NİÇİN TOPLANTI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: NİÇİN TOPLANTI  (Okunma sayısı 1572 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 27 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
NİÇİN TOPLANTI
« Topic Start: 07 Ekim 2007 - 01:33 »
  • Yayınlama
  • Bir toplantıyıda huşu içinde geçirtik.Toplantıyı önemseyip katılan arkadaşlara teşekkürü kendime bir görev kabul ettim.Bu toplantıların hakkımızta hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.Toplantılara malesef gerktiği şekilde itibar etmiyoruz.Bunun nedeni acaba mübarek RAMAZAN rehavetimi,özel işlerimizmi,çitti bulmamakmı  yoksa başka vs.Bu soruları lütfen kendimize soralım cevabını bulup kalbimizin sesine kulak vererek hareket etmeliyiz.Bazı şeylere pişmanlık duyduğumuzda zaman geçmiş olacak.Sizleri daha duyarlı olmaya davet etiyorum.Keşke keşkelerimiz olmasa......................selam ve Dua ile ALLAH cc yar ve yardımcınız olsun.M.Z.B.

• Aktif Visirli
    • *
    • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
    • 40 Mesajı Toplam
      47 Kere Beğenildi
    • GSM: 05337352022
    Niçin toplantı:
    « Yanıtla #1: 07 Ekim 2007 - 01:53 »
  • Yayınlama
  • S.A. M.Ziya Biber abi. haklısın sonuna kadar temennilerine katılıyorum. Bende gelecektim özür dilerim gelemedim sebep İftar daveti ve sonrasında arkadaş sohbeti oldu bu sebep ile katılamadım. Kenan kardeşim sana söz verdim ama inan ancak saat 12 de geldim sadece visirin yeraltı dünyası hareketliydi :) 15 dakia selam verip çıktım hakkınızı helal edin ve yinede olumlu olalım. :)
    Vesselam

Facebook Yorumları

Twittear