FATMA ALGÜL İLE ÇOK SICAK ROPÖRTAJ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: FATMA ALGÜL İLE ÇOK SICAK ROPÖRTAJ  (Okunma sayısı 6198 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Bu hafta sonu köyü yayan olarak tek başına gezme fırsatım oldu hava çok güzeldi insanları da hep iş başında yakaladım ama biri var ki bana bile süpriz oldu onunla sohbet etmek çok tatlıydı kendi gibi tatlı Fatma Algül. İnsanlarımız çok tatlı hele yaşlılarımız onları fırsat buldukça ziyaret edelim özellikle buradan Almanya'daki değerli dostum arkadaşım Kemal Algüle selam olsun bu video ona süpriz olsun... Artık yollarıda bahane edemezsin yollar düzgün atlar gelirsin inşALLAH...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xb35z0_fatma-algul-yle-roportaj_people" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xb35z0_fatma-algul-yle-roportaj_people</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  Degerli dostum ismail bugun bana iki güzel haber verdin önce köylüm ve mahallelim adina cok sevindim yollarin betonlanmis olmasi cok büyük bir hizmet olmus gercekten...daha sonra kendi sahsim adina cok mutlu oldum ve duygulandim su andaki hissiyatimi anlatamam  babannemi (ellerinden öpüleseci mubarek kadin)bana izlettigin icin...Bu muthis süprizin icin sana cok tesekkür ediyorum ayagina ve yüregine saglik  saol varol....

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ismail bey size bende tesekkür ediyorum, köyümüzün bu nadide kalmis cinarlarindan sevgili teyzemi bize izletme firsati verdiginiz icin...

Sevgili teyzemi, böyle saglikli, ne$eli görmek bizleri cok mutlu etdi, ALLAHim ona saglikli ve uzun ömürler versin.

Ismail karde$im senin de emegine saglik, ALLAHim seni de korusun... 

• Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
SELAMUN ALEYKUM   saygi değer büyüğümüz köyumuzun yesil cinari  gördüm sevindim sihhatli olduğuna çok sevindim  ALLAH sağlikli huzurlu  uzun ömür versin insALLAH  ??????????????????? BU  ROPÖRTAJI YAYINLAYAN ISMAİL  KARDEŞIMIZE DE  ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM  SAĞ OLSUN AYAKLARINA VE YUREĞİNE  SAĞLIK  ALLAH RAZI OLSUN  SELAMLAR  HERGESEEEEEEEEEEEEE

Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
     Bu tür Videoları cook cok cekmen lazım İsmail her Köye gidişinde yaşlılarımızı Video ya al sana zahmet süper olmuş Ninemizde cok şeker maşALLAH

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Alay Hüseyin Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0538 594 3861
ısmaıl elıne sağlık cok vecok guzel oldu

• Aktif Visirli
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
OY nenem ellerinden öperim senin ne güzel konuşuyorsun ya ettiğin dualar yeter cümle aleme ALLAH ömrüne ömür katsın  el ayaktan düşürmesin inş

Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Süper Moderatör
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Oy nenecuğum gelince uğratım evte yoktun nasib bitaha gelmemte ellerinden öperim

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

Facebook Yorumları

Twittear