(ANKET) Yeni tanıştığınız veya yeni çıkan programlarda ne yaparsınız? - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

Yeni tanıştığınız veya yeni çıkan programlarda ne yaparsınız?

Bilgisayarıma yükler denerim.
3 (13.6%)
İnternet sitelerinden bilgi edinirim.
3 (13.6%)
Program sitelerinin açıklamarıyla yüklerim.
3 (13.6%)
Emin olmadıkça yükleme yapmam.
6 (27.3%)
İlgilendiğim dalda ise kesin denerim.
7 (31.8%)

Toplam Oy Verenler: 0

Oylama kapandı: 05 Aralık 2007 - 12:10

Gönderen Konu: (ANKET) Yeni tanıştığınız veya yeni çıkan programlarda ne yaparsınız?  (Okunma sayısı 2438 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Adem Çobanoğlu
  • Moderatör
  • *
  • Ander gagbana
Değerli -www.gulenkoyu.com/forum/- üyeleri, sizlere programlar hakkında daha faydalı olabilmek için bu anketi hazırladım.
Sizlerden ricam ankete katılım göstermenizdir.
Her üye 3 seçenek işaretleme hakkına sahiptir.
Saygılarımla.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Gaybana öncelikle sana teşekkürlerimi sunuyorum. İnan sitemize renk kattın ve kalitesini arttırdın.Her yollamış olduğun mesaj faydalı gereksiz hiç birşey yollamıyorsun ve büyük emek harcıyorsun çalışmalarınız yakından takip ediliyor.Çalışmalarınıza göre değerlendirme yapılıp süper moderatörlükte verebiliriz . Bu konuda talebiniz olursa selam ve dua ile...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Adem Çobanoğlu
  • Moderatör
  • *
  • Ander gagbana

Alıntı
Gaybana öncelikle sana teşekkürlerimi sunuyorum. İnan sitemize renk kattın ve kalitesini arttırdın.Her yollamış olduğun mesaj faydalı gereksiz hiç birşey yollamıyorsun ve büyük emek harcıyorsun çalışmalarınız yakından takip ediliyor.Çalışmalarınıza göre değerlendirme yapılıp süper moderatörlükte verebiliriz . Bu konuda talebiniz olursa selam ve dua ile...

Değerli kardeşim Kenan, herşeyden önce sizlerin böyle bir siteyi bizlere kazandırdığınız icin sen ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
            Benim programlar bölümündeki moteratörlüğüme gelince benim ilk düşündüğüm sağlam bir program arşivi oluşturabilmek ve forumumuzu ziyaret eden üyelere faydalı olabilmektir. Tabiki bu sadece benim çabalarımla olmaz, sizler ve diğer üye arkadaşlarımızında ellerinde olan veya diğer arkadaşlara programsal açıdan faydalı olduğunu düşündüğü programları arşivimize katmalılar. Benim üye arkadaşlarımızdan ricam programlar bölümüne yeni konu açıp kendilerine lazım olan ve arşivimizde bulamadıkları programları yazsınlar, yani bizlerden talep etsinler ve o sayede bizlerde o programları arşivimize kazandırmış olalım. Ve benim üye arkadaşlardan ricam sitemizin reklamını ii yapmaları, illa gülenkoylü olması gerekmez, sitemizi, forumumuzu tavsiye etsinler.
            Neyse kenancım demem şu ki sizlerde forumumuza ciddi emek harcıyorsunuz, üye, azimli üye, moneratör, süper moneratör olmak değil amaç, amaç faydalı olabilmek. Sitemize , forumumuza emek veren tüm üyelere teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

Facebook Yorumları

Twittear