Trabzonspor`da "Günes" li yillar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Trabzonspor`da "Günes" li yillar  (Okunma sayısı 1720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Trabzonspor`da “Günes”li yillar

Son galatasaray ve Kasimpasa maclarinda,Trabzonspor yöneticilerini cook sikintili ve de isyankar gördüm. Hep dizlerini dövüyorlar neden böyle,neden öyle diye hayiflaniyorlardi.

Trabzonspora daha önceleride yöneticilik yapmis olan bu insanlarimiza sormak lazim,dizlerinizi dövmemek icin bir calismaniz oldumu,trabzonspor icin ne yaptinizda bu Kadar kendinizi zor durumda görüyorsunuz.

“Ne koyarsan tabagina o gelecek kasigina” ata sözünden yola cikarsak,Senol Günes`in son trabzonspor teknikdirektörlügündeki trabzonspora bir kaliteli “golcü futbolcu” kazandirilabilinseydi o zamanki yöneticiler,ondan sonraki zor günleri yasamayacakti trabzonspor.

Trabzonspor`a teknikdirektör gelecek olan Senol Günes,Trabzonun metari iftihari olduguna inaniyorum ve trabzonsporun sampiyonluk hasretini giderecek kral bir Trabzon ve Trabzonspor lu, adam gibi bir adam.   

Tabiiki trabzonspor icin bu olumlu gelisme tek basina yeterli degil.

Yöneticilerimizin yapmasi gereken,son sezonlarin hepsinde bariz bir sekilde, bir-iki tane süper gölcüye,her an tabelayi trabzonsporun lehine cevirebilecek futbolcuya ihtiyacimizin oldugudur.

Iyi arastirip,takip edip trabzonsporun yapisina uygun caliskan en az iki futbolcunun trabzonspor`a kazandirilmasi calismalarina hemen baslanmali diye düsünüyorum.

Trabzonspor ve yönetimi,büyük azim ve cesaretle,altyapidaki gelecek vaad eden,kaliteli öz be öz evlatlarini da sahaya, “avni-aker” e sürebilmelidir.

Son 26 yilin,son 6 sezonundaki yanlisliklari yapmayacak sekilde calismalar olursa,belki bu yil degil amma gelecek yil özledigimiz Trabzonspor`u futboluyla sahada,basarili sonuclariyla puan cetvelinin en üst basamaginda ve sezon sonu Trabzonsporlularin omuzlarinda görmek hicde zor degil,bu taployu Cook özledik ve yasamak istiyoruz.

Trabzon`da yasayan ama nereden gelmis olursa olsun herkesin ortak tutkusu hic kusku yokki Trabzonspor sevdasidir.

Bordo-Mavili renklere gönül vermis bu sevdanin her parcasi ise 26 yildir sampiyonluk özlemi ile yanip tutusuyor.

Trabzonspor,sampiyonluk ve bizler,birbirimizi Cook seven ama bir türlü kavusamayan asiklar gibiyiz.

Amaci,birbirimize zarar vermeden,kenetlenerek,ayni ayarda bir horon ekibi gibi zararsiz,eksiksiz tek hedef basarili ve sampiyon bir trabzonspor görmek olmak kaydiyla, yeni teknikdirektörümüz “Senol Günes” e ve Baskan ve yönetimini fazla elestirmeden,artniyetsiz,iyi niyetlerle destek olarak  Trabzonsporumuzun yaninda olalim.

Neden biliyormusunuz:Artik sampiyon olmak istiyoruz,Avrupa`da degil! TÜRKIYE`de!!

Salam,saygi ve sevgilerimle - WWW.gulenkoyu.com sitesi sakinlerinin Mübarek kurban bayramlarini en icten dileklerimle kutlar,hep beraber daha nice bayramlara kavusmayi hakteala tan niyaz ederim.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear