askerde zorla jilet atan birine tuz basmak zorunda kalmıştım emir altında olduğum icin

Hayatımızı tv bu hale getirdi zaten düşüncesindeyim insanlar tvlerde gördüğü şeyleri taklit etmeye başladı

Benden bugun bu kadar
                         Gideyirum yatmaya
                         Yarın devam edecem
                         Cevaplari yazmaya

Facebook Yorumları

Twittear