(ANKET) Gulenkoyu.Com ziyaretçi profili... Eğitim durumunuz nedir? - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

Gulenkoyu.Com ziyaretçi profili... Eğitim durumunuz nedir?

İlköğretim (öğrenci)
11 (4.6%)
İlköğretim (mezun)
20 (8.4%)
Lise (öğrenci)
26 (10.9%)
Lise (mezun)
72 (30.3%)
Önlisans (öğrenci)
13 (5.5%)
Önlisans (mezun)
17 (7.1%)
Lisans (öğrenci)
19 (8%)
Lisans (mezun)
45 (18.9%)
Lisansüstü (öğrenci)
2 (0.8%)
Lisansüstü (mezun)
13 (5.5%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: (ANKET) Gulenkoyu.Com ziyaretçi profili... Eğitim durumunuz nedir?  (Okunma sayısı 11017 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Adem Çobanoğlu
  • Aktif Visirli
  • *
  • Ander gagbana
  • 13 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
Değerli Gulenkoyu.Com üyeleri, güzel bir anket olacağına inanıyorum ve takdiri sizlere bırakıyorum.
Sizlerden ricam ankete katılım göstermenizdir.
Her üye 1 Defa oy verme hakkına sahiptir.
Saygılarımla.

• LEMA Moderatörü olduğun bölüme senden izinsiz anket açtım, umarım sorun olmaz, olursa şimdiden özür.
    Saygılar.

• P h o e n i X
  • Moderatör
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Estağfirullah, iyi bir fikir. Görünüşe göre son yıllarda eğitim düzeyi epey bir yükselmiş.

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
en azından lise ve yüksek okula kadar ilerlemis :)

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
cok doğal eskıye gore şartlar değiştiği ıcın  eğitim sevıyesınıde artış oluyor ..Babamın zamanını dınleyınce belkıde ben onun kadar da okuyamazdım dıyorum  :)

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• yunus6179

• Ziyaretçi
eğtim şart herkes okusun okumanın yaşı olmaz

• Adnan Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
eğitim konusunda köyümüzü zirveye ulaştırmak için çok fazla çaba sarfetmemiz gerekmektedir.

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
süper görüşler bütün bunlar bizim bir o kadar eğitim seviyemizin arttığını gösteriyo ne mutlu bize ki bu kadar çağdaş bir kişilik örtüyoruz ülkemize

"GEREK YOK HER SÖZÜ LAF İLE BEYANA... BİR BAKIŞ BİN SÖZ EDER BAKIŞTAN ANLAYANA..."

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • 40 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • GSM: 05337352022
herkes okusun amennah. okumak var okumak var! değerli yunus kardeşim şimdi sen kendi doğrularında haklısın bu doğrular genel yargılardır fakat her okuyan iyi bilir diye bir kaide olmadığı gibi, muhakeme yeteneğinin gelişmiş olması ve toplumsal faydanın ağır basması önemli.

okumakla adam olunsa S.D. adam olurdu.

• isasarikas

• Ziyaretçi
eğitim çok önemli yalnız hepsinden önemlisi kamil bir insan olmak, iyilerin arasına katılmaktır.

• KompLeCharisma

• Ziyaretçi
Herkese KocaeLiden SeLamLar Anket GüseL oLmuş Gören Oy Verir Neden Okumanın Dğerini BiLiyorsa :D Espri Gibi oLDu Ama öLe HErkese ii GeceLEr SaygıLarımLa....

KompLeCharisma

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Herkese KocaeLiden SeLamLar Anket GüseL oLmuş Gören Oy Verir Neden Okumanın Dğerini BiLiyorsa :D Espri Gibi oLDu Ama öLe HErkese ii GeceLEr SaygıLarımLa....

KompLeCharisma

Kusura bakmazsan kardeş bişey merak ettim onu sormak istiyorum senin pc 'L' harfine karşı bi alerjisi mi var düz yazıda büyük yazıyor yoksa kendi stilim bu deyip kendin mi yapıyosun.
     (Rahatsız olduğumdan değil merak ettiğimden soruyorum.)

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
slm millet sitede faaliyetler biraz yavaşladı galiba .. ha birde ismail ben  resim koyacaktım olmadı bir sıkıntımı var acaba bu arada emiceoğli yunus arayamadım başın ( başımız ) sağolsun  birde burrnunu kırmışsın geçmişş olsunnn

• O Bir Visirli
  • *
bencede en azından liseye kadar gelmiş :P

• ecem61-61

• Ziyaretçi
ßu ßölüM gzL olmuSh ßakalıM türK insanımıZ n€ kadAR eğitim€ ön€m v€riyoR n€ durumDaa...paylaşıM içiN t€ş€kküRl€R...

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
L HarfLerine eLim aLışmışş Bİ Kere Ne Yaparsın yazı StiLimi Herkes Merek Ediyor Zatennn Değişik YAzarımm HızLı Yazarım Ama BöLe Daha Hoş oLuyor :D BiLmem AnLadın Mı aLışkanLık Desek Daha ii

• Aktif Visirli
  • *
  • Dal Rüzgarı Affetse Bile;Kırılmıştır Bir Kere...
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
slm herkese bencede sızce bu bolum gusel olmus umarım herkes okumanın kıymetını anlar ben ınanıyorum gelecegımız daha gusel olacak bunun ıcım AİLE buyuklerımıze daha cok sorumluluk dusuyo bence... herkese hayırlı gunler dılıyorum

Gülen YÜZÜMÜZ, Gülen KÖYÜMÜZ...

• özgür akyol
  • O Bir Visirli
  • *
eğitim ilerliyor.köyümüzün  eğitim seviyesini  artırmak  hepimizim görevi. .caba sarfederek birbirimize yardımcı olursak eğitim yükselir.daha iyi seviyeye gelir inşALLAH

• Aktif Visirli
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
bu bölüm cok güzel olmuş  egitim insan hayatında gereklidir elimizden geldigince okuyalım yükselelim

Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
eğitim cok önemli fakat kabiliyede göre eğitim olursa doğru yonlendirme doğru terçih o zaman super olur yoksa benim gibi üç harfi imlasiz yazamayandan müğallimmi olur   Ancak iyi bir marankoz olur oda eğitim ve yetenek ister.

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

Facebook Yorumları

Twittear